Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Wizytówki Częstochowa

Wizytówki są podstawowymi nośnikami informacji o firmie, branży i jej ofercie. Ne ulega wątpliwości, że głównym ich celem jest pozyskiwanie nowych Klientów oraz przedstawienie firmy jako profesjonalisty w swoim fachu. Ze względu na różnorodne firmy i branże biznesowe karty wyglądają zupełnie inaczej, gdyż projekty dopasowane są pod indywidualne wymagania Klienta.

Jeśli chcesz wydrukować wizytówki, które z dumą przekazywać będziesz potencjalnym Klientom, to jesteś pod właściwym adresem. W Drukarni Częstochowa do wyboru masz szeroką gamę wizytówek na różnorodnym podłożu, z opcjami dodatkowymi wpływającymi na postrzeganie Twojej karty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drukarni online specjalizującej się w druku wysokiej jakości materiałów promocyjnych.

Druk wizytówek – dlaczego warto ?

Podczas prowadzenia działalności gospodarczej podejmujesz codzienne starania o pozyskanie nowych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas spotkań oprócz dobrej prezentacji, wyjątkowej oferty, liczy się także wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Dlatego też w naszej ocenie nie do pomyślenia jest brak pozostawienia kontaktu po spotkaniu. Na wizytówce znajduje się bezpośredni kontakt do przedstawiciela w postaci numeru telefonu, z którego można skorzystać w razie potrzeby biznesowej. Zatem odpowiadając na pytanie czy warto posiadać wizytówki, odpowiadamy zdecydowanie warto. Przekazując wizytówkę osobiście podczas spotkania, osiągniesz zupełnie inny poziom, niedostępny w przypadku wysyłania emaila czy rozmowy telefonicznej. Jesteśmy przekonani, że krótkie spotkanie z wymianą kart biznesowych ma większe szanse na zawiązanie długotrwałego kontaktu biznesowego.

Szyte na miarę biznesowe karty

W jaki sposób zaprezentować firmę ?

Poprzez szytą na miarę wizytówkę, która pozostawi na odbiorcy niezatarte wrażenie już od pierwszej rozmowy. Na drukowanej wizytówce znajduje się wystarczająco dużo miejsca, by zaprezentować wszelkie niezbędne informacje dotyczące firmy. Wyeksponować możesz logo firmy, zamieścić ciekawą grafikę, a całość wykończyć możesz w barwach firmowych.

W Drukarni Częstochowa wydrukujesz wizytówki jednostronne lub dwustronne. Od klasycznych po ekskluzywne na papierze kredowym matowym 350g, kartonie 300g, katonie metalicznym, a nawet pvc 0,5mm lub 0,7mm. W standardowych rozmiarach 90x50mm lub 85x55mm.

Różnorodność druku wizytówek online

Wizytówki klasyczne to zarówno najtańsze jaki i najczęściej kupowane nośniki reklamy, charakteryzujące się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jest to najprostsza forma prezentacji firmy. Dlatego też jesteśmy w stanie przy wyborze opcji ekspres dla zamówień druku do godz. 15:00 wysłać zamówienie tego samego dnia.

Szczególne wrażenie wywołasz wybierając wizytówkę srebrzoną lub wizytówkę złoconą. Dzięki dodatkom kojarzyć się będą z klejnotami poprzez wyróżnione elementy projektu z połyskującej folii.

Zależy Ci na ekskluzywnym odbiorze ?

To z pewnością zamierzony efekt osiągniesz poprzez wybór wizytówek matowych z lakierem wybiórczym UV. Lakier podkreśli poszczególne elementy wzoru połyskującym lakierem na tle matowej powierzchni. Podobny efekt osiągniesz wybierając wizytówki soft touch z lakierem wybiórczym UV. Optyczne refleksy wygenerują w tym przypadku niezbędną uwagę na tle aksamitnej w dotyku powierzchni.

Co możemy jeszcze dla Ciebie wykonać ?

Otóż świetnie postrzegane są wizytówki tłoczone, polecane przez drukarnię internetową. W tym przypadku warto zastanowić się nad projektem, który w ciekawy sposób wyróżni Twoją wizytówkę wyczuwalną w dłoni wypukłością.

Przy intensywnym użytkowaniu, gdy wizytówki przechodzą przez wiele rąk dobrym pomysłem jest zabezpieczenie ich przed palcowaniem, wodą, tłustymi plamami. Wybór wizytówek folia mat lub folia błysk wydaje się tu odpowiednio uzasadniony, dodając ostatecznego szlifu Twojej biznesowej karcie.

A co powiesz na wydruk na podłożu pvc ?

Karta plastikowa jest wyjątkowo wytrzymała i dodatkowo może pełnić rolę karty klienta, karty członkowskiej lub np. bonu podarunkowego.

Postaraj się wyróżnić niestandardowym formatem wybierając wizytówki kwadratowe promujące Twój biznes.

Gdy masz do przekazania więcej informacji niż w standardowym formacie, wychodzimy Ci naprzeciw oferując wizytówki składane, mieszczące aż 2 a nawet 3 razy więcej informacji.

Absolutnie na wyjątkowość zasługują wizytówki Multiloft, składające się z trzech warstw, spośród których rdzeń / środek wybiera się w jednym z 13 różnorodnych kolorów.

W ofercie drukarni znajdziesz także wizytówki wyznaczające nowy trend drukarski, drukowane na metalizowanym kartonie, dzięki któremu przyciągną uwagę niejednego odbiorcy.

W subtelnym wyróżnieniu informacji pomoże wybór wizytówki z lakierem UV 3D za pomocą którego wyróżnisz logo oraz tekst bez zmiany struktury papieru.

Znajdź to, czego oczekujesz

Bez względu na to, jaki rodzaj wizytówek wybierzesz, to jesteśmy przekonani, że będziesz miał wiele możliwości zaprezentowania ich potencjału potencjalnym Klientom.

Niezwykle miło zaskoczy Cię cennik wizytówek oraz bogata oferta druków. Gwarantujemy druk wysokiej jakości materiałów w niskich cenach z darmową dostawą, możliwy dzięki zautomatyzowanym procesom produkcyjnym.

Zamów wizytówki online w 3 prostych krokach procesu zamawiania. Wybierz parametry produktu i nakład, dołącz projekt, opłać zamówienie. Wszystkie zamówienia w drukarni online niezależnie od kwoty dostarczymy bezpłatnie na terenie Polski.