Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Plakaty Częstochowa

Dobre medium reklamowe
Plakaty są jednym z najstarszych i najskuteczniejszych nośników reklamowych. Nadają się do powieszenia na ścianie, słupie bądź do umieszczenia w witrynie. Szczególnego znaczenia nabierają przy eksponowaniu w miejscach publicznych, w których przechodzi jak największa ilość potencjalnych Klientów. Niewątpliwie dzięki swojemu przekazowi reklamowemu możesz dotrzeć do różnych grup docelowych, a odbiorcy mogą dowiedzieć się o istnieniu Twojej firmy.
Różne cele reklamowe
Warto nadmienić, że afisze mogą być używane do różnorodnych celów o charakterze typowo reklamowym bądź informacyjnych. Poster może np. informować o nadchodzącym wydarzeniu, targach, atrakcjach, repertuarze kina, teatru, ofercie gastronomicznej. W sezonie wyborczym to także dobre medium do szerzenia haseł różnych partii.

W Drukarni Częstochowa zamówisz zarówno plakaty jednostronne i dwustronne jak i szczególnie widoczne plakaty wielkoformatowe i listwowane. To co nas wyróżnia, to druk plakatów w wysokiej jakości. Ponadto oferujemy szybkie terminy realizacji w niskich cenach, nawet w przypadku małych nakładów.
Druk plakatów w żywych kolorach
Reklamowe postery można spotkać w przestrzeni publicznej niemal codzienne. Ich zadanie polega na zwróceniu uwagi na promowane produkty, usługi, ofertę, czy zbliżające się wydarzenia. W dzisiejszych czasach promowane produkty i usługi wyróżnia się jeszcze bardziej większym formatem. Wykorzystuje się przy tym bogatą kolorystykę przyciągającą uwagę, nie dając przechodniom możliwości ominięcia przekazu reklamowego. Jednakże niezależnie od tego, czy będzie to reklama produktu, wydarzenie czy obietnica wyborcza ważne by była zauważona.
Reklamuj się kolorowo
Drukujemy plakaty, które zachwycają odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i wspaniałymi kolorami w jakości fotograficznej. Należy pamiętać tylko, by zamieścić grafikę kierującą wzrok na Twój przekaz reklamowy wraz z hasłem reklamowym napisanym dużą czytelną czcionką. Jesteśmy przekonani, że drukowanie plakatów nadal ma swoje zalety, dzięki którym Twoja firma dotrze w krótkim czasie do wielu potencjalnych Klientów.
Odpowiedni do każdego projektu plakat reklamowy
W zależności od miejsca ekspozycji plakatów proponujemy różnorodne rodzaje papieru.
Najpopularniejszym podłożem wykorzystywanym w druku plakatów jednostronnych oraz plakatów dwustronnych jest papier kredowy, dostępny w różnorodnej gramaturze począwszy od 130g, na 350g kończąc. Papier tego rodzaju świetnie sprawdza się wewnątrz pomieszczeń. Oprócz tego rodzaju papieru drukujemy również jednostronne plakaty na papierze offsetowym i blueback odpornym na warunki atmosferyczne. Ten ostatni papier posiada specjalnie powlekany nieprześwitujący niebieski spód, dzięki czemu może być aplikowany bez usuwania poprzedniego wzoru.

Decydując się na druk plakatów jednostronnych oraz plakatów dwustronnych do wyboru masz aż 8 różnorodnych formatów: A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0 oraz kilka różnych gramatur papieru. W druku jednostronnym przy wyborze grubszego podłoża czyli min. 170g oraz dodatkowego zabezpieczenia folią błyszczącą lub matową przedłużymy żywotność przekazu reklamowego.
W witrynach okiennych, pasażach dobrze sprawdzą się plakaty dwustronne z identyczną grafiką widzianą z obu stron. Natomiast jeśli zależy Ci na dobrym wpisaniu w otoczenie przestrzeni formowej to wybór plakatu listwowanego wydaje się być idealnym rozwiązaniem.
Plakat na każdą pogodę
Potrzebujesz plakatu, który sprawdzi się podczas zmiennych warunków atmosferycznych ?
Jeśli tak, to polecamy odporne na deszcz, śnieg i słońce podłoże blueback, dostępne dla godnych uwagi plakatów wielkoformatowych, których wymiar możesz określić indywidualnie. Plakaty w wersji XXL szczególnie wyróżniają się w otoczeniu. Swoją przewagę zawdzięczają dużym gabarytom, dzięki którym doskonale widoczne są z dużej odległości.
Drukujemy w offsetowej jakości – zarówno pojedynczo jak i w większych ilościach
Zachęcamy do wyboru odpowiedniego produktu, dołączenia pliku i dokończenia procesu zamówienia. Ze swojej strony dołożymy starań, by w możliwie najkrótszym czasie dostarczyć Twoje plakaty pod wskazany adres.