Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Katalogi Częstochowa

Klasyczne katalogi dla Twoich produktów

Katalogi należą do popularnych nośników reklamy służących do określonych celów. Za pomocą katalogów zaprezentujesz swoją firmę wizerunkowo, przedstawisz ofertę produktową oraz wprowadzisz na rynek nowe produkty bądź usługi.
W katalogach zamieścisz dużą ilość treści oraz przykuwające uwagę zdjęcia produktowe. To co jesteśmy w stanie zagwarantować to z pewnością wartościową prezentację firmy z wykorzystaniem wysokiej jakości katalogów produktowych.

W ofercie Drukarni Częstochowa znajdziesz zarówno katalogi klejone jak i szyte

Na pierwszy rzut oka różnica wydaje się być niewielka. Jednakże każdy rodzaj oprawy ma pewne zalety, co postaramy się fachowo wyjaśnić.

Katalog klejony z oprawą

W oprawę klejoną zaopatrzone są katalogi, czasopisma, magazyny, wyróżniające się większą ilością stron. W tym przypadku minimalna ilość to 52 strony, maksymalna to aż 252 strony. Tego typu produkty reklamowe posiadają okładkę, która nie tylko świadczy o ich ekskluzywnym charakterze, ale także w elegancki sposób spina całość. Ponieważ Klienci w poszukiwaniu korzyści wielokrotnie kartkują strony, mocny klej ma zapewnić bezpieczne użytkowanie bez rozpadania się kartek. Magazyn po wielokrotnym użytkowaniu ma wyglądać dobrze, zapewni im to wytrzymała gruba okładka.

Format ma znaczenie

Katalogi z klejoną oprawą zamówisz w wygodnym formacie pionowym A6, A5, A4 oraz DL, a także w formacie poziomym A5 i A4. Poręczny jest format w kształcie kwadratu 15x15cm lub 21x21cm.
Dodatkowe uszlachetnienie okładki chroni przed zabrudzeniami takimi jak odciski palców czy plamy po kawie. Okładka błyszcząca jednocześnie wzmacnia efekt kolorystyczny, matowa zaś w elegancki wyrafinowany sposób tonuje kolory oraz zredukuje odbicie światła. Wartą uwagi jest okładka pokryta miękką w dotyku folią soft touch. Przy dodatkowym wyróżnieniu elementów błyszczącym lakierem UV wpłynie na pozytywne postrzeganie profesjonalizmu i wizerunku Twojej firmy.
Wnętrze Twojego ukierunkowanego na Klienta przekazu reklamowego wydrukujemy na papierze offsetowym 90g bądź kredowym 90g, 130g lub 170g, okładkę na papierze o gramaturze 250g.

Katalog szyty

Broszury w formie katalogu imponują wszechstronnymi możliwościami zastosowania. Drukowane są nie tylko przez firmy, ale także przez stowarzyszenia, kluby, szkoły, czy urzędy. Dzięki przystępnej cenie projektowane na wiele sposobów, cieszą się niezwykłą popularnością.
Na kartach katalogu szytego zamieścisz produkty, ofertę firmy usługowej, biura podróży, sprzedaży wysyłkowej, ilustrowane poradniki, dokumenty konferencyjne, czy np. raporty biznesowe.

Mała ilość stron

Katalogi szyte drukujemy od 8 stron do 52 stron. Proponujemy najpopularniejsze formaty. Twoje broszurki wydrukujemy pionowo: format A6, A5, A4, DL lub poziomo: format A5 lub A4. Wartym wagi formatem jest kwadrat dostępny w rozmiarach 15x15cm oraz 21x21cm.
Zdecyduj jaki będzie Twój katalog szyty, bez okładki w całości na papierze offsetowym 90g, kredowym 130g, 170g, 250g czy może z wyróżniającą go grubszą okładką o gramaturze 250g.
Oprawa odgrywa istotną rolę, gdyż ma duży wpływ na ogólny wygląd Twojej broszury.
Proponujemy oprawę zszytą zszywkami płaskimi lub zszywkami oczkowymi.
Katalogi z szyciem płaskim są idealne do wyświetlania dwustronnych obrazów, natomiast ze zszywkami oczkowymi ułatwią wygodne segregowanie i archiwizację.

Druk online

W Drukarni Częstochowa zamówisz katalogi i broszury reklamowe, gazetki szkole, magazyny klubowe, gazetki samorządowe w oprawie szytej lub klejonej. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne ceny. Dzięki możliwości zamówienia katalogów reklamowych już od 5 sztuk z oferty mogą skorzystać nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale także mikro firmy.
Skróciliśmy proces składania zamówień do niezbędnego minimum. Wystarczy wybrać produkt i jego parametry, określić nakład, załączyć plik do druku oraz opłacić zamówienie.
Gotowe materiały promocyjne wysyłamy bezpłatnie kurierem pod wskazany adres na terenie kraju.