Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Plakaty wielkoformatowe

(3 opinie klienta)

cena od

59,00 

 netto

Dostępny format: format ustalany indywidualnie

Dostępny papier: satyna powlekana 200g, blueback powlekany 130g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik plakatów

Plakaty XXL wielkoformatowe druk plakatów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Plakaty wielkoformatowe to forma reklamy, której nie sposób nie zauważyć. Widocznie wyróżniają się wielkością, przykuwając uwagę na prezentowane grafiki i treści. Plakaty wielkoformatowe w pełni spełniają swoją reklamową rolę. Rozmieszczane są w atrakcyjnych ciągach komunikacyjnych, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet z dużych odległości, przez co są tak skuteczne.

Plakaty wielkoformatowe- wielkość ma znaczenie

Dzięki plakatom wielkoformatowym masz nieograniczoną możliwość przekazu prezentowanej oferty. Rozejrzyj się wkoło i wykorzystaj możliwości jakie niesie ze sobą plakat w wielkim formacie.

Wielki format wyróżni Twoją ofertę wśród konkurencji, dlatego warto pokazać go większemu gronu Klientów, niezależnie czy reklamę zamieścisz wewnątrz pomieszczeń czy na zewnątrz budynku. Wewnątrz pomieszczeń plakaty wielkoformatowe najczęściej spotkasz w galeriach, pasażach, witrynach okiennych, ale także w szkołach, kościołach, barach, sklepach, poczekalniach, które kierowane są do konkretnej grupy potencjalnych Klientów. Kreatywnie wykorzystasz je jako element wystroju biura czy restauracji. Zewnątrz spotkasz je zawieszone na elewacjach budynków, murach, słupach reklamowych, też wiatach przystankowych.

Plakaty wielkoformatowe najczęściej pełnią funkcję reklamową, promującą wprowadzenie nowego produktu / usługi, promocji osób, czy też informującą o nowych promocjach firmy. Świetnie sprawdzają się także w roli informacyjnej, której celem jest rozpowszechnienie informacji o imprezach, zbliżających się wydarzeniach, wyborach, czy o edukowaniu społeczeństwa. Czasami na plakatach zamieszczane są mapy oraz treści propagandowe.

Taaka reklama w wielkim formacie

Plakat wielkoformatowy to niewątpliwie forma reklamy godna uwagi. Stanowczo wyróżnia się pośród pozostałych mniejszych rozmiarem form takich jak np. ulotki rozdawane przechodniom, czy pozostawione na stoliku w miejscu sprzedaży. Inwestując w druk plakatów wielkoformatowych szybko i tanio dotrzesz do potencjalnych Klientów. Określ grupę docelową odbiorców reklamy, wzbudź potrzebę posiadania oferowanego produktu / usługi i zachęć ich do działania. Nie bez znaczenia jest sposób prezentacji oferty, który ma za zadanie przykuć uwagę przypadkowego odbiorcy reklamy, a finalnie zachęcić go do zakupu. Wzmacniaj wizerunek Twojej firmy w świadomości potencjalnych Klientów, poprzez informowanie go o nowych produktach / usługach, promocjach, organizowanych przedsięwzięciach. Niewątpliwie plakaty wielkoformatowe zamieszczone w otoczeniu reklam konkurencji wyróżnią się powierzchnią przeznaczoną pod reklamę.

Duże formaty plakatów- dla nas to codzienność

W ofercie Drukarnia-Czestochowa.pl znajdziesz plakaty wielkoformatowe drukowane w technice solwentowej polecanej dla małych nakładów i dużych formatów, przy użyciu atramentów solwentowych odpornych na wiele czynników, dzięki czemu tego typu plakaty nie wymagają laminowania. Satynowy papier powlekany o gramaturze 200g dostępny w opcji wyboru podłoża, dzięki temu, że jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, dedykowany jest do wydruków wielkoformatowych. W zależności od przeznaczenia tej formy reklamy, szczególnie polecany jest także wodoodporny papier bilboardowy blueback powlekany o gramaturze 130g, który posiada niebieski podkład zapobiegający prześwitywaniu. Sam zdecyduj jaka wielkość plakatu będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Maksymalna szerokość wydruku w wielkim formacie to 158cm, długość zaś to nawet 500cm. Plakaty wielkoformatowe zamówisz już od 1 sztuki.

Efekt murowany

Plakaty drukujemy na podstawie projektu przesłanego przez Klienta zgodnie ze sztuką drukarską. Jeśli nie posiadasz projektu, nic nie szkodzi, możesz nam go zlecić. Dysponujemy studiem graficznym, tworzymy projekty dostosowane do wymagań i oczekiwań Klienta. Dokładamy starań, by projekt był atrakcyjny wizualnie, miał przejrzysty układ, przez co przyciągnie uwagę odbiorców przekazu reklamowego. Projekty wykonujemy w dowolnym formacie. 

Sprawdź cennik studia graficznego.

Cennik plakatów

Plakaty nie muszą być drogie 🙂

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię plakaty ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena plakatów

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  3 opinie dla Plakaty wielkoformatowe

  1. Zofia A.

   Polecam druk plakatów w dużym formacie w tej drukarni. Wydruki są świetnej jakości, pięknie zdobią ścianę salonu. Efekt końcowy – zachwycający. Polecam z czystym sumieniem 🙂

  2. Beata G.

   Nareszcie moja reklama rzuca się w oczy

  3. Leon Z.

   Genialny pomysł na reklamę wielkopowierzchniową

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.