Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Projekty graficzne

Nie masz pomysłu jak powinny wyglądać Twoje materiały reklamowe ? Chętnie pomożemy ! Nasi graficy przygotują indywidualny projekt uwzględniając Twoje ulubione kolory oraz ewentualne grafiki np logo.

Wystarczy wybrać projekt Standard lub Premium. W obu przypadkach nad Twoim projektem będą pracować kreatywni graficy. Otrzymasz czytelną i ładną dla odbiorcy propozycję.

W wersji premium grafik poświęci troszkę wiecej czasu nad kreacją i otrzymasz więcej propozycji. Dodatkowo w projektach Premium grafik wzbogaci pracę o dodatkowe grafiki z naszej kolekcji.

Projekt Standard

Standard – projekt zostanie wykonany w ciągu 3 dni roboczych przez młodszego grafika z doświadczeniem 2-3 lat. W projekcie grafik wykorzysta materiały otrzymane od Ciebie. Otrzymasz jedną propozycję z możliwością zgłoszenia poprawek. 

Standard 24h – projekt Standard wykonany w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania pełnego zamówienia oraz materiałów i zaksięgowaniu wpłaty.

Projekt Premium

Premium – zaawansowany projekt otrzymasz do 3 dni roboczych. Będzie wykonany przez starszego grafika z doświadczeniem minimum 5 lat. W projekcie grafik będzie pracował na materiałach otrzymanych od Ciebie i dodatkowo użyje grafik i zdjęć z naszych zasobów. Będzie bardziej zaawansowane graficznie niż projekt Standard. Otrzymasz minimum 2 propozycje reklamy z możliwością zgłoszenia poprawek.

Premium 24h – projekt Premium wykonany w ciągu 24 godzin od otrzymania pełnego zamówienia oraz materiałów i zaksięgowaniu wpłaty.

Nowoczesny system komentowania

Jednym klikiem dodasz komentarz do projektu, bez pisania zbędnych wiadomości email, telefonów. Wiemy, że masz ważniejsze rzeczy do robienia. Klikasz w miejsce które mamy zmienić, dodajesz komentarz i gotowe. Nasi graficy automatycznie otrzymają informację o dodanych komentarzach. 

Cennik projektów graficznych

Poniżej przedstawiamy cennik na projekty graficzne najpopularniejszych produktów. Nasi graficy mogą zaprojektować dla Ciebie projekt wizytówek, ulotek, plakatów, banerów, teczek, szyldów, tablic informacyjnych, naklejek. Polecamy projekty Standard, chyba że nie masz własnych zdjęć i grafik a chciałbyś aby były w projekcie to wtedy najlepiej wybrać projekt Premium.

1. Cena za 1 stronę. Jeśli projekt ma być wykonany dla dwóch stron cena projektu x 2.
2. ** Projekty wizytówek z dodatkowymi warstwami: wizytówki z UV, wizytówki tłoczone, wizytówki złocone, wizytówki srebrzone.
3. *** Projekt koperty z logo firmy i danymi adresowymi za darmo ( 0 zł ). Jeśli przesłane logo będzie bardzo dobrej jakości. 
4. 

Przykładowe projekty graficzne wizytówek, ulotek, banerów

Cennik projektów materiałów na targi i wystawy

Planujesz udział w targach branżowych i zależy Ci na ciekawej prezentacji Twojej firmy ?

Gwarantujemy spójne wizualnie oznakowanie Twojego stoiska. 

Przykładowe projekty materiałów na targi i wystawy

Cennik projektów kalendarzy

Kalendarz reklamowy jest praktycznym upominkiem wręczanym kontrahentom w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. 

Postaw na unikalny projekt kalendarza, który nie tylko urozmaici biuro, ale przede wszystkim przez cały rok będzie w zasięgu wzroku Klienta.

* Projekt na kalendarz biurkowy – piramidka z klejonym kalendarium

Przykładowe projekty kalendarzy

Cennik projektów gadżetów reklamowych

Gadżety reklamowe rozdawane Klientom to świetny pomysł na zwiększenie rozpoznawalności marki, którą tworzysz.

1. Projekt materiałów reklamowych z samym logo firmy za darmo ( 0 zł ). Jeśli przesłane logo będzie w wektorach. 

Przykładowe projekty gadżetów reklamowych