Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Płyta PVC twarda druk UV szyld tablica

(2 opinie klienta)

cena od

 netto

Dostępne podłoże: płyta pvc twarda gr. 3mm

Druk: UV

Nakład już 1 sztuki

Cennik płyt PVC druk UV

Płyta pvc twarda gr. 3mm zadruk jednostronny plyta spieniona gr. 3mm lub 8mm zadruk jednostronny lub dwustronny szyld tablica druk UV bezpośrednio na płycie frezowanie do dowolnego kształtu Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUK UV SZYLDÓW TABLIC Z PŁYTY PVC TWARDEJ

Płyty pcv twarde to najpopularniejszy materiał, na którym drukowana jest większość reklam wielkoformatowych. Spotykane są niemal wszędzie, dosłownie są w zasięgu Twojego wzroku. Idąc ulicami miast, prawdopodobnie gdzie nie spojrzysz tam jest reklama wydrukowana na płycie pcv twardej.

Szyld jest wizytówką Twojej firmy, w związku z tym jest nieodłącznym elementem prowadzonej przez Ciebie działalności. Wszak klienci muszą Cię jakoś znaleźć, wiedzieć, że jesteś w tym konkretnym miejscu. Z pewnością nie ma znaczenia jakiego typu działalność prowadzisz, czy jest to sklep, apteka, hotel, czy punkt usługowy, musisz być zauważalny !

Reklama na płycie pvc twardej- najczęściej widywana

Płyta pvc twarda to materiał, który jest wysokiej jakości, jest sztywny, gładki i nie posiada porów. Bardzo dobrze sprawdzi się, jeżeli potrzebujesz: szyldu, tablicy reklamowej, informacyjnej, budowlanej, ostrzegawczej, tabliczki informacyjnej na drzwi, z godzinami otwarcia, z numerem domu, planszy sklepowej. 

Wydruki technologią UV gwarantują świetne odwzorowanie użytych w grafice kolorów, co wiąże się bezpośrednio z doskonałą widocznością nazwy i logo firmy.

Proponujemy wydruk UV na płycie pcv twardej gr. 3mm. Minimalny wydruk to 20x20cm, maksymalny rozmiar to 100x200cm. Jesteśmy otwarci na zamówienia rozmiarów pośrednich, a więc bezpośrednio dopasowanych do Twoich potrzeb. W Drukarni Częstochowa zamówisz dokładnie taki wymiar jaki potrzebujesz. Druk UV już od 1 sztuki.

Zaskocz niestandardowym kształtem tablicy reklamowej

W dzisiejszym czasach, kiedy zewsząd otaczają nas różne formy reklamy, musimy się bardziej starać, żeby się wyróżnić, żeby zostać zauważonym. Jesteśmy przekonani, że w osiągnięciu zamierzonego efektu pomoże Ci niestandardowy kształt reklamy. W związku z tym wystarczy zaplanować kształt, który będzie Ci odpowiadał, a my zajmiemy się resztą. Reklama nieszablonowa z pewnością zwróci uwagę jej odbiorców i zostanie zauważona w gąszczu innych form reklamy. Szyldy, tablice na płycie pvc twardej wytniemy do dowolnego kształtu, przez co Twoja reklama będzie estetyczna i zyska na atrakcyjności. Dodatkowo jeśli zechcesz wytniemy otwory, byś z łatwością mógł przymocować swoją reklamę do ściany, elewacji budynku.

Druk UV gwarancją odwzorowania kolorów

W Drukarni Częstochowa zamówisz reklamę na płycie pvc twardej bezpośrednio zadrukowaną metodą UV. Dzięki technice bezpośredniego druku na materiale unikniesz kupowania reklamy wyklejanej folią samoprzylepną. Przy wyklejanych płytach istnieje bowiem ryzyko, że po pewnym czasie naklejki zaczną odchodzić od płyty, co skutkować będzie ponownym wydatkiem na zakup szyldu czy tablicy. Wybierając zadrukowaną płytę pcv masz pewność, że nic nie stanie się z nadrukowaną grafiką, gdyż jest ona wtopiona w podłoże.

Stawiamy na najwyższą jakość wydruku, dlatego też zamówione zadrukowane płyty pcv zachowują wierne odwzorowanie kolorystyczne, a zdjęcia fotograficzną jakość.

Nie zwlekaj i zamów już dziś.

Cennik szyldów tablic

Szyldy reklamowe nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię szyldy tablice ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Płyta pvc twarda gr. 3mm, druk UV jednostronny, 1 m2 165 zł netto !!
Gotowe w 3 dni, darmowa dostawa.

Wycena szyldów tablic

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Płyta PVC twarda druk UV szyld tablica

  1. Łukasz D.

   Zamówiłem 80 tabliczek z drukiem uv. Polecam, dobra cena i na czas

  2. Marian K.

   Płytę zamówiłem na szyld reklamowy. W innej firmie polecali mi płytę z naklejką. W tej drukarni mają specjalne maszyny i nadruk jest na płycie. Nic nie odchodzi, nie wchodzi brud. Jestem zadowolony

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.