Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Banery Częstochowa

Doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach ogromne znaczenie w funkcjonowaniu firmy ma reklama. Dlatego też proponujemy druk wysokiej jakości banerów reklamowych wyróżniających się dużym formatem w niskiej cenie. Materiał odporny jest na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego szczególnie dobrze radzi sobie przy reklamach zewnętrznych. Po banery chętnie sięgają zarówno przedsiębiorcy chcący zareklamować swoje produkty i usługi jak i osoby prywatne np. przy sprzedaży nieruchomości.
Szukasz skutecznej reklamy w dużym formacie ?
W Drukarni Częstochowa znajdziesz banery pomocne w budowaniu świadomości marki. Oferujemy druk banerów wobec różnorodnych potrzeb, w indywidualnych rozmiarach, ze zgrzanymi bokami oraz oczkami montażowymi co ok. 50cm.

Plandekę reklamową zwykle montuje się na ogrodzeniach lub na ścianach budynków, chociaż świetnie sprawdzi się także jako element wystroju stoiska targowego.

Ten atrakcyjny widoczny z daleka środek przekazu ma na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnych Klientów.
Z czego wykonane są banery ?
W zależności od przeznaczenia banery drukujemy na materiałach o różnych właściwościach. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na miejsce i sposób ekspozycji.

Bardzo popularnym materiałem jest Frontlight 510g, na którym drukowana jest większość banerów widywanych w przestrzeni publicznej. Technika druku hard solwent pozwala na druk tanich banerów ekonomicznych do krótkookresowych ekspozycji. Wydruk w technologii mild solwent zalecany jest przy reklamach z wykorzystaniem wysokiej jakości zdjęć, grafik – dostępny w opcji banery standardowe. Jesteśmy przekonani, że Twój baner stanie się magnesem w pozyskiwaniu Klientów.

Kolejną pozycją w naszej ofercie są banery dwustronne drukowane na materiale Blockuot 610g. Materiał ten przede wszystkim nie przepuszcza światła i w związku z tym idealnie nadaje się do zadruku z obu stron.

Jeśli natomiast szukasz produktu przepuszczającego wiatr, do ekspozycji na otwartej przestrzeni to świetnie nada się do tego baner siatkowy tzw. siatka mesh. To materiał reklamowy stosowany na elewacjach lub rusztowaniach, w którym przy silnym wietrze nie powstanie tzw. efekt żagla, dzięki drobnym perforacjom.
Potrzebujesz banera o innej strukturze powierzchni ?
Takiego, który w szczególny sposób wyróżni się spośród typowych rozwiązań ?

Wyjątkową przestrzeń reklamową uzyskasz wybierając banery odblaskowe, które mają moc reklamową także po zmierzchu.

Możesz być pewien doskonałego wydruku, niezależnie od tego, który materiał wybierzesz. Wszystkie nasze produkty nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
Druk banerów online – szybko, łatwo i tanio
Gwarantujemy prosty proces składania zamówień. Wystarczy wybrać pożądany rodzaj banera, określić jego rozmiar i ilość, załączyć plik i złożyć zamówienie.

Teraz pozostanie Ci tylko oczekiwanie na kuriera.

Na koniec mamy dla Ciebie dobrą informację. Wszystkie produkty reklamowe zamówione w Drukarni Częstochowa bez względu na kwotę zamówienia wyślemy zupełnie za darmo pod wskazany adres na terenie kraju.