Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Plakaty jednostronne

(2 opinie klienta)

cena od

69,00 

 netto

Dostępny format: A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0

Dostępny papier: offset 90g, kreda błysk/mat 130g, 170g, 250g, 350g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik plakatów

Plakaty reklamowe jednostronne druk plakatów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy PLAKATY JEDNOSTRONNE

Plakaty jednostronne – przyciągaj uwagę

Plakaty jednostronne ze względu na sporą powierzchnię odznaczają się ogromnym potencjałem reklamowym. Są świetnym nośnikiem informacji. Uznanie znalazły zarówno przy promocji imprez masowych, koncertów, wydarzeń, festiwali, jak i obwieszczeń o promocji w konkretnym miejscu i terminie. Naturalnie plakaty wykorzystywane są także do promocji w miejscu sprzedaży, świetnie prezentując treści reklamowe w witrynach okiennych. Format idealny do promocji marki. Plakaty pełnią często rolę informacyjną, dotyczącą oferty szkół, placówek oświatowych, oferty banków, a nawet funkcję rekrutacyjną.

Szeroki wybór formatów plakatów jednostronnych w dobrej cenie

Warto zwrócić uwagę na plakaty jednostronne, które niewątpliwie zwracają uwagę na prezentowane treści. Grafika wykorzystana do przekazu reklamowego jest niewątpliwie elementem przeważającym, służącym do przyciągnięcia uwagi na prezentowane treści. Indywidualny projekt uczyni plakat niepowtarzalnym. Dobierz format, który spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy plakaty jednostronne w formacie:

A0 (840×1180 mm),

A1 (594×841 mm),

A2 (594×420 mm),

A3 (297×420 mm),

B0 (1000×1400 mm),

B1 (680×980 mm),

B2 (680×480 mm),

B3 (480×340 mm),

a także w wielkim formacie oraz plakaty niestandardowe w postaci tzw. szarfy o wym. 297×841 mm, 340×980 mm, 350×1530 mm, 500×1530 mm, 1090×1530 mm.

Wybrać możesz  gramaturę podłoża plakatu, począwszy od papieru offsetowego 90g, poprzez papier kredowy 130g, 170g, 250g, na grubym papierze kredowym 350g kończąc. Dodatkowo dla zwiększenia efektów wizualnych oraz zabezpieczenia plakatu oferujemy dodatkowe uszlachetnienie folią połysk, folią mat, lakierem UV na papieru kredowego min. 170g.

Plakat jednostronny- ważny element kampanii reklamowej Twojej firmy

Plakaty wykorzystasz zarówno do zareklamowania firmy, marki, produktu czy usługi jak i do celów informacyjnych. W łatwy i niedrogi sposób powiadomisz potencjalnych Klientów o aktualnej promocji czy zbliżającym się wydarzeniu. Plakaty spotkać można najczęściej w miejscach publicznych z dużym ruchem pieszych. Barwną kolorystyką oraz zadrukiem całej powierzchni przyciągają uwagę odbiorców, informują i zachęcają do zainteresowania się ofertą.

Oferta rzucająca się w oczy

Plakaty jednostronne zasługują na szczególną uwagę. Wyróżniają się swymi różnorodnymi formatami z atrakcyjną wyraźnie wyeksponowaną grafiką, przez co nie sposób przejść obok nich obojętnie. Wybór formatu uzależniony jest od funkcji jaki mają pełnić, od odbiorcy eksponowanego przekazu oraz od budżetu na przeprowadzenie kampanii.

Wybór formatu najczęściej uzależniony jest od posiadanej powierzchni w eksponowanym miejscu.

Najpopularniejszym wymiarem jest format A1, który idealnie nadaje się do wykorzystania w każdej kampanii. Niemniej popularnymi wymiarami są formaty A2, B1, B2, B3, które rzucają się w oczy przy pierwszym spojrzeniu. Na uwagę niewątpliwie zasługują także formaty A0, B0, ze względu na wyróżniające je gabaryty. Nietypową formą reklamy są szarfy, które w ofercie drukarni znajdziesz aż w pięciu rozmiarach.

Plakaty są skutecznym sposobem na rozreklamowanie oferty firmy

Cennik plakatów

Plakaty nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

2 opinie dla Plakaty jednostronne

  1. Julianna P.

    Najszybsza drukarnia jaką znam 🙂 Zamówiliśmy plakaty w innej drukarni ale “zapomnieli” nas wydrukować. W tej drukarni plakaty były na następny dzień :O pozdrowienia dla Pani Karoliny jest Pani kochana ❤

  2. Iwona C

    Oceniam plakaty A2 na 5 gwiazdek. Ładny wydruk, starannie zapakowane, darmowa dostawa kurierem.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.