Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Notesy Częstochowa

Notesy towarzyszą nam w życiu codziennym ze względu na praktyczne wykorzystanie. Dlatego warto wykorzystać ich potencjał jako bezkonkurencyjny nośnik reklamowy. Zadrukowane bloczki dzięki przystępnym formatom zabieramy do torebki, rozdajemy uczestnikom spotkań i konferencji, wręczamy odwiedzającym targi, czy Klientom w sklepach. Mają także moc budowania świadomości marki wśród swoich pracowników, są świetnym elementem wyposażenia miejsca pracy. Zaletą notesów z logo jest możliwość wykorzystania ich jako elementu promocyjnego dla niemal każdej branży.

Notes jako prezent promocyjny
Notesy z nadrukiem w Twoim firmowym stylu są popularnym upominkiem reklamowym dla partnerów biznesowych lub Klientów na imprezach firmowych lub targach. Spersonalizowane natychmiast przypomną każdemu użytkownikowi o Tobie lub Twojej firmie.
Dzięki indywidualnemu projektowi nadadzą się na różne okazje. Ten popularny nośnik reklamowy świetnie sprawdzi się zarówno na biurku w biurze jak i na półce w kuchni. Dla Twojej firmy to niezwykła szansa na zaistnienie w codziennym życiu Twoich Klientów i pracowników.
Ze względu na praktyczne wykorzystanie, reklamowe notesy cieszą się dużą popularnością wśród wielu naszych Klientów.

Druk notesów z logo firmy
Drukarnia Częstochowa specjalizuje się w druku bloczków do pisania we wszystkich popularnych formatach. Na kartach w lewym górnym rogu najczęściej zamieszczana jest nazwa i logo firmy, natomiast u dołu w stopce znajdują się dane ułatwiające kontakt. A wszystko to z wykorzystaniem firmowych barw zwiększających świadomość marki, którą tworzysz. Drukuj notesy tak jak lubisz – czyste, w kratkę, linię, a może nawet z kropkami po środku.

Dokonaj wyboru – my go zrealizujemy
W Drukarni Częstochowa zamówisz zarówno notesy klejone bez okładki, z okładką jak również notesy spiralowane drukowane na papierze offsetowym 90g.

Sprytne notesy klejone
Druk notesów klejonych bez okładki to propozycja najtańszej formy promocji firmy. Do wyboru masz 4 formaty: A4, A5, A6, DL, które kleimy po krótkim lub dłuższym boku – tak jak Ci wygodnie. Poszczególne strony niezawodnie trzymają się razem, jednakże w razie potrzeby można je łatwo rozdzielić. Każdy bloczek liczy w zależności od wyboru 25, 50 kart, a nawet 100 kart. Notes jest wygodny w użytkowaniu, dzięki wzmocnieniu kartonowym podkładem.

Sam zdecyduj co najlepiej pasuje do Twojej koncepcji
Notatnik w formacie A6 oraz formacie A5 może zostać wykorzystany np. do przyjmowania zamówień, sporządzania listy zakupowej, drobnych notatek ze spotkań. Ponadto jest ulubionym gadżetem wręczanym podczas akcji promocyjnych firmy.
Na uznanie zasługuje format DL, który umożliwia spisywanie notatek ze spotkań, szkoleń, targów. To także popularny format wykorzystywany w życiu codziennym, który pozostawia wystarczająco dużo miejsca na bieżące zapiski.
Bloczek wielkości A4, dzięki uderzającemu rozmiarowi, pobudza do kreatywności oraz wyróżnia się spośród prostych dokumentów biznesowych.
Drukuj indywidualne i praktyczne notesy w eleganckim designie.

Okładka podniesie dodatkowo prestiż firmy
Oferujemy notesy klejone w formacie A6, A5, A4, DL z wyraźnie grubszą okładką. Notesy sklejone są górną krawędzią oraz posiadają kartonowy spód. Środek może mieć 25, 50 lub 100 kart.
Przy wyborze notesów klejonych z okładką stworzysz praktyczny wyróżniający się na pierwszy rzut oka materiał reklamowy.
Indywidualny projekt okładki przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Sami zainteresowani zaś poczują się zdecydowanie wyróżnieni przez Twoją firmę na targach lub w punkcie sprzedaży. Możesz być pewien, że notes z logo Twojej firmy zostanie właściwie spożytkowany.

Spiralowane notesy
Zaletą notesów spiralowanych jest możliwość łatwego przewracania zapisanych kartek, bez cofania się stron, bez zagubienia ważnych notatek. Natomiast każda sporządzona notatka wyróżni się dyskretną i niepowtarzalną reklamą Twojego biznesu. Dzięki spirali Twój notatnik z grubą okładką kredową dobrze sprawdzi się jako zeszyt reklamowy oraz zapewni dobrą powierzchnię do pisania. Od teraz łatwo będzie sięgnąć do zapisanych pomysłów usprawniających procesy w firmie.

Druk notesów online
W Drukarni Częstochowa łatwo złożysz zamówienie na Twoje notesy reklamowe. Proces składania zamówień jest bardzo prosty. Wystarczy określić parametry produktu i nakład, załączyć projekt oraz opłacić zamówienie. Spokojnie, zajmiemy się resztą włącznie z dostawą przesyłki pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie.
Warto dodać, że koszty przesyłki weźmiemy na siebie, a Ty nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami związanymi z transportem.