Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Plakaty dwustronne

(1 opinia klienta)

cena od

69,00 

 netto

Dostępny format: A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0

Dostępny papier: kreda błysk/mat 170g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik plakatów

Plakaty reklamowe dwustronne druk plakatów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy PLAKATY DWUSTRONNE

Plakaty dwustronne dobrze sprawdzają się w miejscach ekspozycji, w której widoczne są obie strony plakatu- przednia i tylna. Dlatego też afisze pełnić mogą rolę zarówno reklamową jak i informacyjną. Szczególnie przydatne są przy informowaniu o zbliżającym się wydarzeniu. Dzięki ciekawie przygotowanej grafice przy użyciu barwnej kolorystyki skutecznie przyciągają uwagę na prezentowane treści. Grafika na plakatach dwustronnych jest jednakowa z obu stron, w związku z tym nie ważne jest z jakiego kierunku podążają piesi. Ze względu na fakt, że reklama na plakatach z widoczną ofertą dostępna jest z każdej strony, to nie sposób, aby nie została zauważona przez potencjalnego odbiorcę. Ważnym aspektem decydującym o widoczności planszy reklamowej jest miejsce ekspozycji. Szczególnie godne uwagi są witryny sklepowe, okna, szklane witryny przystankowe, przeszklone ścianki oddzielające pomieszczenia zapewniające skuteczny odbiór przekazu. Plakaty reklamowe są przyjazne dla oka, dlatego niewątpliwie świetnie wpisują się w otoczenie kreując przestrzeń.

Plakaty dwustronne- pokaż się z dwóch stron

Dwustronny druk plakatów doceniony został przez specjalistów ds. reklamy, ze względu na prezentowanie oferty jeszcze szerszemu gronu odbiorców. W związku z tym nie sposób przejść obok nich obojętnie, nie zerkając na to co przedstawiają. Afisze reklamowe bez wątpienia należą do skutecznych nośników służących do promocji firmy, produktu lub usługi.

Plakaty dwustronne najczęściej spotkać można wewnątrz budynków, pasaży, galerii, stref po których poruszają się przechodnie. Plansze reklamowe wyróżniają się rozmiarami, przez co umiejscowione w eksponowanym miejscu są niezwykle widoczne oraz czytelne. Ważnym jest, aby grafika i treść wzbudzały zaciekawienie odbiorcy, motywując go do określonego działania.

Plakaty dwustronne dobrym sposobem na ożywienie witryny

Reklama na plakacie nie może być nudna, istotnie musi ciekawie wyróżniać przejrzyście przedstawioną ofertę. Najlepiej, żeby nie była naszpikowana zbyt dużą ilością informacji lecz nęciła potencjalnego odbiorcę do skorzystania z oferty, którą prezentuje. W rezultacie nie zawsze więcej znaczy lepiej, co w przypadku plakatu ma ogromne znaczenie. Wychodzimy z założenia, że warto korzystać z plakatów jako narzędzi marketingowych przynoszących wymierne efekty w docieraniu do potencjalnych Klientów zainteresowanych ofertą Twojej firmy. W związku z tym budując pozytywny wizerunek firmy zadbaj o widoczność tej formy reklamy, zachęcając odbiorcę do skorzystania z oferty Twojej firmy.

W Drukarnia-Czestochowa.pl wydrukujesz plakaty dwustronne z jednakową grafiką na awersie i rewersie już od 10 sztuk w zależności od formatu. Oferujemy druk plakatów dwustronnych w standardowych formatach A3 (297×420 mm), A2 (594×420 mm), A1 (594×841 mm), B3 (480×340 mm), B2 (680×480 mm), B1 (680×980 mm) oraz niestandardowych A0 (840×1180 mm), B0 (1000×1400 mm) z możliwością wyboru gramatury papieru, zależnie od oczekiwań.

Potrzebujesz profesjonalnego projektu graficznego ? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Cennik plakatów

Plakaty nie muszą być drogie 🙂
Oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię plakaty ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena plakatów

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Plakaty dwustronne

  1. Wioleta K

   Szybka realizacja, ładny wydruk, dobra cena. Polecam

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.