Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Długopisy z logo Częstochowa

Długopis z logo – godny uwagi artykuł promocyjny

Długopisy firmowe są jednym z gadżetów wykorzystywanych do eksponowania marki, którą tworzysz. Są niemal niezbędnym upominkiem rozdawanym na targach, podczas szkoleń, konferencji, prezentacji. Rozdawane na masową skalę, różnią się wykonaniem, kolorystyką, modelem, rodzajem wkładu i oczywiście treściami reklamowymi. Najpopularniejsze modele wykonane są z metalu i plastiku.
Ten gadżet trafia najczęściej do konkretnej grupy docelowej. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu chętnie korzystają z nich stali Klienci, ważni dostawcy, a także pracownicy.
By ten artykuł piśmienniczy stał się dobrym elementem promocyjnym musi zawierać logo, hasło reklamowe, adres strony www lub telefon do firmy, którą promuje.

Odkryj długopisy promujące Twój biznes

W Drukarni Częstochowa odkryjesz kolorowe długopisy metalowe i plastikowe na każdą kieszeń, skierowane do każdej grupy docelowej. Jednakże, aby reklama była optymalnie skuteczna, ważna jest technika wykończenia, różna w zależności od znakowanego materiału. Dlatego też długopisy znakujemy w dwojaki sposób.

Elegancki grawer na długopisie

Długopisy metalowe znakujemy precyzyjnym, wysokiej jakości laserem. Grawer z żądanym motywem nanosimy na korpus długopisu na obszarze 65x6mm. Ten produkt reklamowy z grawerem jednostronnym lub dwustronnym jest niezwykle elegancki, dlatego często wybierany jest jako upominek reklamowy. Jesteśmy przekonani, że ten artykuł piśmienniczy dobrze zaprezentuje Twoją firmę, niezależnie od branży w której działasz. Zwłaszcza, gdy jest tak niezawodny i tani jak Kosmos długopis z grawerem – klasyk w naszej ofercie. Model występuje w 26 kolorach, z niebieskim wkładem w standardzie. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia dodatkowego etui, które nada wyjątkowego charakteru przekazywanemu upominkowi. Grawerem znakujemy także długopisy metalowe z touch penem, które oprócz funkcji pisania, mogą być również używane do obsługi tabletów lub smartfonów. Długopisy z końcówką dostępne są w Drukarni Częstochowa w 7 kolorach.

Nadruk UV na długopisach plastikowych

Nadruk full color jest techniką uszlachetniania wykorzystywaną przy znakowaniu korpusu długopisów plastikowych. Na uwagę zasługuje potencjał reklamowy z uwagi na przechodzenie długopisu z logo z rąk do rąk. To coś więcej, niż tylko przybór do pisania. Dokładamy starań, aby każdy z naszych Klientów miał możliwość zastosowania nadruku odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom. Plastikowe długopisy z nadrukiem świetnie sprawdzą się przy dużych akcjach promocyjnych. To także znakomity gratis do rozdania podczas targów branżowych w podziękowaniu za osobiste odwiedzenie Twojego stoiska.

W naszym mniemaniu, przekazanie firmowego długopisu Klientowi lub partnerowi biznesowemu jest praktycznie tak samo obowiązkowe jak wymiana wizytówek. Aczkolwiek rozdawanie długopisów promocyjnych nie musi wiązać się z konkretną okazją. Zaletą długopisów reklamowych jest bowiem ułatwienie kontaktu z Twoją firmą, poprzez wyeksponowanie logo i danych kontaktowych, które są zawsze pod ręką.

Długopisy reklamowe online

Długopisy reklamowe są nośnikiem pełnym pozytywnych właściwości, dzięki którym zawalczysz o względy Klientów. Udowadniamy przy tym, że dobre długopisy nie zawsze muszą być drogie. Oferujemy praktyczne długopisy metalowe z grawerem oraz plastikowe z nadrukiem o szerokim zasięgu, dostępne w najlepszym stosunku ceny do jakości. W naszej ofercie znajdziesz również długopisy z gumowym przyciskiem do obsługi smartfonów czy tabletów. Minimalne zamówienie to 100 sztuk, jednakże warto mieć na względzie, że im większe zamówienie, tym będzie niższa cena jednostkowa.
Upominek promocyjny zamówisz w Drukarni w kilku prostych krokach. Wystarczy wybrać interesujący gadżet, określić jego ilość, załączyć plik i złożyć zamówienie. Wszystkie gadżety reklamowe jak i pozostałe produkty dostępne w Drukarni wysyłamy kurierem za darmo.