Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Torby papierowe z nadrukiem Częstochowa

Torby z nadrukiem jako artykuły promocyjne

Torby papierowe są świetnym nośnikiem reklamowym, który można swobodnie nosić w miejscach publicznych. Dlatego warto wykorzystać powierzchnię reklamową torby do nadruku logo Twojej firmy, które będzie dostępne dla każdego. Dzięki wielu różnym rozmiarom, bez problemu znajdziesz odpowiednią torbę dla Twojego produktu.

Papierowa torba zakupowa

Którą torbę wybierasz do wspierania Twojego biznesu ? Białą czy brązową ? Niezależnie, którą wybierzesz, ponieważ z dodatkowym nadrukiem w firmowym stylu przyciągniesz uwagę przechodniów każdego dnia, a także zachwycisz Twoich Klientów. Wybierając ten niedrogi nośnik reklamy, bez wątpienia długoterminowo dotrzesz do wielu potencjalnych Klientów oraz wypromujesz swoją markę. Ponadto pakując produkty w torbę podkreślisz wysoką jakość swojego sklepu oraz profesjonalne podejście do Klienta. Niezależnie od tego, czy jest to butik, sklep jubilerski, sklep z winami, czy delikatesy warto pokazać się z jak najlepszej strony. Jesteśmy pewni, że zdecydowanie lepsze wrażenie zrobisz pakując produkty w elegancką papierową torbę, niż w zwykłą foliową reklamówkę.

Torba z nadrukiem to prosty sposób na przekazanie Klientowi swojego przekazu reklamowego

Powierzchnię reklamową torby można porównać do przenośnego słupa reklamowego promującego Twoją firmę w dużym promieniu, wszak droga do domu nie zawsze jest krótka. Ponadto torby na zakupy są praktyczne i wytrzymałe, dlatego też wiele osób korzysta z nich wielokrotnie. Jesteśmy przekonani, ze warto wykorzystać ten fakt na korzyść swojej firmy, zwiększając efekt reklamowy swojej marki.

Gadżet na targi

Reklamowe torby mogą służyć także jako opakowania na gadżety i upominki lub jako osobiste opakowania prezentowe.
Jeżeli regularnie bierzesz udział w targach, imprezach, konferencjach, to warto w podziękowaniu za odwiedzenie stoiska przekazać upominek potencjalnym Klientom. Materiały reklamowe, broszury informacyjne oraz pozostałe gadżety zapakowane bezpośrednio do indywidualnych toreb z logo zostaną docenione przez potencjalną grupę docelową. Torby z nadrukiem pozytywnie wpłyną na rozpoznawalność Twojej marki. Dzięki spersonalizowanym opakowaniom wyróżnisz się spośród konkurencji, a jednocześnie łatwiej będzie im powrócić do Twojej oferty.

Torby papierowe z nadrukiem online

Asortyment toreb papierowych Drukarni Częstochowa jest bardzo szeroki. Oferujemy torby białe i brązowe z uchwytem płaskim lub skręcanym w wielu różnych rozmiarach zarówno pionowych jak i poziomych, a także z głębokim dnem. Przy wyborze toreb warto mieć na uwadze jakie produkty kupują Twoi Klienci i na tej podstawie dopasować rozmiar. Nadruki z jednej lub z dwóch stron torby w jednym lub kilku kolorach wykonujemy już od 500 sztuk.

Zamów torby dla Twojego biznesu w kilku prostych krokach
Wybierz kolor torby, rozmiar, nakład, ilość kolorów nadruku, dołącz plik i zamów. Gotowe torby z nadrukiem dostarczymy bezpłatnie do Twojej firmy.