Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Siatka mesh

(1 opinia klienta)

cena od

63,00 

 netto

Dostępny format: produkt indywidualnie konfigurowany

Dostępny materiał: siatka mesh 270g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik siatki mesh

Siatka mesh baner perforowany nadruk firmowy tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy NA SIATCE MESH

Siatka mesh- reklama firmy w wielkim formacie

Siatka mesh to rodzaj materiału poliestrowego powleczonego pcv, wykorzystywanego w druku wielkoformatowym. Struktura siatki mesh posiada liczne oczka, dzięki czemu tak dobrze sprawdza się na elewacjach budynków, gdyż przepuszcza powietrze, promienie słoneczne oraz dźwięk. Właściwości tego materiału dają więc ogromne możliwości w branży reklamowej.

Reklama na siatce mesh godna uwagi

Siatka mesh jest popularnym nośnikiem reklamy, najczęściej umieszczanym na budynkach, rusztowaniach. Dzięki przepuszczalnej strukturze nie uszkodzi jej wiatr- powietrze jest równomiernie przepuszczane. Siatka lekko faluje, ale nie wystąpi efekt tzw. żagla, świetnie sprawdzi się wykorzystana na otwartej przestrzeni, w terenie niezabudowanym. Decydując się na reklamę wielkoformatową na elewacji budynków, można przysłonić nią także okna bez efektu zacienienia, co i tak nie spowoduje dyskomfortu dla przebywających wewnątrz budynku osób. Z zewnątrz widziana będzie nadrukowana reklama, dla osób znajdujących się wewnątrz widoczne będzie to co znajduje się na zewnątrz.

Drukujemy siatki mesh w formacie, który robi wrażenie

Druki wielkoformatowe pozwalają na świetne wyeksponowanie zamieszczanych na nich treści, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Możliwość zamieszczania reklam na elewacjach daje ogromne możliwości dotarcia do potencjalnych Klientów. Siatkę wielkoformatową cechuje solidność wykonania. Reklama drukowana jest na solidnym podłożu mesh o gramaturze 270g przy użyciu druku solwentowego. Boki siatki są zgrzewane, krawędzie wzmocnione, a całość może być dodatkowo oczkowana metalowymi oczkami co ok. 50cm. Do naciągnięcia siatki na stelażach stosuje się złączki lub linki. Maksymalna szerokość rolki to 300cm. Twoja reklama może być długości nawet 1000cm. Dodatkową zaletą banera mesh jest łatwy nie tylko w transporcie, ale i w montażu.

W Drukarnia-Czestochowa.pl zamówisz baner siatkowany w rozmiarze dopasowanym do Twojego projektu.

Cennik siatki mesh

Super cena druku
Wycena wydruku

Wycena siatki mesh

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.

1 opinia dla Siatka mesh

  1. Lucjan J.

    Bardzo pomocna firma. Zastanawiałem się nad reklamą na rusztowaniu. Trudno było mi podjąć decyzję który materiał będzie najlepszy. Świetnie mi doradzili w drukarnia-czestochowa.pl wybrałem wydruki na siatce mesh i to był bardzo dobry wybór. Bardzo ładny wydruk, reklama jest bardzo widoczna i co ważne bezpieczna. Pozdrawiam Panią Karolinę 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.