Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Wizytówki plastikowe karty

(1 opinia klienta)

cena od

271,00 

 netto

Dostępny format: 85x54mm z zaokrąglonymi narożnikami

Dostępne podłoże: pvc 0,7mm, pvc 0,5mm

Nakład już od 250 sztuk, 500 sztuk

Cennik wizytówek

Zdjęcie zastępcze - przepraszamy - Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy WIZYTÓWKI metalizowane- KARTY PLASTIKOWE

Karty plastikowe

Wizytówki są nieodłącznym towarzyszem reprezentanta firmy podczas spotkań biznesowych. Im ciekawsze i bardziej niestandardowe, tym lepsze wrażenie wywołają u odbiorcy.

Błyszczące wizytówki plastikowe wyglądem przypominają kartę płatniczą, są wodoodporne, natomiast rozmiarem dopasowane są do przegródek portfela. Widocznie odróżniają się od standardowych wizytówek drukowanych na grubym papierze. W druku UV uzyskuje się piękne żywe kolory. W biznesie zaliczane są do wizytówek klasy premium.

Wizytówki plastikowe drukowane są na białym giętkim tworzywie pvc o grubości 0,5mm oraz 0,7mm z zadrukiem dwustronnym w pełnym kolorze w formacie karty kredytowej 85x54mm z zaokrąglonymi rogami.

Zaletą posiadania wizytówki w formie karty plastikowej jest jej trwałość, która jest zdecydowanie większa od tradycyjnych wizytówek papierowych.

Wyróżnij swoją markę z trwałą plastikową kartą

Karty plastikowe bardzo dobrze sprawdzą się także jako karnety, karty stałego klienta, czy też kalendarzyki z reklamą Twojego biznesu. Umożliwiamy także dodatkową opcję dziurkowania, dzięki czemu można uzyskać ciekawą zawieszkę / metkę do oferowanych produktów.

Druk wizytówek plastikowych powierz specjalistom. Dzięki starannemu procesowi druku masz pewność, że Twoje wizytówki będą wysokiej jakości. Przekazywanie kontaktu do siebie / Twojej firmy będzie przyjemnością.

Druk wizytówek plastikowych to idealny sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Wręczając Klientowi oryginalną kartę plastikową, wzmocnisz jego lojalność oraz przywiązanie do Twojej firmy. Często przekazanie wizytówki pomaga w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy pomiędzy kontrahentami. Pomóż pozytywnie kształtować wizerunek Twojej firmy, poprzez profesjonalne materiały reklamowe.

Innowacyjność i oryginalność … ukryta w wizytówkach plastikowych

Wizytówki w formie karty plastikowej w końcu reprezentują nas w czasie kiedy nie mamy już bezpośredniego wpływu na aktualnego czy przyszłego Klienta. Na dzisiejszym dość zatłoczonym rynku warto jest się wyróżnić, warto jest zostać zapamiętanym. To zaprocentuje w przyszłości. Warto więc zainwestować w profesjonalne materiały promocyjne, które godnie nas zaprezentują i będą dobrze o nas świadczyć. Wręcz obowiązkowo na spotkanie należy zabierać ze sobą wizytówkę, bo jej brak doprowadzić może do niezręcznej sytuacji, wprawiającej obie strony w zakłopotanie.

Plastikowe karty są niezwykle użyteczne, pełnią nie tylko rolę wizytówek

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić ?

– karty podarunkowe, chętnie kupowane dające elastyczną możliwość wybrania odpowiedniego prezentu. Dodatkowo mogą zawierać różne elementy. Najczęściej spotykanymi jest pasek magnetyczny, kod kreskowy i/lub wytłoczony numer.

– karty lojalnościowe, dzięki którym nawiązuje się długoterminowe relacje z klientem. Zadowolony klient będzie cyklicznie dokonywał zakupów oraz polecał produkty w szerszym gronie.

– kary dostępowe, które wyposażone są w nośnik informacji do automatycznego odczytu w urządzeniach elektronicznych, np. w pokojach hotelowych, magazynach, do rejestracji czasu pracy.

– identyfikatory, jako identyfikatory pracownicze, legitymacje służbowe, identyfikatory targowe, legitymacje szkolne, czy studenckie

Z pewnością siebie przekazuj swoje dane kontaktowe, promując swój biznes. Oryginalne wizytówki na plastikowym podłożu to rozwiązanie zasługujące na szczególne zainteresowanie

Cennik wizytówek plastikowych

Wizytówki plastikowe nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię karty plastikowe ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena wizytówek plastikowych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Wizytówki plastikowe karty

  1. Zygmunt W

   Jestem mile zaskoczony, ładny wydruk, solidne karty plastikowe w przystępnej cenie.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.