Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Naklejki szronione mleczne – folie

(1 opinia klienta)

cena od

 netto

Dostępny format: własny

Dostępne podłoże: folia szroniona

Nakład już od 1 sztuki

Cennik folii szronionej

Folia szroniona zwana mleczną lub mrożoną do wyklejeń szyb witryn dekoracyjna z zadrukiem tania Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUKUJEMY NAKLEJKI Z FOLII SZRONIONEJ

Folia mleczna- Dodaj elegancji wnętrzom

Folia szroniona / mleczna dedykowana jest do wyklejeń szyb okiennych i drzwiowych, ścianek działowych w biurach, sklepach, zakładach. Po naklejeniu na powierzchnię, uzyskuje się efekt mrożonego szkła lub piaskowanej szyby. Szczególnie często folię szronioną / mleczną wykorzystuje się w nowoczesnych powierzchniach biurowych, wyklejając szyby okienne, szyby drzwiowe, czy szklane ścianki działowe. Dzięki folii szronionej / mlecznej wnętrze nie zostaje zaciemnione, gdyż folia przepuszcza światło dzienne. Zaletą naklejki szronionej / mlecznej jest zapewnienie prywatności w miejscu klejenia. Obraz nie będzie widoczny w dwie strony nawet, gdy zostanie zapalone światło. Dzięki oklejeniu przeszklonej szyby boksów, stanowisk, pracownicy zyskają przestrzeń, w której zdecydowanie bardziej skupią się na powierzonych zadaniach.

Folia mleczna jest niezwykle elegancka, stanowi część dekoracji wnętrza, idealnie wpisując się w otaczającą ją przestrzeń.

Folia szroniona idealna do zadruku

Ale to nie koniec możliwości. Folię mleczną można także dowolnie zadrukowywać, uzyskując powierzchnię wykorzystywaną w celu reklamowym bądź informacyjnym. W celu reklamowym stosuje się najczęściej nadruk w postaci logo, grafik, w celu informacyjnym w postaci napisów, logo. Dlatego też tak często spotkać ją można na drzwiach gabinetów lekarskich, drzwiach wejściowych do budynków, w poczekalniach, galeriach, restauracjach, a także w miejscach takich jak kuchnie, czy pomieszczenia służbowe- gdy chcemy zakryć panujący w nich nieład. Poza tym w wyklejonych miejscach znika problem nieestetycznego pozostawiania śladów palców na powierzchniach szklanych. Na szybach można także nakleić jedynie wybrane elementy, możliwe jest to dzięki wycięciu ploterem liter, czy innych kształtów. Wyklejana może być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

 

Folię szronioną / mleczną zamówisz w Drukarnia-Czestochowa.pl we własnym rozmiarze. Do wyboru masz szerokość folii minimum 50cm, maksimum 150cm. Długość to minimum 50cm, maksimum 1000cm. Dodatkowo oferujemy opcję usunięcia zbędnej folii pomiędzy ploterowanymi elementami, a także doklejenia transferu pomocnego przy przyklejeniu elementów na powierzchni.

Cennik folii szronionej

Folia szroniona nie musi być droga 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię naklejki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Folia szroniona 1 m2 tylko 65 zł netto !!
Gotowe w 3 dni, darmowa dostawa.

Wycena folii szronionej

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Naklejki szronione mleczne – folie

  1. opinia

   Folia bardzo ładnie wygląda, przepuszcza światło dzięki czemu do środka salonu jest widno. Efekt szronienia sprawia, że nic nie widać. Folie zamówiłam z nadrukiem nazwy swojej firmy, wyszło bardzo subtelnie – jestem zadowolona.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.