Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Pamięć USB karta z logo

(2 opinie klienta)

cena od

15,00 

 netto

Pamięć usb w kształcie karty kredytowej

Nakład już od 10 sztuk

Cennik kart pamięci

Pamięć usb w formie karty nadruk logo pojemnosc 2GB 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Drukarnia Czestochowa

Opis

PAMIĘĆ USB W KSZTAŁCIE KARTY KREDYTOWEJ

W obecnych czasach technologia poszła mocno do przodu, a pendrive-y dzięki możliwości zadruku lub grawera stały się świetnym nośnikiem nie tylko informacji, ale także reklamy. Z racji funkcjonalności wykorzystywane są na co dzień zarówno w domu jak i w biurze. Być może są one podstawowym narzędziem, z którego korzystają na co dzień Twoi pracownicy. Jeśli tak, to masz szansę zapewnić im dostęp do najlepszych narzędzi opatrzonych firmowym logo. Przenośne pamięci służą do przechowywania dokumentów, przekopiowania danych, przenoszenia plików, archiwizowania, czy przetrzymania zdjęć lub utworów muzycznych.
Produkty te służą do wszechstronnego użytku i są bardzo praktyczne, dlatego też postanowiono wykorzystać ich powierzchnię do celów reklamowych.

Pojemna pamięć usb

Z początku nośniki informacji miały prosty kształt z obrotową blaszką, z czasem zaczęto je różnicować pod względem formy. I tak w ofercie Drukarni Częstochowa znajdziesz zarówno klasyczne modele, jak i w niestandardowym kształcie.
Jednym z nich jest karta pamięci w kształcie karty kredytowej dostępna z pamięcią o pojemności 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB lub 64GB. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego w białym kolorze pod nadruk.

Pamięć usb karta z logo dopasowana do portfela

Karta pamięci, dzięki sporej powierzchni zadruku świetnie prezentuje logo lub nazwę Twojej firmy. Od teraz ważne dokumenty, czy prezentacje zapisane na karcie pamięci możesz przechowywać w portfelu. Ale ten rodzaj nowoczesnego nośnika można przechowywać w portfelu nie tylko dzięki wymiarom karty, ale także dzięki grubości, która wynosi zaledwie 2mm. Natomiast wysokiej jakości cyfrowy nadruk full color pozwoli na stworzenie przyciągającej uwagę reklamy, która wpłynie na rozpoznawalność Twojej firmy.

Nowoczesne gadżety reklamowe – nadruki na pamięci usb

Zastanawiasz się na upominkiem dla Twoich Klientów ?
A może chciałbyś podziękować swoim partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę, ale nie masz pomysłu jak to zrobić ?
Wybór praktycznego upominku, z którego korzystać będą obdarowani na co dzień to strzał w dziesiątkę. Wszak przy każdorazowym korzystaniu z nośnika użytkownicy będą mieli styczność z przekazem marketingowym Twojej firmy.
Karty pamięci dzięki kształtowi i designowi sprawdzą się nie tylko jako praktyczne upominki biznesowe, ale także jako firmowe wizytówki. Nie ulega wątpliwości, że ten rodzaj gadżetu przyniesie korzyść obopólną, zarówno dla użytkownika jak i reklamodawcy.

Cennik kart usb z logo

Pamięć usb nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię pamięć usb ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Karta pamięci usb z logo 4GB z nadrukiem jednostronnym 100 szt tylko 12,50 zł netto za sztukę !!
Gotowe w 5 dni, darmowa dostawa.

Wycena kart usb z logo

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Pamięć USB karta z logo

  1. Szymon T.

   Bardzo fajny upominek dla klientów. Jestem przekonany, że nikt takiej karty nie wrzuci do szuflady. Jest ładna i praktyczna.

  2. Albert U.

   Nasi pacjenci są pod wrażeniem, gdy dostają wyniki badań na karcie pamięci usb z logo naszego Centrum Medycznego

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.