Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Gazetki Częstochowa

Gazetki reklamowe są popularnym narzędziem, których celem jest prezentacja zmieniającej się oferty. To także świetne medium dla nowo wprowadzanych na rynek produktów. Cykliczny druk gazetek przyzwyczaja potencjalnych Klientów do przeglądania ich zawartości, w poszukiwaniu korzyści dla siebie. Mimo to gazetkę z ofertą możesz drukować także kwartalnie, czy np. raz na rok – w zależności od zmienności oferty i asortymentu jaki oferujesz.
Druk gazetek opłacalny jest dla przedsiębiorców niezależnie od branży w jakiej działają.
Ze względu na ograniczoną liczbę stron przedstawisz konkretną ofertę ze zdjęciami, opisami produktów lub świadczonych usług. Ponadto przedstawisz swoją firmę jako godnego partnera do współpracy.

Gazetki reklamowe w poręcznym formacie

W Drukarni Częstochowa zamówisz produkty reklamowe w klasycznych formatach umożliwiających wygodne przeglądanie. W szczególności godne uwagi są najpopularniejsze formaty A5 i A4 dostępne przy wyborze gazetek klejonych, szytych i składanych. Natomiast format A3 dostępny jest przy wyborze gazetki składanej i szytej.
Dzięki pionowemu układowi stron, w broszurze reklamowej zamieścisz dużą ilość dobrze widocznych produktów. Twoje zdjęcia i grafiki będą  doskonale prezentować się na połyskliwym papierze kredowym.

Z pomocą reklamowych broszurek w wyrafinowany sposób przedstawisz ofertę firmy. Gazetka pełnić może także rolę mini katalogu produktowego. Jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową, to dołączenie wyjątkowej gazetki produktowej z pewnością wpłynie na zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie. Ten rodzaj przekazu reklamowego szczególnie upodobały sobie biura podróży, które wykorzystując barwne zdjęcia prezentują w ten sposób swoją wyjątkową ofertę.

Druk gazetek firmowych niewątpliwie pozytywnie wpłynie na postrzeganie profesjonalizmu i wizerunku Twojej firmy. W ukierunkowany sposób zwiększysz sprzedaż docierając do swojej grupy docelowej.

Klejone gazetki reklamowe

Gazetkę reklamową klejoną wyróżnia najniższa cena spośród pozostałych magazynów. Drukowana jest w formacie A4 lub A5, w ilości 8 stron, przy stałym podłożu jakim jest papier kredowy 90g. Przezroczysty klej poliuretanowy trwale utrzymuje strony razem.

Szyte gazetki reklamowe

Gazetki reklamowe szyte świetnie sprawdzą się przy publikacji dużych ilustracji na dwóch stronach, dzięki zszywkom żadna część obrazu nie zostanie utracona. Oprawa idealna jest zatem do przedstawiania pojazdów, krajobrazów i wnętrz. Zamówisz je w Drukarni Częstochowa w formacie A5, A4 lub A3 na papierze kredowym 90g. W typowym formacie gazetowym zszywamy 8 stron, w mniejszych 8, 12 lub 16 stron.

Twoje wydruki służące rozpowszechnianiu informacji znajdą zastosowanie jako magazyny modowe, biuletyny urzędowe, gazetki szkolne, gazetki klubowe, poradniki, magazyny sportowe. Broszury również idealne sprawdzą się jako mini katalogi produktowe, broszury informacyjne dla pacjentów, foldery z kalendarzem wydarzeń kulturowych, ofertą zbiegów dodatkowych w hotelach, czy np. jako komiksy czy instrukcje obsługi. Dzięki optymalnej liczbie stron możesz w elastyczny sposób zamieszczać wiadomości, treści, aktualności i zdjęcia.

Gazetki drukowane odgrywają dużą rolę w sprzedaży, pomimo postępującej cyfryzacji w sektorze biznesowym. W przeciwieństwie do stosu emaili, które otrzymujemy każdego dnia, broszura informacyjna trzymana w ręce spotka się z większym zainteresowaniem. Daj możliwość zapoznania się ze znaczącym katalogiem produktów.

Tanie gazetki składane

Jeśli potrzebujesz małej liczby stron oraz zależy Ci na redukcji kosztów, często dobrym wyborem są gazetki reklamowe składane. Twoją gazetkę złożymy na pół do ostatecznego formatu A5, A4 lub A3, a Ty zyskasz 8 stron do udanej prezentacji produktów. Tego typu publikacje przeznaczone są do udostępniania szerokiemu gronu odbiorców.

Prosty druk gazetek online

W Drukarni Częstochowa wydrukujesz wysokiej jakości gazetki reklamowe, które zapewnią doskonałą prezentację oferty Twojej firmy. Rozpocznij druk online za pomocą kilku kliknięć. Wybierz rodzaj gazetki oraz dodatkowe parametry i nakład i zlecić nam druk w niskiej cenie. Dodaj zamówienie, a zajmiemy się drukiem, pakowaniem i wysyłką zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zamówienie wyślemy bezpłatnie w jedną lokalizację podaną na etapie zamówienia. Skorzystaj z naszego doświadczenia i nowoczesnej technologii, by wydrukować indywidualne, wysokiej jakości gazetki reklamowe.