Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Pieczątki automatyczne

(12 opinii klienta)

cena od

41,00 

 netto

Dostępny format: 27x10mm, 38x14mm, 47x18mm, 59x23mm, 69x30mm

Nakład już od 1 sztuki

Cennik pieczątek

Pieczątki Częstochowa dostępne od ręki nawet w 5 minut

Opis

PIECZĄTKI AUTOMATYCZNE

Pieczątka jest narzędziem wykorzystywanym w każdej działalności najczęściej do podbijania / stemplowania faktur. Na płytce tekstowej umieszczonej w automacie zamieszcza się dane firmy, względnie NIP, numer telefonu czy logo. Dzięki automatowi tusz nie brudzi użytkownika oraz nie rozmazuje się na odciskanej powierzchni.

Pieczątka automatyczna- wiarygodna

Pieczątka to podstawa każdej działalności, jest pod każdym względem praktyczna, dlatego też nie mogło zabraknąć jej w naszej ofercie.

W Drukarni Częstochowa zamówisz pieczątkę dostosowaną do Twojego biznesu.

Pieczątki automatyczne różnią się wielkościami automatów, a co za tym idzie także wielkością płytki, na której zamieszczona jest treść.

Oferujemy pieczątki w różnych rozmiarach, by sprostać różnorodnym wymaganiom naszych Klientów.

Dostępne wymiary: 27×10 mm, 38×14 mm, 47×18 mm, 59×23 mm, 69×30 mm.

Najmniejszy format 27×10 mm polecany jest do prezentacji treści mieszczących się w dwóch linijkach.

Wybierz 38×14 mm jeśli zamierzasz zmieścić prezentowane dane w trzech liniach.

Najczęściej nasi Klienci decydują się na wybór formatu 47×18 mm oraz 59×23 mm, w których zawrzesz nazwę firmy, dane kontaktowe, NIP, telefon, adres strony internetowej. Zmieszczą aż pięć linijek tekstu.

Maksymalny format 69×30 mm dumnie zaprezentuje Twoją firmę. Oprócz pełnych danych firmy zapisanych większą czcionką dodatkowo zamieścisz logo firmy.

Stosuj pieczątkę do podbijania dokumentów

Pieczątka automatyczna jest niezbędna przy prowadzeniu działalności dumnie prezentując dane firmy. Wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, bez brudzenia rąk przy wymianie tuszu. Dodatkowo wyposażona jest w zatyczkę, by bez obaw móc zabrać ją wszędzie ze sobą.

Może być zastosowana do podbijania faktur, pozostałych dokumentów firmy, może przedstawiać dowolne grafiki, może być także wykorzystana jako pieczątka imienna. Wszystko zależy od potrzeb. Standardowo nasze pieczątki posiadają odbicie czarnym tuszem. Mechanizmy w oferowanych przez naszą drukarnię są bezawaryjne, przez co długo będą służyć w firmie.

Pieczątki zastosowanie znajdą w każdej branży, zarówno w biurze, na produkcji jak i instytucji

Stemplowanie dokumentów z wykorzystaniem pieczątki automatycznej jest łatwe i przyjemne.

Oferujemy pieczątki automatyczne firmy Wagraf. Pieczątkę wyrobimy na miejscu w Częstochowie
Rozmiary i modele pieczątek automatycznych wykonanych przez Drukarnia Częstochowa

Cennik pieczątek

Pieczątki nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię pieczątki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

Wycena pieczątek

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.

Pieczątki w 15 minut

Pieczątki firmy Wagraf wykonujemy na miejscu w 15 minut

Pieczątka firmowa – wymogi prawne

Polskie przepisy nie zobowiązują właścicieli firm – czy to jednoosobowych, czy spółek komandytowych – do używania pieczątki firmowej. Niestety, brak pieczątki może być problematyczny w realnych sytuacjach, takich jak bankowość, przetwarzanie dokumentów do procedur urzędowych czy prowadzenie działalności gospodarczej. Wynika to z faktu, że wiele formularzy wymaga, aby znalazł się na nich zarówno podpis, jak i pieczęć firmowa. Gdy przedsiębiorca nie posiada pieczęci firmowej, niekiedy niezbędne jest zamieszczenie potwierdzenia dotyczącego braku pieczęci lub ręczne wpisanie tej informacji na dokumencie: “Nie posiadam pieczęci firmowej”.

Ponadto przedsiębiorcy muszą ujawnić niezbędne dane dotyczące ich działalności gospodarczej zgodnie z prawem. Jeśli tego nie zrobią, grozi im kara do 5 tys. zł. Na szczęście jednym szybkim ruchem, poprzez przybicie pieczątki z tymi danymi – nie musimy żmudnie ręcznie wpisywać informacji do każdego dokumentu.

Co powinna zawierać pieczątka firmowa?

Przedsiębiorcy mają pełną swobodę w wyborze informacji na pieczątce. Brak prawnych reguł dotyczących ich wyglądu, odcienia odbicia czy wymiarów. Pieczątki firmowe zazwyczaj zawierają podstawowe dane, takie jak:

Dane podstawowe:

 • nazwę firmy
 • kod pocztowy
 • miejscowość
 • ulica z numerem budynku / lokalu
 • NIP / numer KRS

Dane kontaktowe:

 • numer telefonu
 • e-mail
 • adres strony www

Dodatkowe informacje:

 • LOGO
 • nr rachunku bankowego
 • nazwy profili Facebook/Instagram/ Linkedin
 • kod QR z możliwością zapisania kontaktu w telefonie

Należy jednak pamiętać, że wymogi dotyczące danych ujawnianych w obrocie gospodarczym ulegają niewielkim zmianom w zależności od formy prawnej podmiotu. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej pieczątka powinna zawierać nazwę działalności, imię i nazwisko, adres i NIP (dane powinny być zgodne z informacjami zgłoszonymi w CEIDG).
Wszyscy przedsiębiorcy prowadzący działalność w formie spółek muszą we wszelkiej korespondencji z innymi podmiotami  zamieszczać następujące informacje: nazwę firmy, oznaczenie formy prawnej działalności, adres siedziby, NIP, numer KRS i oznaczenie sądu. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki komandytowe, powinny umieścić dodatkowo także wysokość kapitału zakładowego.

Pieczątki imienne

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy pracownikiem jakiejkolwiek instytucji, firmy lub korporacji, posiadanie własnej pieczątki imiennej ma kluczowe znaczenie. Pieczątki imienne służą jako dowód tożsamości i upoważnienie do ważnych transakcji w obu środowiskach zawodowych. Mając to na uwadze, oferujemy bogatą kolekcję pieczątek spersonalizowanych, aby dopasować się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Wyrobienie pieczątki w obecnych czasach jest bardzo proste i możliwe z każdego miejsca. Wystarczy wysłać nam wiadomość z informacjami które mamy zamieścić na pieczątce. Wykonamy wizualizacje i odeślemy ją do akceptacji. Gdy otrzymamy potwierdzenie zabieramy się do wykonania pieczątki.

Wyrabianie pieczątek w 15 minut w Częstochowie

Jeśli jesteś z Częstochowy to istnieje możliwość zamówienia pieczątki na miejscu w naszym biurze. Automatyczną pieczątkę możemy dla Ciebie wykonać w 15 minut. Dla Twojej wygody przyjmujemy zamówienia przez e-mail. Wysyłasz wiadomość z treścią która ma być na pieczątce a my skontaktujemy się z Tobą gdy pieczątka będzie gotowa do odbioru. 

12 opinii dla Pieczątki automatyczne

 1. Andrzej G.

  Polecam pieczątki – szybko, tanio, fachowo

 2. Mateusz D.

  Pieczątkę wyrobiłem w kilka minut na miejscu. Sympatyczni ludzie. POLECAM

 3. Paulina K.

  Kupiłam w tej drukarni miesiąc temu pieczątki i jestem w 100% zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa

 4. Łukasz D.

  Pieczątki firmowe z szybkim odbiorem w Częstochowie

 5. Paweł A.

  Zamówiłem pieczątki rano przez email, dostałem wizualizację do akceptacji. Kilka godzin później będąc w okolicy odebrałem gotowe.

 6. Anita G.

  Dzwonię, zamawiam, odbieram REWELACJA

 7. Leon Z.

  Pieczątki w Częstochowie na poczekaniu

 8. Bożena S.

  Bardzo sympatyczna Pani zrobiła mi pieczątkę na miejscu. W Częstochowie jest wiele firm które robią pieczątki ale nie wszędzie są tacy mili ludzie.

 9. Karolina Z.

  Potwierdzam pieczątki są gotowe w 5 minut. Polecam

 10. Jolanta C.

  Pieczątki z ładnymi automatami

 11. Bożenna J.

  Potrzebowałam wyrobić pieczątkę na już. Super, że dowiedziałam się, że u was wyrobię pieczątkę w kilka minut. Uratowaliście mój kontrakt. Serdeczne dzięki

 12. Damian J.

  Wyrobienie pieczątki trwało 5 minut. Niezły czas

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.