Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Gadżety reklamowe Częstochowa

Gadżety reklamowe
Chcesz wręczyć Klientowi upominek, ale zastanawiasz się jaki ?
Zależy Ci, żeby obdarowany Klient miał poczucie, że jest dla Ciebie ważny ?
A dodatkowo szukasz gadżetów reklamowych, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji ? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.
Oferujemy szeroki wybór praktycznych gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie gadżety na każdą kieszeń jak i gadżety wyższej klasy.
Dzięki nim zbudujesz pozytywny wizerunek firmy. Istotnym jest użytkowa funkcja gadżetów, dzięki którym będziesz mieć pewność, że odbiorca będzie z nich korzystał, a nie wyrzuci je do kosza. Znakowany produkt logo Twojej firmy pozwoli budować trwałe relacje z Klientem.
Upominki reklamowe często dodawane są także jako gratis do zakupów, bądź są częścią akcji promocyjnych, targów, eventów. Zachęcają do podejścia do stoiska, ułatwiają prezentację oferty firmy oraz pozyskanie nowych Klientów.
Najpopularniejszymi upominkami reklamowymi są:

Długopisy metalowe z grawerem
Kubki z logo
Krówki reklamowe
Balony z logo
Smycze reklamowe
Torby z nadrukiem

Głównym powodem wręczania Klientowi gratisów jest przywiązanie go do Twojej marki.
Długopisy reklamowe z dyskretnym logo firmy, adresem strony www czy też numerem telefonu na co dzień promować będą Twoją firmę. W ofercie znajdziesz zarówno różne modele długopisów z grawerem jak i długopisów z nadrukiem.
Kubki reklamowe są doskonałe do codziennego użytku, dlatego też cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Pijąc w nich kawę lub inne napoje logo firmy jest cały czas na wysokości wzroku rozmówcy.
Krówki reklamowe, którym nie oprze się żaden z obdarowanych. Świeże, rozchwytywane, ciągnące łakocie z logo będą świetną wizytówką firmy, a zarazem dopełnieniem akcji marketingowych.
Balony z logo zadbają o nienaganny wizerunek firmy w czasie imprez i innych akcji marketingowych. Poza tym sprawią wiele radości osobom obdarowanym. Posiadamy bogatą ofertę balonów z nadrukiem reklamowym w rozmiarze 10, 12, 14 cali.
Smycze reklamowe przyczepione do kluczy, identyfikatorów pozwolą na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. W ofercie znajdziesz satynowe smycze jednostronne oraz smycze dwustronne z nadrukiem z różnego rodzaju zakończeniami.
Torby papierowe z nadrukiem doskonale sprawdzą się do zapakowania upominków dla Twoich potencjalnych i stałych Klientów. W ofercie posiadamy białe i brązowe torby papierowe z logo w najpopularniejszych rozmiarach.