Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Ulotki z perforacją – ulotki ze zrywkami

(1 opinia klienta)

cena od

122,00 

 netto

Dostępny format: A4

Dostępny papier: kreda błysk 170g

Nakład już od 10 sztuk

Cennik ulotek

Ulotki zrywki perforacja odrywane. Popularne ulotki z perforacją wykonane przez Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy ulotki Z PERFORACJĄ - ULOTKI ZE ZRYWKAMI

Ulotki z perforacją

Ulotki są jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych zamawianych online w drukarni internetowej. Produkt ten jest wszechstronny, gdyż oferuje wiele możliwości reklamowych. Ulotki najczęściej rozdawane są w okolicy miejsca wykonywanej działalności, w sklepach, pełnią funkcję zaproszeń na imprezy, dystrybuowane są do skrzynek pocztowych, czy np. dołączane do listów reklamowych.

Ulotki dobrze radzą sobie, gdy chodzi o nagłośnienie nadchodzącego wydarzenia, a także przy wypromowaniu kampanii oraz nowych produktów. Ciekawie zaprojektowane ulotki przyciągają wzrok, zapadną w pamięć, w atrakcyjny sposób zaprezentują korzyści dla Klienta. Dzięki nim możesz pozyskać nowych Klientów oferując zniżki. Decydując się na ulotki reklamowe Twojego biznesu zwiększasz szansę na odniesienie sukcesu.

Ulotki ze zrywkami ułatwiają kontakt

Z pomocą ulotki z perforacją szybko i skutecznie dotrzesz do odbiorców. Jest to niedrogi nośnik reklamy, dzięki któremu nagłośnisz otwarcie sklepu, przedstawisz oferowane usługi, aktualne promocje, rekrutacje, wprowadzisz nowy produkt na rynek.

Ulotki z perforacją idealnie sprawdzą się w przestrzeniach publicznych o dużym natężeniu ruchu pieszych. Mogą to być galerie, pasaże, środki komunikacji miejskiej, apteki, korytarze, stacje kolejowe, w których przekaz reklamowy wzbudzi zainteresowanie.

Oferujemy druk ulotek z perforacją, w których numer kontaktowy czy krótki tekst odrywa się u dołu ulotki. Tzw. zrywka papieru umożliwia łatwe oderwanie papieru oraz pozwala dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów.

Perforacja zachęci odbiorców po sięganie po naciętą część z numerem kontaktowym, adresem strony www, rabatem. Do oderwania interesującej części nie potrzeba nożyczek. Dzięki niestandardowej formie reklamy przykujesz uwagę odbiorcy i zachęcisz go do działania.

Perforowane ulotki na lokalny rynek

Perforowane ulotki z odrywanymi etykietami umieszczone na tablicy ogłoszeń zwykle skierowane są do osób zamieszkałych w danej dzielnicy, czy też najbliższej okolicy, mogą dotyczyć np. korepetycji, sprzątania.

Drukarnia online oferuje druk ulotek z perforacją w rozmiarze A4 na papierze kredowym o gramaturze 170g. Perforacja ułatwi oddzielenie poszczególnych obszarów projektu ulotki, by odbiorca mógł zabrać ze sobą oderwaną część, a nie całą ulotkę, zwiększając stopień skuteczności przekazu.

Odrywaną częścią, której sprawdzić można mierzalność przeprowadzonej akcji, jest umieszczenie odłączanych kuponów.

Cennik ulotek z perforacją

Ulotki nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię ulotki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena ulotek z perforacją

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Ulotki z perforacją – ulotki ze zrywkami

  1. Konrad G.

   Poszukuję pracowników. Ulotki ze zrywkami robią swoją robotę 😉

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.