Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

(2 opinie klienta)

cena od

30,00 

 netto

Nakład już od 1 sztuki

Cennik koszulek

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem firmowym zwiększające bezpieczeństwo pracowników wykonujących pracę na zewnątrz Nadruki na odzieży Drukarnia Częstochowa

Opis

KAMIZELKI ODBLASKOWE z nadrukiem FIRMOWYM

Kamizelka odblaskowa z nadrukiem

Bezpieczeństwo pracowników oraz własne podczas wykonywanej pracy jest najważniejsze, dlatego też w ofercie znakowanej odzieży reklamowej nie mogło zabraknąć kamizelek odblaskowych z nadrukiem. Odblaskowa odzież robocza świetnie sprawdzi się dla pracowników, którzy większość zadań wykonują na wolnym powietrzu.

Odzież robocza dla firm

Kamizelki odblaskowe z logo świetnie sprawdzą się w firmach budowlanych, firmach transportowych, w magazynach oraz wszelkich innych działalnościach, w których praca wykonywana jest na zewnątrz także po zmroku. Kamizelka z odblaskiem zwiększa widoczność pracownika w warunkach drogowych oraz w miejscach z utrudnioną widocznością. Wyposażając pracowników w tego typu odzież zmniejszysz prawdopodobieństwo wypadków w firmie, a nawet przyczynisz się do uratowania im zdrowia. Warto zastanowić się na zakupem tego typu odzieży roboczej, dodatkowo wykorzystując jej powierzchnię pod zadruk.

Kamizelki ostrzegawcze z logo

W naszej firmie zakupisz wysokiej jakości odzież roboczą, zwiększającą komfort i bezpieczeństwo pracy. Odblaskowe elementy na tle fluorescencyjnego materiału zwiększają widoczność pracownika oraz przyciągają uwagę. Kamizelki odblaskowe są też świetnym nośnikiem reklamy, nadadzą się dodatkowo do promocji Twojej firmy. Warto wykorzystać jej potencjał do nadrukowania logo firmy, zakresu działalności, zwiększając tym samym rozpoznawalność firmy oraz zapadalność w pamięci osób zainteresowanych Twoimi usługami. Nadruki na kamizelkach odblaskowych wykonujemy zarówno na lewej piersi jak i na pleckach.

Gadżet w trosce o Klienta

A może poszukujesz praktycznego gadżetu reklamowego dla swojej działalności, który spotka się uznaniem wśród obdarowanych ? Wszak taki upominek reklamowy przyda się w codziennym życiu. Podaruj Klientom bezpieczeństwo. Doceni to każdy uczestnik ruchu drogowego, niezależnie czy będzie to kierowca, biegacz czy pieszy. Wyróżnij się w otoczeniu poprzez dobrze widoczne logo na tle neonowej powierzchni.

Znakujemy kamizelki reklamowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dlatego też ofertę kierujemy zarówno dla firm, osób fizycznych jak i szkół, przedszkoli, stowarzyszeń, organizacji oraz innych podmiotów gospodarczych. Zamówienia realizujemy już od kilku sztuk w przystępnej cenie.

Cennik kamizelek odblaskowych

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię kamizelki odblaskowe firmowe ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena kamizelek odblaskowych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

  1. Stanisław T.

   Bardzo dobry wybór kamizelek odblaskowych z logo firmy. Moi pracownicy czują się bezpieczni

  2. opinia

   Kupiliśmy 30 kamizelek odblaskowych dziecięcych z logo naszego przedszkola. Dzieci są widoczne i bezpieczne. Nadruk ładnej jakości.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.