Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Odzież reklamowa Częstochowa

Odzież reklamowa z nadrukiem stworzona została z myślą o firmach, którym zależy na profesjonalnym wizerunku oraz zwiększeniu rozpoznawalności wśród klientów. Odzież reklamowa jest świetnym dopełnieniem pozostałych form reklamy mających wpływ na skuteczność działań marketingowych.
Bardzo zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego też oferujemy wysokogatunkową odzież ze starannym znakowaniem.
W naszej ofercie znajdziesz m.in. koszulki t-shirt, koszulki polo, bluzy, polary, czapki, kurtki, bezrękawniki, kamizelki odblaskowe.
Koszulka t-shirt to uniwersalna odzież firmowa ciesząca się ogromną popularnością. Ze względu na wygodę użytkowania często wybierana jest jako strój roboczy. Doskonale nadaje się do uwidocznienia logo firmy lub ciekawego hasła reklamowego. Koszulki bawełniane idealnie sprawdzą się dla pracowników, natomiast koszulki poliestrowe dla osób intensywnie uprawiających sport. T-shirty z logo są także ciekawą formą upominku reklamowego.
Reklamowa koszulka polo jest świetną alternatywą dla niewygodnych koszul. Dzięki połączeniu wygody i elegancji śmiało sprawdzi się w biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych. Logo zamieszczone na wysokości wzroku rozmówcy przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku firmy.
Czapki z logo są dopełnieniem odzieży roboczej. Z pomocą czapki z nadrukiem stworzysz spójny wizerunek firmy. Czapka jest także praktycznym gadżetem reklamowym wręczanym potencjalnym klientom podczas organizowanych targów, akcji promocyjnych, eventów.
Kamizelki odblaskowe z nadrukiem pozwolą zadbać o bezpieczeństwo Twoich pracownikom. Przy okazji stosowania kamizelek w firmie nie sposób zapomnieć o dodatkowym zadruku. Wszak powierzchnia kamizelki doskonale nadaje się pod zadruk, to świetny nośnik reklamy.
Kurtki z logo doskonale sprawdzą się dla pracowników wykonujących pracę na zewnątrz.
Nadruki wykonujemy m.in. na koszulkach t-shirt, koszulkach polo, bluzach, polarach, czapkach, kurtkach, bezrękawnikach, kamizelkach odblaskowych techniką sublimacji, termotransferu, haftu.
Możesz na nas liczyć w kwestii doboru odpowiedniej techniki znakowania do zamawianej odzieży.
Możliwe techniki znakowania:

Sublimacja
Technika znakowania odzieży, która pozwala na przeniesienie na materiał wielokolorowych projektów graficznych wraz z przejściami tonalnymi. Sublimacja cechuje się dużą trwałością oraz szybkim terminem realizacji, gdyż nie potrzebuje tworzenia dodatkowych matryc. Wydruk jest niewyczuwalny pod palcami. Niezastąpiona do znakowania białej odzieży sportowej. Nadruk możliwy już od 1 sztuki.

Termotransfer
Przeniesienie uprzednio wyciętego jednokolorowego wzoru z folii flex, flock na materiał za pomocą prasy transferowej. Technika nie wymaga przygotowania dodatkowych matryc, polecana jest do niskonakładowych projektów. Termotransfer na odzieży możliwy jest już od 1 sztuki.

Haft komputerowy
Najtrwalsza technika znakowania odzieży, która sprawdzi się na każdym materiale, odporna na wysokie temperatury. Technika opłacalna przy większym nakładzie, gdyż wymaga dodatkowego przygotowania programu hafciarskiego. Ograniczeniem są przejścia tonalne.