Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

znajdź
Generic filters
znajdź
Generic filters

Pieczątki

Pieczątka – godne uwagi narzędzie biurowe

Pieczątki są bez wątpienia sprawdzonymi codziennymi pomocnikami pracowników biurowych oraz urzędników państwowych. Niezbędne są do adresowania poczty wychodzącej, sprawdzania i odbioru towarów oraz jako datownik dla poczty przychodzącej. W firmach pieczątki firmowe z logo są uzupełnieniem podpisywanych zamówień oraz wystawianych faktur. Dzięki nim szybko umieścisz swoje dane kontaktowe na kopercie, co jest istotnym ułatwieniem w przypadku stemplowania dużej ilości przesyłek listowych.

Małe, lekkie pieczątki kieszonkowe

Pieczątki kieszonkowe dzięki małym rozmiarom bez wątpienia idealnie sprawdzą się przechowywane w torebce lub spodniach. Na pieczątce możesz zamieścić zarówno podstawowe dane firmy, jak i treści ułatwiające pracę. I tak oto w zależności od potrzeb częstymi treściami pojawiającymi się na pieczątce są „Otrzymano w dniu”, „Zapłacono w dniu”, „Zaakceptowano”, „Zarezerwowano”.
Tego typu pieczątki bezsprzecznie pozwolą zaoszczędzić czas związany z ciągle pisanymi odręcznymi tekstami. W Drukarni Częstochowa zamówisz praktyczną pieczątkę o wymiarach 38x14mm lub 47x18mm.

Automaty do stemplowania

Idealne do dokumentowania poczty przychodzącej są pieczątki automatyczne. To przede wszystkim wierni towarzysze codziennego życia biurowego, którzy odzwierciedlają optymalne i czyste odbicie pieczęci na papierze. Korzystają z nich zarówno pracownicy biurowi, księgowi, jak i magazynierzy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nich może mieć inne wymagania dotyczące rozmiaru. Dlatego też wychodzimy im naprzeciw oferując 5 różnych rozmiarów: 27x10mm, 38x14mm, 47x18mm, 59x23mm, 69x30mm nadających się do intensywnego użytkowania.

Datowniki pomocne w codziennej pracy

Stemple automatyczne można również zamówić jako datowniki z tekstem w formacie 30x20mm lub 45x30mm. To niewyobrażalni pomocnicy w codziennej pracy papierkowej. Datownik pomaga szybko oznaczyć przychodzącą pocztę. W pieczątce tego typu możesz ustawić zarówno dzień, miesiąc jak i rok.

Drukarnia online

W Drukarni Częstochowa zamówisz pieczątki do natychmiastowego użycia. Staramy się ułatwiać codzienne funkcjonowanie firmy oferując pieczątki kieszonkowe, automatyczne i datowniki.
W wygodny i elastyczny sposób złożysz zamówienie z domu lub z biura. System do składania zamówień jest prosty i intuicyjny. W kilku krokach dokonasz zakupu Twojej pieczątki firmowej. Wystarczy wybrać rodzaj pieczątki, rozmiar, ilość, załączyć projekt i złożyć zamówienie. Twoje zamówienie dostarczymy bezpłatnie pod wskazany adres w Polsce podany podczas składania zamówienia.