Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Flagi reklamowe Częstochowa

Nasze flagi narodowe są używane przez wiele instytucji, urzędów i firm. Są one doskonałym sposobem na okazanie patriotyzmu i poparcia dla swojego kraju. Dodatkowo można je wykorzystać jako narzędzie marketingowe do promowania swojej działalności.

Flaga typu winder – reklama powiewająca na wietrze
Flagi są bez wątpienia nośnikiem reklamowym zapewniającym Twojej firmie lepszą widoczność. Wystawione na zewnątrz zaznaczają bowiem Twoją lokalizację oraz podnoszą wysokość Twojej oferty. Dzięki reklamie poruszanej ruchem wiatru w niemal magiczny sposób przyciągają uwagę. W związku z tym uniesione na dużą wysokość są także dobrze widoczne z większych odległości.
Uniwersalny charakter flag pozwala na zastosowanie ich także wewnątrz pomieszczeń. Eksponowane jako element stoiska na targach branżowych nie pozwolą przejść niepostrzeżenie obok Twojej firmy.
Druk flagi – dynamicznej reklamy w punkcie sprzedaży
Flagi są odwzorowaniem Twojej firmy, zawsze w ruchu tak jak Ty. Na indywidualnie zadrukowanej fladze w wyraźny sposób zaprezentujesz logo i nazwę swojej firmy, co ułatwi znalezienie Twojego punktu sprzedaży. Flaga to dobre medium do przyciągania uwagi treścią np. specjalnymi akcjami, wydarzeniami, czy ofertą. Informują o charakterze Twojej działalności, np. może to być restauracja, apteka, biuro podróży, sklep rowerowy, komis samochodowy. Bez wątpienia stała ekspozycja flagi pozwoli Klientom zapamiętać Twoją firmę i w razie potrzeby skorzystać z jej oferty.
Często zadaniem fagi jest zwrócenie uwagi na wydarzenie, event, imprezę, poprzez falujące barwne elementy z treściami reklamowymi.
Flagi plażowe z zadrukiem zaprezentują Twoją firmę z najlepszej strony.
Wysokiej jakości druk flag zapewniony jest poprzez dedykowaną poliestrową tkaninę flagową o gramaturze 120g/m2. Gwarantujemy wysokiej rozdzielczości druk oraz widoczny w odbiciu lustrzanym przekaz reklamowy.
Przyciągające uwagę flagi reklamowe
Reklama zewnętrzna to świetna okazja dla sklepikarzy, wystawców targowych, hotelarzy czy firm do zwrócenia uwagi przechodniów i potencjalnych Klientów na własną lokalizację. To także ciekawy element promocyjno- dekoracyjny biura czy sklepu. Warto nadmienić, że ten nośnik reklamy możesz prać i prasować, co niewątpliwie dobrze świadczyć będzie o Twoim profesjonalnym podejściu do biznesu.
Rodzaje winderów
W Drukarni Częstochowa znajdziesz bogatą ofertę różnej wielkości flag z masztami. Oferujemy maszty w 5 rozmiarach: 220cm, 260cm, 330cm, 380cm, 450cm z dopasowanymi flagami o szer. 70cm lub 90cm gwarantujące dużo miejsca na informacje. W każdym dostępnym rozmiarze możesz dobrać kształt flagi do swoich potrzeb. Wybierz kształt, który spełnia Twoje wymagania. Drukujemy windery prostokątne, standardowe, wcięte, zaokrąglone oraz w kształcie łezki. Produkujemy flagi w rozsądnej cenie już od 1 sztuki.
Podstawy flag plażowych
Flaga z masztem by była bezpieczna w użytkowaniu musi stabilnie stać na podłożu. Zwłaszcza na zewnątrz narażona jest na podmuchy wiatru, dlatego też niezbędna jest porządna podstawa utrzymująca jej ciężar. W zależności od Twoich potrzeb do flagi z masztem możesz domówić dodatkowe akcesoria. Posiadamy podstawy metalowe wolnostojące o śr. 35cm, 40cm lub 48cm, krzyżak podłogowy dodatkowo dociążany oponą z wodą lub piaskiem oraz podstawę z rączką do łatwego przenoszenia. Ponadto dysponujemy także podstawą najazdową pod koło samochodu, a także podstawą wbijaną w ziemię lub śnieg.
Druk online
Jeśli szukasz wszechstronnego reklamowego nośnika, który będzie nadawał się do wykorzystania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, to polecamy wybór flagi typu winder.
W związku z tym mamy dla Ciebie idealny produkt, który dzięki swym rozmiarom pomoże Ci osiągnąć cel, jakim jest niewątpliwie przyciągnięcie uwagi odbiorców. Flagę zamówisz bez wychodzenia z biura. Wystarczy wybrać rozmiar flagi w odpowiednim kształcie oraz nakład, dołączyć projekt i złożyć zamówienie. Bezsprzecznie w możliwie najkrótszym terminie dostarczymy bezpłatnie Twój produkt reklamowy.