Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Notesy klejone z okładką

(1 opinia klienta)

cena od

221,00 

 netto

Dostępny format: A6, A5, A4, DL

Dostępny papier: okładka kreda 170g, wnętrze offset 80g

Nakład już od 50 sztuk

Cennik notesów

Notesy klejone z okładką reklamowe firmowe upominek reklamowy druk notesów format A6, A5, A4, DL, tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy NOTESY KLEJONE Z OKŁADKĄ

Notes reklamowy- przydatny w biurze

Notesy klejone są gadżetami przydatnymi w każdej firmie. Niezależnie czy Twoim miejscem pracy jest biuro, magazyn, czy sklep, warto zawsze mieć pod ręką kartki do zapisania przekazywanych informacji. Warto zaopatrzyć się w notesy reklamowe. Posiadanie tego popularnego gadżetu ma wiele zalet. Jednym z nich jest ich niewielki rozmiar, dzięki czemu są zawsze w zasięgu ręki. Notesy reklamowe przydają się do zapisywania notowania ważnych informacji, zamówień, pytań, ciekawych pomysłów. Czasami wykorzystywane także do przelewania na papier pomysłów, nagle rodzących się w głowie.

Ważne notatki w jednym miejscu

Spraw by Twoja praca, czy też praca Twoich pracowników była poukładana, by nie rządził w niej chaos. Wykorzystaj czas w pracy w bardziej efektywny sposób, nie marnując go na odnalezienie zagubionych notatek, zamówień. Narzędziem niezbędnym w każdym biurze są notesy firmowe, tak bardzo doceniane przez pracowników firmy.

Ciekawe notesy reklamowe z okładką zadbają o wizerunek Twojej firmy

Zapisujesz ważne informacje swojemu Klientowi i wręczasz mu je ? Twoje dane adresowe, logo, oferta są ciągle dostępne pod ręką. Masz pewność, że każda kartka z notesu trafi do potencjalnego Klienta.

Przy notowaniu ważnych informacji, Klient będzie widział cały czas reklamę Twojej firmy oraz w każdej chwili będzie mógł sięgnąć do Twoich danych kontaktowych. W delikatny sposób przekażesz tym samym tą formę reklamy odbiorcy swych produktów lub usług.

Zatem notesy świetnie sprawdzają się przy przygotowywaniu kalkulacji Klientom. Zapiski na zaprojektowanym notesie reklamowym z nazwą i logo Twojej firmy, a także danymi kontaktowymi, ładnie się prezentują i dobrze świadczą o Twojej firmie. Ten mały poręczny bloczek z kartkami ma wielką moc, moc wizerunkową.

Notesy- tania forma reklamy firmy

Notesy firmowe swoje zastosowanie mają w firmie, służąc do notowania informacji przekazywanych od Klientów. Jednakże coraz częściej przekazywane są obecnym oraz przyszłym Klientom w formie upominku. Obdarowujący spotykają się z miłym odzewem ze strony obdarowanych, którzy zyskują prezent do praktycznego wykorzystania. Gadżet w postaci notesu z nadrukowanym logo pozostaje z Klientem na dłużej, w efektywny sposób prezentując swe treści reklamowe. Dzięki działaniom marketingowym Twoja firma może wiele zyskać. W reklamie warto być o krok przed konkurencją.

Notesy klejone z okładką

Notesy reklamowe z okładką są bardzo pożytecznym gadżetem reklamowym oraz ciekawym nośnikiem reklamy, dzięki temu, że są wielokrotnego użytku przez dłuższy czas oddziaływają na odbiorcę. Klienci bardzo chętnie przyjmują tego typ gadżet reklamowy. Plusem tej formy promocji firmy jest jego użyteczność, obdarowany Klient będzie miał go zawsze pod ręką, a Ty niewielkim kosztem zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Notesy chętnie wykorzystywane są w firmie, na szkoleniach, a nawet zabierane ze sobą do domu do zapisywania ważnych informacji.

Daj się przekonać, sprawdź co możemy dla Ciebie wydrukować

W notesach z łatwością oderwiesz poszczególne kartki oraz dopasujesz ich rozmiar do Twoich potrzeb. W ofercie Drukarni Internetowej znajdziesz popularne formaty: A6, A5, A4, DL, które dodatkowo wydrukujemy z okładką promującą Twoją działalność. Karty w notesie także będą indywidualnie spersonalizowane, zyskując profesjonalny produkt reklamowy.

Do wyboru okładkę wydrukujemy na papierze kreda 170g błysk lub mat, na której zamieścisz przykuwającą wzrok grafikę z danymi firmy. Natomiast środek wydrukujemy na papierze offsetowym 80g, na którym z łatwością zamieścisz logo. W naszej drukarni wybrać możesz także kształt narożników, narożniki mogą być prostokątne lub zaokrąglone. Zdecydowanie jeśli dużo notujesz wygodne będą notesy 50- kartkowe a nawet 100- kartkowe, jeśli notujesz sporadycznie to idealne sprawdzą się 25- kartkowe.

Minimalne zamówienie notesów to 50 sztuk.

Cennik notesów

Notesy nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię notesy ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

.

Wycena notesów

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Notesy klejone z okładką

  1. Bartosz G.

   Świetna jakość w rozsądnej cenie

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.