Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Teczki dwustronne

(5 opinii klienta)

cena od

302,00 

 netto

Dostępny format: A4

Dostępny papier: kreda mat 350g

Nakład już od 10 sztuki

Cennik teczek

Teczki dwustronne druk wewnątrz i zewnątrz logo oferta grafika druk teczek tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy TECZKI DWUSTRONNIE

Teczki ofertowe to popularny produkt reklamowy, którego celem jest eleganckie zaprezentowanie oferty firmy.

Innymi słowy, posiadając teczkę reklamową pracujesz na pozytywne postrzeganie Twojej firmy, Twoich produktów czy też Twoich usług.

Teczka reklamowa dobrze zorganizowana

W teczce przekażesz nie tylko ważne dokumenty, ale także materiały promocyjne, takie jak np. ulotki, foldery czy katalog, a przede wszystkim masz możliwość zadbania o dobre zorganizowanie. Dzięki teczkom w otoczeniu Twoim i Twoich Klientów zapanuje ład i porządek, ważne dokumenty będą przechowywane w jednym miejscu, łatwo będzie do nich wrócić poprzez wyróżniający je projekt z logo firmy. Dwustronnie zadrukowane teczki w naturalny i nienachalny sposób będą promować Twój biznes.

Teczki ofertowe zadrukowane dwustronnie, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz to propozycja bardzo profesjonalnego podejścia do prezentacji oferty swej firmy.  Wybierając druk dwustronny ofertówka przede wszystkim świetnie prezentować się będzie podczas spotkań biznesowych, będąc zaproszeniem do rozmów, w których nierzadko liczy się pierwsze wrażenie. Jesteśmy pewni, że z dwustronnie zadrukowaną teczką osiągniesz zamierzony cel, jakim jest nawiązanie współpracy.

Na teczkach najczęściej prezentowane jest logo firmy, adres strony internetowej, adres, numer kontaktowy ułatwiające ponowny kontakt.

Wewnątrz nierzadko przedstawiona jest oferta firmy, zakres oferowanych usług, czy też grafika związana z prowadzoną działalnością. Zapewniamy, że druk wewnątrz teczki zrobi bardzo dobre wrażenie na odbiorcach.

Oferta druku teczek ofertowych dotyczy produktów wykonanych z wysokiej jakości papieru kredowego matowego o gramaturze 350g zadrukowanego z obu stron, czyniąc prezentowany produkt wyjątkowym. Możliwości technologiczne Drukarni Częstochowa pozwalają zaoferować teczki standardowe oraz teczki z wyciętym miejscem na włożenie wizytówki.

W zależności od przeznaczenia produkujemy teczki z grzbietem jednobigowym jak i dwubigowym o szerokości 5,5mm, a nawet 10mm mieszczącym większą ilość dokumentów. A to nie koniec możliwości drukarni. Dodatkowy prestiż zapewni dodatkowe uszlachetnienie teczki folią błyszczącą, folią matową lub folią soft touch. W przypadku folii matowej jak i soft touch proponujemy dodatkowe wyróżnienie wybranych elementów pracy lakierem wybiórczym UV, który doda wyjątkowości i wyniosłości przekazywanej oferty.

Wyróżnij się teczką jako lider w swojej branży

Teczka w formacie A4 jest idealna do przekazania Klientowi oferty firmy, materiałów promujących działalność, a także do przekazania faktur, wycen, czy wyników badań.

 

Cennik teczek

Teczki nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię ulotki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena teczek

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  5 opinii dla Teczki dwustronne

  1. Maksymilian O.

   Zamówiłem w tej drukarni druk i projekt teczek. Dobry projekt, teczki w przystępnej cenie. Błyskawiczna realizacja.

  2. Włodzimierz Sz.

   Teczki firmowe Super jakość i szybka dostawa. Polecam!

  3. Dominika D.

   Polecam. Druk teczek firmowych także wewnątrz – efekt nieziemski

  4. Cezary N.

   Teczki z dwustronnym zadrukiem robią wrażenie !

  5. Daniel C.

   Drukarnia, w której wydrukuje się wszystko. Polecam, będę korzystać

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.