Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Kalendarze Częstochowa

Kalendarze reklamowe 2023 – najlepsza reklama Twojej firmy

Szukasz praktycznego upominku reklamowego, którym zaskoczysz swoich Klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych ?

Kalendarz firmowy to świetny nośnik reklamowy mający wpływ na budowanie rozpoznawalności marki, którą tworzysz. Oprócz funkcji reklamowych kalendarz posiada korzyść dla jego odbiorcy: ułatwia planowanie jednocześnie upiększając wnętrze.

Kalendarze spotkasz:
– w biurach
– w magazynach
– w korytarzach
– w domach / mieszkaniach
– w placówkach
– w instytucjach

Drukowane kalendarze pomogą odbiorcom zapanować nad upływającym czasem, zapamiętać ważne daty, zaplanować spotkania oraz wydarzenia firmowe. Zlecając projekt kalendarza firmowego warto skupić się na efektywnym wyeksponowaniu nazwy i logo firmy na tle przyciągającej uwagę grafiki.

Kalendarz reklamowy – który wybrać do promocji firmy ?
Kalendarze promocyjne cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich właściwe wyeksponowanie w centralnym miejscu w lokalu.
Poznaj rodzaje kalendarzy i wybierz odpowiedni dla Twojej działalności.

Kalendarze ścienne plakatowe

Kalendarz ścienny listwowany to rodzaj plakatu z grafiką i rocznym kalendarium. Dzięki aluminiowej listwie u góry i dołu kalendarz nie zagina się i dobrze wygląda na ścianie. Z pomocą praktycznej zawieszki kalendarz mocowany jest na ścianie. Kalendarze plakatowe odznaczają się wielkością, dzięki czemu wyeksponujesz wzbudzającą zainteresowanie grafikę oraz duże i czytelne kalendarium.
Najważniejszą funkcją z punktu marketingowego jest całoroczna promocja Twojego biznesu, dzięki zamieszczonej nazwie firmy, logo i danym kontaktowym.
Kalendarze plakatowe występują w 4 formatach:
– A1 o wymiarach 840x594mm
– A2 o wymiarach 594x420mm
– B1 o wymiarach 680x980mm
– B2 o wymiarach 480x680mm

Kalendarze jednodzielne

Kalendarz jednodzielny to rodzaj kalendarza ściennego z odrywanym miesięcznym kalendarium.
Na tym funkcjonalnym typie kalendarza zamieścisz logo, dane kontaktowe, czy hasło reklamowe na tle przyciągającego projektu zamieszczonego na główce i pleckach kalendarza. Płaska główka kalendarza będzie dopełnieniem całości projektu, wypukła zaś stanowić będzie dodatkowy wyróżniający się element dekoracyjny na ścianie. Ponadto kalendarz jednodzielny posiada odrywane kalendarium miesięczne wraz z miniaturkami miesiąca poprzedniego i kolejnego. Wymiary kalendarza jednodzielnego: 310x458mm. Druk kalendarza jednodzielnego to świetny rodzaj wizytówki Twojej firmy.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny to świetne narzędzie marketingowe oraz nieodzowny element wyposażenia firmy. Jest to rodzaj kalendarza ściennego posiadającego trzy oddzielne kalendaria oraz okienko wskazujące datę. Kalendarze trójdzielne posiadają główkę do indywidualnego projektu. Główka może być płaska lub wypukła.
Główka wypukła uatrakcyjniona jest dodatkowo folią:
– błyszczącą – ożywiającą kolory
– matową – wyciszającą kolory
– soft touch – aksamitną w dotyku
Wybierając folię matową lub soft touch dodatkowo możesz wyróżnić wybrane elementy projektu błyszczącym lakierem wybiórczym UV. Efekt piorunujący !
Kalendarz firmowy przekazany Klientom, kontrahentom czy też partnerom biznesowym w formie upominku reklamowego w łatwy sposób pracował będzie na promocję Twojego biznesu przez okrągły rok.

Kalendarze biurkowe typu piramidka

Rodzaj podręcznego kalendarza łączącego funkcje praktyczne dekoracyjne i promocyjne.
Kalendarz biurkowy umieszczony na biurku nie wymaga wiele miejsca, za to ułatwia planowanie zadań.
Kalendarz biurkowy przekazany w formie upominku reklamowego będzie na wysokości wzroku obdarowanego przez okrągły rok. A wraz z nim dyskretna reklama niepozwalająca zapomnieć o Twojej działalności.
Drukowany kalendarz biurkowy pozwoli obdarowanym sprawdzić datę, zaplanować wydarzenie, umówić spotkanie.
Rodzaje kalendarzy typu piramidka:
– z klejonym kalendarium jednomiesięcznym
– z kalendarium trzymiesięcznym
– spiralowane z notesem
Poza kalendarium kalendarz posiada miejsce na logo firmy lub np. hasło reklamowe.

Kalendarzyki listkowe

To podręczny kalendarzyk wielkości karty kredytowej mieszczący się w portfelu. Kalendarzyki listkowe drukowane są na papierze kredowym 350g. Kalendarzyki z zewnątrz pokryte są folią, dzięki czemu są trwalsze. Kalendarzyki listkowe są praktyczne, dlatego też tak chętnie przyjmowane są przez obdarowanych. Ty zaś zyskujesz powierzchnię do reklamy swojej działalności. Kalendarze listkowe pełnią rolę wizytówki z rocznym kalendarium.

Planery

Typ kalendarza biurkowego „szyty na miarę” umożliwiający robienie szybkich notatek, umieszczony na blacie pod klawiaturą. W zależności od potrzeb planer zakupisz w formacie B2 680x480mm lub B3 340x480mm z 26 kartami lub 52 kartami. Istotnym jest, iż w planerze samemu wpisuje się datę.
Jeśli zależy Ci na spersonalizowanym planerze, dopasowanym do Twoich potrzeb i ułatwiającym Twoją pracę, to druk planera wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Kiedy jest najlepszy czas na druk kalendarzy firmowych ?
Wakacje dobiegają końca. Wiele firm już teraz decyduje się na druk kalendarzy reklamowych z kilku powodów. Przed pełnym sezonem kalendarze kupisz w promocyjnej cenie, unikniesz stresu związanego z drukiem na ostatnią chwilę, zyskasz pewny upominek reklamowy, przekażesz kalendarz Klientom na czas, często ma znaczenie, który kalendarz zawiśnie na ścianie w myśl zasady – kto pierwszy ten lepszy.
W naszej ocenie nie warto zwlekać do ostatniej chwili, wszak końcówka roku dla każdej z branż jest bardzo dynamiczna.

Kalendarze firmowe są efektownym nośnikiem reklamowym pomocnym w docieraniu do szerokiego grona odbiorców oraz mającym pozytywny wpływ na wizerunek Twojej firmy.

Druk kalendarzy reklamowych powierz profesjonalnej drukarni internetowej www.drukarnia-czestochowa.pl specjalizującej się w druku wysokiej jakości kalendarzy reklamowych w świetnej cenie. Oferta drukarni jest bardzo szeroka. Poza drukiem kalendarzy reklamowych w ofercie drukarni internetowej znajdziesz m.in. wizytówki, ulotki, katalogi, gazetki, teczki, banery, gadżety reklamowe oraz inne materiały poligraficzne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.