Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Pamięć USB Częstochowa

Pamięć usb – nowoczesny artykuł promocyjny

Większość z nas w życiu codziennym wykorzystuje pamięci usb do przechowywania dokumentów, przenoszenia danych pomiędzy komputerami, tworzenia kopii bezpieczeństwa, czy przechowywania zdjęć i muzyki. Ta wszechstronność wykorzystania tych nośników danych czyni je idealnymi produktami promocyjnymi.
Nowoczesne materiały reklamowe doskonale sprawdzają się na targach. Dzięki tym upominkom pokazujesz się jako wystawca działający zgodnie z postępem technologii oraz potrafiący rozwiązać problemy swoich Klientów lub partnerów biznesowych.
Posiadając pendrive-y z logo firmy wyróżnisz się pośród konkurencji z Twojej branży, zwrócisz uwagę potencjalnych nowych Klientów, a także nagrodzisz wieloletnich Klientów za lojalność wobec Twojej firmy.

Małe – wielkie pamięci usb

Nośniki pamięci są popularnym rodzajem gadżetów reklamowych, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki.

Wybierz nowoczesny prezent, dzięki któremu pozostaniesz pozytywnie zapamiętany.

Firma zawsze na czasie

W Drukarni Częstochowa zamówisz wysokiej jakości nośniki pamięci dostosowane do potrzeb firmy. W ofercie posiadamy zarówno pendrive klasyczne, w formie kart pamięci jak i ukryte w długopisie o pojemności 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB. Dzięki temu możesz zamówić pamięci usb zarówno niskobudżetowe jak i konkurujące z najlepszymi w swojej klasie. Polecamy skuteczne artykuły promocyjne z grawerem laserowym z jednej lub obu stron lub z nadrukiem cyfrowym full color.

Pendrive klasyczny w różnych kolorach

Wszechstronne pendrive-y użytkowane są w życiu codziennym, zarówno w domu, na uczelni jak i w firmie. Także jako prezent promocyjny, są zawsze przy Klientach, a wraz z nimi logo Twojej firmy. Klasyczne pendrive-y odznaczają się kolorowymi obudowami wraz z kolorowymi obrotowymi blaszkami. Możesz wybierać dowolnie między kolorami obudowy, a kolorami blaszek. Elegancji temu produktowi reklamowemu doda grawerowane logo wykonane na obrotowej blaszce.
Grawerowany pendrive usb można łatwo przymocować do breloka i mieć go pod ręką.

Podręczna karta pamięci

Praktyczne pamięci usb zaprojektowane w formie karty kredytowej są świetnym sposobem na zapisanie na nich swoich materiałów informacyjnych. Uczestnikom spotkań, konferencji, warsztatów przekażesz Twoją prezentację na karcie pamięci, którą w formie upominku zabiorą ze sobą do domu. W ten sposób możesz stworzyć wyjątkowy prezent dla Twojej grupy docelowej. Przenośne nośniki danych w kształcie karty kredytowej idealnie pasują do przegródek portfela, dlatego też będą oryginalną i praktyczną wizytówką Twojej firmy. Jesteśmy przekonani, że ten rodzaj upominku pozostanie na długo w pamięci oraz użytkowaniu obdarowanych.

Sprytny długopis z pamięcią usb

Zarówno w domu jak i w pracy, na co dzień korzystamy z długopisu, telefonu, pamięci usb. Bez tych rzeczy nie można się obejść, jednakże można by się zastanowić co je ze sobą łączy ? Otóż długopis z gumką do ekranów dotykowych oraz ukrytym pendrive-m to łączy w sobie wszechstronność użytkowania z praktycznym wykorzystaniem. W związku z tym jest nie tylko idealnym artykułem promocyjnym, nowoczesnym gadżetem reklamowym, lecz również doskonałym wyposażeniem biura.

Nośniki usb z logo online

Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu asortymentowi dostępnemu w Drukarni Częstochowa znajdziesz produkt reklamowy spełniający Twoje wymagania. Zamów spersonalizowane artykuły promocyjne o wyjątkowej jakości z krótkim czasem dostawy i za rozsądną cenę. Zamówienia przyjmujemy poprzez prosty intuicyjny system do składania zamówień. Wystarczy wybrać interesujący model, kolor, pojemność, ilość, załączyć plik i zamówić. Warto nadmienić, iż w naszej drukarni online zamówisz nośniki pamięci także w małych nakładach. Wykonujemy grawer lub nadruk już od 10 sztuk. Wszystkie produkty zakupione za pośrednictwem strony drukarni wysyłamy bezpłatnie kurierem pod adres podany w zamówieniu na terenie Polski.