Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Ścianka reklamowa

cena od

660,00 

 netto

Dostępny format: 90x230cm, 120x230cm, 150x230cm, 250x230cm, 300x230cm, 400x230cm

Zadruk: jednostronny, dwustronny

Dostępne podłoże: poliestrowa dzianina flagowa Stretch 230g/m2

Nakład już od 1 sztuki

Cennik ścianek

Zdjęcie zastępcze - przepraszamy - Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUKUJEMY ŚCIANKI REKLAMOWE

Przenośne ścianki reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą się wypromować podczas ważnych wydarzeń. Zapewniają one profesjonalny wygląd i sprawiają, że firma prezentuje się bardziej korzystnie. Ścianki wystawiennicze doskonale sprawdzają się na targach, konferencjach, imprezach plenerowych i nie tylko. Dzięki nim można stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń, która z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Ponadto ścianki wystawiennicze są łatwe w transporcie i montażu, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich rozkładanie i składanie. Są one także lekkie, co ułatwia ich przenoszenie. 

Ścianki tekstylne

Ścianki tekstylne mogą stanowić niezwykle ciekawą przestrzeń dekoracyjną, a nawet informacyjną. Mogą zostać wykorzystane do promowania produktów lub usług, a także jako element wystroju wnętrza. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wytrzymałość i trwałość. 

Stabilne systemy reklamowe

Nasze ścianki reklamowe są stabilne, wykonane są z trwałych materiałów i posiadają dużą powierzchnię reklamową. Konstrukcja ścianki wykonana jest z aluminiowych rurek połączonych na szybkozłączki. Rurki stelaża są ponumerowane, by możliwie jak najszybciej i bez zbędnego zastanawiania się złożyć konstrukcję.

Ścianki tekstylne szyjemy na dzianinie poliestrowej Stretch 230g/m2, którą uprzednio poddajemy drukowi sublimacyjnemu. Nadruk utrwalamy w temperaturze 200 stopni Celcjusza. Złożona ścianka pakowana jest do torby transportowej.

Produkujemy tekstylne ścianki jednostronne lub dwustronne wysokości 230cm oraz różnych szerokościach m.in. szer. 90cm, 120cm, 150cm, 250cm, 300cm, a nawet 400cm.

Mobilne systemy wystawiennicze

 

Systemy wystawiennicze są doskonałym narzędziem do promowania firmy oraz jej oferty. Dzięki nim można zaprezentować produkty i usługi w atrakcyjny sposób, a także stworzyć funkcjonalną i estetycznie prezentującą się przestrzeń. 

 

Systemy wystawiennicze są skuteczną formą reklamy oraz doskonałym sposobem na stworzenie atrakcyjnej przestrzeni. Ścianki tekstylne z logo są bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które może być wykorzystane zarówno na targach, wystawach, jak i w przestrzeniach biurowych czy handlowych. Ścianki wystawiennicze są łatwe w montażu i transporcie, a także lekkie i stabilne. Montaż ścianki zajmuje około 5 minut.

 

 

 

 

Ścianki tekstylne - przykładowe realizacje

Cennik ścianek reklamowych

Ścianki reklamowe nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię systemy wystawiennicze ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Gotowe w 3 dni, darmowa dostawa.

Wycena systemów wystawienniczych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Ścianka reklamowa”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.