Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Druk ulotek online

Ulotki są bardzo ważnymi tanimi materiałami reklamowymi rozdawanymi na masową skalę, które umożliwiają dotarcie do dużej liczby potencjalnych Klientów. Te skuteczne narzędzia promocyjne można szybko wydrukować i łatwo rozprowadzić.

Nie ulega wątpliwości, że idealnie sprawdzą się w każdych okolicznościach, niezależnie czy planujesz wprowadzenie nowego produktu na rynek, czy też może otwierasz nowy oddział lub przeprowadzasz akcję rabatową. Ulotki reklamowe z całą pewnością zachęcają do działania, dlatego też stosowane są zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych jako np. kupon rabatowy lub kupon na konsultację.

Foldery reklamowe niewątpliwie zwracają uwagę na Twoją firmę, ofertę określony produkt, wydarzenie czy promocję. Dlatego też chętnie wykładane są na ladach sklepowych, dystrybuowane na ulicach, czy też wysyłane pocztą.

Doskonały nośnik reklamy

Ulotka to idealny nośnik służący do szybkiego, taniego i sprawnego rozpowszechniania wiadomości w formie wiadomości, reklam lub ogłoszeń. Zaledwie przy niewielkim wysiłku docierają do dużych wyselekcjonowanych grup potencjalnych Klientów.

Rodzaje ulotek

W rezultacie w Drukarni Częstochowa do wyboru masz format, gramaturę papieru oraz sposób uszlachetnienia.

Rozmiar ulotek waha się od formatu A7, poprzez A6, A5, A4, A3, DL, B6 do ulotek w kształcie kwadratu12x12cm, 15x15cm, 20x20cm. Specjalizujemy się przede wszystkim w druku ulotek online cechujących się wysoką jakością oraz niską ceną jednostkową.

Ulotki reklamowe – rozmiar ma znaczenie

Uwzględnij format ulotki, który będzie odpowiedni do przeprowadzanej akcji marketingowej. W rozważaniach skup się na projekcie, użytkowaniu, a przede wszystkim celu jaki chcesz dzięki nim osiągnąć.

Zdecyduj jaki format będzie odpowiedni do Twoich akcji marketingowych. Potrzebujesz mniejszych formatów takich jak A7 lub A6 czy może większych formatów np. A5, A4, DL ?

Format A7 oraz A6 idealny jest dla kampanii dystrybucyjnych przy wykorzystaniu małych budżetów. Przy dostarczeniu większej ilości informacji, polecamy większe formaty, takie jak A5, A4, A3, DL. Ulotki kwadratowe, dzięki nietypowemu kształtowi to świetny sposób na zainteresowanie Klientów.

Przy dłuższych komunikatach reklamowych świetnie sprawdzą się ulotki składane. Ze względu na różne sposoby składania (na pół, w 3C lub 3Z) otrzymasz 4, a nawet 6 stron do przedstawienia oferty. Planujesz poinformować Klientów o ekskluzywnych promocjach, rabatach lub wydarzeniach ? Grubsze podłoże oraz bogaty wybór uszlachetnień zapewnią zapamiętanie na długi czas najwyższej klasy ulotek Premium. Folia błysk lub mat zabezpieczy wydruk przed zarysowaniem oraz zwiększy efekt kolorystyczny, a folia soft touch z lakierem UV 3D wyróżni w niespotykany sposób najważniejsze informacje.

Ulotki z perforacją, z odrywanym numerem telefonu, doskonale sprawdzą się lokalnie, rozwieszone na klatkach schodowych i tablicach ogłoszeniowych.

Tanie ulotki online z szybkim czasem realizacji

W Drukarni Częstochowa zrealizujesz druk ulotek na każdą okazję. Począwszy od ulotek w najpopularniejszych formatach, folderów, broszur, poprzez ulotki Premium, po ulotki składane.

Najnowocześniejsza technologia druku cyfrowego i druku offsetowego pozwala zapewnić wysoką jakość materiałów promujących Twój biznes.

Gwarantujemy druk ulotek w niezmiennie wysokiej jakości i przystępnych cenach.

Pilnie potrzebujesz wydrukować ulotki ?

Mamy da Ciebie dobrą wiadomość. W Drukarni Częstochowa w opcji ekspres zamówisz ulotki jednostronne i dwustronne z wysyłką tego samego dnia. Czego chcieć więcej. Zachęcamy do zapoznania się z terminami wysyłki klikając w interesujący format i nakład.

Wydrukuj swoją indywidualną ulotkę online korzystając z bardzo prostego systemu do składania zamówień. Wystarczy wybrać format i nakład, załączyć plik oraz opłacić zamówienie. Wówczas pozostanie Ci już tylko oczekiwanie na kuriera, który dostarczy za darmo przesyłkę z Twoim zamówieniem.