Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Smycze reklamowe Częstochowa

Smycz reklamowa – oryginalny dodatek modowy
Szukasz sposobu, aby skutecznie i tanio dotrzeć do jak największej liczny osób ?

Wybierz indywidualne smycze z nadrukiem, które są zarówno efektownym elementem promocyjnym jak i modnym dodatkiem. Personalizowane smycze są świetnym pomysłem na upominek reklamowy.
Upominek rozdawany podczas targów
Smycze z nadrukiem są popularnym gadżetem, którego nie powinno zabraknąć na żadnych targach lub podobnych imprezach. Dzięki tym wyjątkowym upominkom rozdawanym na stoisku targowym szybko nawiążesz nowe relacje biznesowe.

Ale to nie jedyne zastosowanie smyczy, gdyż dobrze sprawdzą się także w roli przywieszek dla identyfikatorów dla gości. Dodatkowo w połączeniu z zadrukowaną koszulką reklamową będą świetnym prezentem dla uczestników wydarzeń lub np. wolontariuszy.
Wizerunek korporacyjny
Reklamowe smycze z projektem korporacyjnym z powodzeniem wykorzystasz w firmie. Pracownicy z chęcią będą poruszać się z identyfikatorami, kluczami czy długopisem zawieszonym na poręcznej smyczy. Reklama Twojej firmy będzie na wysokości oczu rozmówcy.
Szeroki asortyment – dostępny online
W Drukarni Częstochowa zamówisz smycze zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Przy wyborze nadruku jednostronnego wnętrze pozostanie białe i niezadrukowane. Przy dwustronnym nadruku także wnętrze możesz dowolnie zadrukować, np. innym kolorem. Sublimacyjne smycze oferujemy w czterech szerokościach taśmy: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm pozostawiające wystarczająco dużo miejsca na logo Twojej firmy. Ten sprytny nośnik reklamy ma uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu jest sprytnym przyciągającym uwagę nośnikiem reklamy.
Nadruk sublimacyjny wykonujemy na mocnej białej poliestrowej taśmie w nakładzie już od 100 sztuk.
Gadżety reklamowe pomocne w codziennym użytkowaniu
Najpopularniejszy model smyczki zakończony jest metalowym karabińczykiem, dzięki któremu bezpiecznie przymocujesz klucze. Ponadto klucze na smyczy będzie łatwiej odnaleźć w torebce, walizce lub plecaku.

Kolejnym wariantem przy wyborze zakończeń smyczy jest uchwyt na telefon lub sznurek z kółkiem. Oczywiście telefon nie jest jedynym urządzeniem, które przyczepisz do smyczy. Zaczepiaj to, na co masz ochotę, np. pendrive, głośnik bluetooth, a nawet powerbank.

Jednym z dodatkowych akcesoriów przy konfiguracji smyczy jest bezpiecznik. Blokada bezpieczeństwa wszywana jest do smyczy, tak by po założeniu znajdowała się na karku. Przy szarpnięciu za smycz bezpiecznik można szybko rozpiąć. Tego typu rozwiązanie wydaje się mieć szczególne znaczenie w zakładach produkcyjnych.

Oczywiście możesz również zamówić smycze z kombinacją zakończeń wykorzystując zalety tych praktycznych detali. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
Druk smyczy online
W ofercie mamy różne rodzaje smyczy: z karabińczykiem, klamrą, uchwytem sznurkowym, spośród których każdy z pewnością wybierze swoje ulubione.
Wystarczy wybrać szerokość taśmy, typ nadruku, ilość, załączyć wzór do druku i przejść do opcji koszyka. Po zamówieniu smyczy z logo pozostaje Ci już tylko oczekiwanie na kuriera. Gadżety oraz pozostałe materiały reklamowe dostępne w Drukarni Częstochowa wyślemy bezpłatnie kurierem do Twojej firmy zlokalizowanej na terenie kraju.