Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Naklejki Częstochowa

Szczególnie długotrwałe działania marketingowe potrzebują kreatywnych rozwiązań.
By pomóc utkwić w pamięci potencjalnych Klientów z pomocą przychodzą naklejki reklamowe, wyróżniające się różnorodnymi kształtami i opcjami nadruku.
Ten uniwersalny nośnik reklamowy można wykorzystać do różnorodnych celów. W związku z tym naklejki wystąpić mogą w postaci upominków, artykułów dla fanów, etykiet na butelki, czy naklejek na urządzenia.

Naklejki o dowolnym kształcie

W Drukarni Częstochowa zamówisz dowolne naklejki, które przyjdą Ci do głowy. Drukujemy niemal w każdym kształcie, od owalnego do okrągłego, od prostokątnego do kwadratowego lub z zaokrąglonymi rogami. Dzięki dowolnemu kształtowi z precyzyjnymi konturami osiągniesz efekt przyciągający uwagę potencjalnych Klientów. A przy tym logo firmy oraz grafiki prezentować się będą wręcz wyborowo.

Naklejka reklamowa z folii monomerycznej

Folia samoprzylepna jako nośnik reklamowy świetnie sprawdzi się nie tylko do druku małych naklejek, a wręcz przeciwnie wykorzystasz jej potencjał do oklejenia wystaw sklepowych, stoisk targowych, drzwi wejściowych. Ten rodzaj materiału dobrze sprawdzi się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Samoprzylepne folie bardzo popularne są do oklejania urządzeń wskazując jego parametry, a także terminy kolejnych konserwacji. To dobre medium reklamowe. Pozostawiając naklejkę na sprzedawanym urządzeniu zapewnisz sobie jej serwis w przyszłości. Z racji dużych powierzchni zadruku może pełnić rolę naklejek informacyjnych, na których zamieszczone będą numery alarmowe, osoby kontaktowe, czy instrukcje postępowania w razie niebezpieczeństwa, ostrzeżenia dotyczące zagrożeń. Na opakowaniach dostarczają informacji o produkcie, dacie przydatności, składnikach. Dziki naklejkom wizyta u lekarza nie będzie straszna, dzięki przekazywanym dzieciom śmiesznym naklejkom.

W drukarni online masz wybór

Druk naklejek reklamowych odbywa się na doskonale przylegającej do gładkich powierzchni folii samoprzylepnej. Ten rodzaj materiału reklamowego ma dobrą przyczepność do plastiku, szkła, opakowań produktów, czy papierowych materiałów reklamowych. Ponadto naklejki reklamowe drukowane na folii monomerycznej cechują się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

Dobra folia na podłogę

Naklejki podłogowe stosowane są do zwrócenia uwagi potencjalnych Klientów patrzących przed siebie i nie oglądających się na boki. Niezagospodarowane w większości przypadków podłogi wewnętrzne to idealna powierzchnia dla kreatywnych projektów graficznych na naklejkach podłogowych. W obecnych czasach wykorzystuje się je do oznaczania bezpiecznej odległości pomiędzy Klientami w sklepach. Folia pokryta jest dodatkowo laminatem matowym by zminimalizować ryzyko poślizgnięcia, natomiast zaleca się jej stosowanie przy krótko i średniookresowym użytkowaniu. Naklejki na podłogę wycinamy także do dowolnego kształtu.

Ciekawa witryna z naklejką okienną

Potrzebujesz okleić drzwi i okna treściami i grafikami reklamowymi bez utraty dopływu światła dziennego do pomieszczenia ?
Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania.
Pierwszym z nich jest perforowana folia One Way Vision. Naklejka okienna zapewni Ci widok świata zewnętrznego, bez możliwości zajrzenia z oddali co dzieje się wewnątrz np. pomieszczenia. Między innymi dlatego chętnie stosowana jest do reklam na oknach środków transportu. Trzeba jednak mieć na uwadze, że naklejka traci swą moc, gdy wewnątrz jest jaśniej niż na zewnątrz.
Drugą możliwością są dekoracyjne folie szronione, które zapewniają prywatność oraz elegancki wygląd. Folie te przepuszczają światło dzienne, jednakże bez możliwości spojrzenia przez nie co dzieje się na zewnątrz. Naklejkę tą można dodatkowo zadrukować grafiką lub napisami.
Inspirujące naklejki wypukłe
Do wyróżnienia swojego logo serdecznie polecamy naklejki 3D wypukłe. To rodzaj naklejek, dzięki którym konkretnie zwrócisz uwagę grupy docelowej na Twoją markę.

A co powiesz o naklejkach o specjalnych właściwościach ?

Naklejka easy dot pozwala na samodzielne wyklejenie dużych powierzchni, bez udziału aplikatorów. Cechuje ją niezwykle prosty sposób aplikacji, a w razie potrzeby można ją łatwo usunąć bez pozostawiania śladów kleju. Naklejkę tę można przekleić w inne miejsce, jednakże trzeba mieć na uwadze, że każdorazowa aplikacja zmniejsza moc kleju.
W ofercie mamy też naklejki adhezyjne bez użycia kleju, które przylegają do powierzchni dzięki oddziaływaniu międzycząsteczkowemu.

Reklama na samochodzie

Wybierając folię wylewaną przekształcisz swój samochód w jeżdżącą reklamę Twojej firmy. Z pewnością wyróżnisz się na ulicach miasta ciekawym zwracającym uwagę projektem.

Tanie naklejki – druk online

Jeśli chcesz tanio zamówić naklejki to jesteś pod właściwym adresem. Naklejki, w zależności od użytej folii służą różnym celom.
W Drukarni Częstochowa zamówisz naklejki na folii monomerycznej, podłogowej, OWV, szronionej, easy dot, adhezyjnej oraz wylewanej. Bez względu jaką folię wybierzesz, w razie potrzeby dotniemy ją do indywidualnego nietypowego kształtu.
Wystarczy wybrać interesujący materiał, określić jej wymiary oraz potrzebną ilość, załączyć plik i złożyć zamówienie. Wysokiej jakości wydruki naklejek dostarczymy do Twojej firmy kurierem, bez dodatkowych kosztów z Twojej strony.