Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Ulotki składane

(7 opinii klienta)

cena od

98,00 

 netto

Osteteczny format: A6, A5, A4, A3, DL, kwadrat

Dostępny papier: kreda mat/błysk 90, 130, 170, 250, 300,

Nakład już od 50 sztuk

Cennik ulotek

Ulotki składane - wiele formatów. Szybki wydruk. Wykonane przez Drukarnia Częstochowa.

Opis

Drukujemy ulotki SKŁADANE

Ulotki reklamowe przeznaczone są do taniej i skutecznej promocji firmy, dlatego też na co dzień towarzyszą nam w różnych postaciach i miejscach. Ich zastosowanie jest nieograniczone. Chętnie wykorzystywane są w branży ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej, gastronomicznej, odzieżowej, medycznej. Mogą być jednostronne, dwustronne, a nawet składane w różnych formatach na papierze o różnej gramaturze. Ulotki składane są idealnym nośnikiem reklamy, dzięki którym poinformujesz potencjalnego odbiorcę o profilu prowadzonej przez Ciebie działalności, zapoznasz go z aktualnymi promocjami, czy zbliżającym się wydarzeniem. Dzięki ulotkom składanym zamieścisz dwa razy więcej ciekawych treści, niż w standardowej ulotce, dzięki czemu żadna ważna informacja skierowana do Klienta nie zostanie pominięta.

Ulotki składane dla udanej prezentacji oferty

Dzięki drukom reklamowym szybko przeprowadzisz akcję promocyjną docierając do potencjalnych Klientów, prezentując im swoje produkty czy usługi. Zamieszczając na ulotce kluczowe informacje o firmie, produktach czy usługach i stworzysz skuteczny przekaz reklamowy, może to być np. kod rabatowy z datą ważności. Zdajemy sobie sprawę, że na ulotce reklamowej trudno Ci będzie zamieścić wszystkie niezbędne informacje. W związku z tym wychodzimy Ci naprzeciw oferując ulotki składane, które dzięki większej powierzchni zadruku pomieszczą jeszcze więcej niezbędnych informacji dotyczących Twojej firmy. Wobec większej powierzchni możesz pozwolić sobie na wyróżnienie przedniej strony ulotki grafiką zachęcającą do obejrzenia zawartości środka.

Jeszcze więcej miejsca na Twoją reklamę dzięki ulotkom składanym

Ulotki reklamowe drukujemy w różnych formatach: format A7, A6, A5, A4, A3, DL. Możemy zadrukować je jednostronnie lub dwustronnie.

Jednakże jeśli potrzebujesz większej powierzchni na przedstawienie oferty Twojej firmy to idealnie w tej roli sprawdzą się ulotki składane, zwane także folderami reklamowymi. Prospekty składane doskonale sprawdzą się w niemal każdej branży, są skuteczną formą reklamy bezpośredniej zachęcającą do skorzystania z oferty firmy. Dobrze zaprojektowane broszurki przyciągną uwagę niejednego odbiorcy, a dzięki dużej powierzchni zaprezentujesz logo, nazwę firmy, dane kontaktowe przyodziane w atrakcyjną grafikę zachęcającą do przejrzenia oferty.

Dobrze się składa, że mamy je w ofercie – drukujemy ulotki składane

Przykładów na zastosowanie ulotek składanych jest bardzo wiele, może to być menu restauracji, cennik usług, instrukcja, źródło informacji o produkcie czy usłudze. Dzięki folderom nawiążesz nowe relacje oraz podtrzymasz już istniejące. Z naszego doświadczenia doskonale wiemy, że nie może zabraknąć ich w sklepach, biurach, na targach czy podczas rozmów handlowych. Broszury reklamowe mogą zostać wykorzystane także w formie katalogu firmowego lub prospektu handlowego. Formaty ulotek idealnie zmieszczą się także w kopertach czy skrzynkach pocztowych.

Ulotki składane – świetnie się… składają

W naszej ofercie znajdują się formaty A5 składane do A6, A4 składane do A5, A3 składane do A4, A4 składane do DL oraz niestandardowe w formie kwadratu. Ulotki tego typu w Drukarni Częstochowa składamy w wygodny sposób na pół, na trzy części do środka, na trzy części w „z”, w harmonijkę lub mapę. Papier kredowy wykorzystywany przy druku ulotek zapewni wysoką jakość prezentowanych materiałów reklamowych.Dostępna gramatura: 130g, 170g, 250g. Wyższa gramatura dedykowana jest przede wszystkim odbiorcom, którzy oczekują czegoś więcej. Dla podkreślenia walorów wizualnych możemy uszlachetnić je dodatkowo folią błysk lub mat. Folia błysk idealnie podkreśli kolory i stworzy efekt połysku. Folia mat oddziałuje na dotyk, ulotki są wówczas satynowe w dotyku. Poza tym uszlachetnione ulotki są trwalsze i bardziej odporne na zarysowania.

Ostateczny format A5

Ulotki formatu A4 składane do formatu A5 to najczęściej sprzedawany materiał reklamowy. Ze względu na dużą powierzchnię zadruku zmieścisz znacznie więcej treści niż w standardowych ulotkach, w czytelny sposób wypromujesz produkt, usługę, czy też poinformujesz odbiorcę przekazu o promocji. Przeznaczone są do przekazywania dużej ilości informacji.

Ulotki złożone do A6

Ulotki formatu A5 składane do formatu A6 idealnie sprawdzą się, gdy ilość tekstu nie jest zbyt duża, a zależy nam na zaprezentowaniu oferty w sposób nieszablonowy. Dzięki ciekawemu projektowi doskonale przybliżysz potencjalnemu klientowi profil działalności Twojej firmy. Przeznaczone są do masowego kolportażu, w przypadku kiedy zależy nam na dotarciu do jak największej grupy odbiorców w jak najkrótszym czasie.

Świetny format do pizzerii – ulotki składane DL

Ulotki formatu 2xDL składane do formatu DL stanowią interesujący nośnik reklamy. W ulotkach tego formatu śmiało zaprezentujesz istotne informacje dotyczące Twojej firmy połączone z przykuwającymi uwagę projektami graficznymi. Z powodzeniem sprawdzą się przy promowaniu produktów, usług, jako foldery reklamowe na targach czy spotkaniach biznesowych. Dzięki złożeniu na pół zachowają wygodny w użytkowaniu format. Przyciągnij spojrzenia niestandardowym formatem.

Ulotki formatu A4 składane do formatu DL sprawdzą się jako ulotki informacyjne. Strony mogą się składać do środka w „C” lub w harmonijkę w „Z”. Tego typu ulotki mogą wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji, być skuteczną formą promocji, dumnie prezentując firmę potencjalnemu klientowi. Zaliczamy je do ulotek ekskluzywnych.

Więcej ulotek, za mniej

Proponujemy druk ulotek składanych już od 50 sztuk.

Pamiętajcie: większe ilości zamówionych ulotek to relatywnie niższa cena pojedynczej ulotki.

Cennik ulotek składanych

Ulotki nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

PROMOCJA

Wycena ulotek składanych

Interesują Cię ulotki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  7 opinii dla Ulotki składane

  1. Zofia R.

   Polecam drukarnię w Częstochowie, ekspresowy druk ulotek, pełen profesjonalizm. Jakość jest bardzo dobra, ceny ok.

  2. Cecylia Ł.

   Dziękuję za projekt i druk ulotek składanych do naszej przychodni. Ulotka w składanej formie pomieściła najważniejsze informacje dotyczące naszej oferty.

  3. Kamila W.

   Jestem bardzo zadowolona z druku ulotek składanych. Idealne odwzorowanie mojego projektu, kontakt pierwsza klasa.

  4. Barbara W.

   Sprawdziłam wiele drukarni, ale ta zdecydowanie ma najtańszy druk ulotek. Mimo niskiej ceny jakość jest rewelacyjna. Już nie muszę szukać ?

  5. Karol L.

   Plus za duży wybór formatów

  6. Pamela O.

   Jestem zadowolona z wysokiej jakości druku ulotek

  7. Grażyna Z.

   Błyskawiczny druk ulotek składanych, super

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.