Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Katalogi klejone

(1 opinia klienta)

cena od

1.745,00 

 netto

Dostępny format: A6 pion, A5 pion, A5 poziom, A4 pion, A4 poziom, DL pion, kwadrat

Dostępny papier: offset 90g, kreda 130g, 170g, 250g

Nakład już od 5 sztuk

Cennik katalogów

Opis

Drukujemy KATALOGI KLEJONE

Katalogi klejone- ekskluzywna forma prezentacji oferty firmy

Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalna prezentacja oferty firmy ma duże znaczenie przy sprzedaży zarówno produktów jak i usług. W obecnych czasach konkurencja w niemal każdej branży jest tak duża, że trzeba wyróżniać się nie tylko innowacyjnością czy jakością, ale także umiejętnym sposobem prezentacji produktów czy usług. Profesjonalnie przygotowane katalogi postrzegane są jako wyjątkowe narzędzie wspierające działania marketingowe. Katalogi są także wyrazem prestiżu firmy dbającej o swój wizerunek, która poprzez swoje działania na pewno wyróżnia się przy prezentacji oferty na tle innych firm w branży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, chcących przedstawiać swoje produkty czy też usługi w wyjątkowy sposób przygotowaliśmy ofertę dotyczącą druku katalogów klejonych.

Katalog klejony przedstawi ofertę z najlepszej strony

Jesteś reprezentantem firmy produkcyjnej ?

W Twojej ofercie znajduje się zróżnicowany asortyment ?

Zastanawiasz się w jaki sposób wyróżnić swoje produkty ?

Sama nazwa produktu czy też model już nie wystarczą. Ważne jest byś obrazowo przedstawił co produkujesz. Często pierwsze wrażenie decyduje o zakupie. Warto więc wyjść ze swoją ofertą do potencjalnych kontrahentów. Na początek niezbędne jest przygotowanie profesjonalnych zdjęć, które dumnie zaprezentują sprzedawany produkt. Atrakcyjnie przygotowane zdjęcia wraz ze specyfikacją przedstawisz w oryginalnie zaprojektowanym, podzielonym na kategorie katalogu, którego celem jest profesjonalna prezentacja produktów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie ilości zamówień od obecnych oraz przyszłych Klientów.

Katalogi klejone- warto mieć

Z roku na rok coraz więcej producentów decyduje się na druk katalogów klejonych, co przekłada się na zyski w firmie. Katalogi klejone należące do klasy premium są przepustką do pozyskania nowych Klientów.

Katalogi klejone polecane są w szczególności, kiedy masz bardzo bogatą ofertę produktów. Minimalna ilość stron to 48 plus 4- stronnicowa okładka, maksymalna zaś 256 stron plus 4- stronnicowa okładka.

Jeśli Twoja oferta nie jest aż tak obszerna, to zdecydowanie polecamy druk katalogów szytych, gdzie minimalna ilość stron to 4 plus 4- stronnicowa okładka, a maksymalna to 56 stron plus 4- stronnicowa okładka.

Wewnątrz katalogów zamieścisz szczegółowe informacje dotyczące Twojej oferty.

Dzięki mocnemu klejowi PUR masz pewność, że Twój katalog nie rozleci się podczas wielokrotnego przeglądania jego zawartości.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas może mieć różne potrzeby, dlatego też oferujemy druk katalogów klejonych, w których oprócz ilości stron wybierzesz format, gramaturę papieru wnętrza oraz okładki. Najczęściej drukujemy katalogi w formacie A4 oraz A5. Niemniej jednak oferujemy także format A6, DL do wyboru w pionie lub poziomie. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru zadruku pełnokolorowego okładki i wnętrza jak i pełnokolorowej okładki i czarno-białego wnętrza. Wnętrze wydrukujemy zarówno na papierze o gramaturze 90g jak i 170g, w zależności od potrzeb. W zależności od oczekiwanego efektu okładkę drukowaną na papierze kredowym 250g dodatkowo możemy uszlachetnić folią mat, folią błysk, folią soft touch, folią mat z lakierem wybiórczym UV, folią soft touch z lakierem wybiórczym UV, co niewątpliwie wpłynie na dodatkowe odczucia wizualne. Druk już od 10 sztuk egzemplarzy, choć nie ukrywamy, że im większy nakład tym cena jednostkowa katalogu jest niższa.

Katalogi klejone dobrze sprawdzają się przy prezentacji oferty w danym przedziale czasowym. Szczególnie uwielbiane są przez producentów wózków dziecięcych, lamp oświetleniowych, zabawek, części motoryzacyjnych, mebli, kosmetyków, roślin i innych, a także firm usługowych, w tym np. hurtowni czy biur podróży.

Dlaczego warto zainwestować w katalogi klejone ?

Im bardziej prestiżowe produkty chcesz wyróżnić, tym zasadność druku wysokiej jakości katalogu klejonego jest większa. Z pomocą katalogów przedstawisz się z jak najlepszej strony wzbudzając pozytywne emocje, luksusowo prezentując swoją ofertę docierając do jak największej liczy potencjalnych odbiorców, wzmacniając relacje przy bezpośrednim kontakcie.

Jeśli zamierzasz wystawić swoje produkty na targach branżowych, wystawach, gdzie spotkasz się bezpośrednio z przedstawicielami Twojej grupy docelowej, to obowiązkowym jest zaopatrzenie się we własne drukowane katalogi, w których znajdzie się cała oferta Twojej działalności. Mając je pod ręką łatwiej zaprezentujesz możliwości Twojej firmy.

Druk katalogów – miej wpływ na pozytywne postrzeganie Twojej marki oraz zwiększenie obrotów firmy

Coraz częściej stosowane katalogi internetowe są uzupełnieniem katalogów w drukowanej formie. Jednakże nie są w stanie ich całkowicie zastąpić. Katalogi drukowane przekazywane są bowiem w bezpośrednim kontakcie z potencjalnym Klientem, przegląda się je komfortowo i w każdym momencie można do nich wrócić.

Zachęcamy do zapoznania się także z ofertą katalogów szytych oraz spiralowanych.

Cennik katalogów klejonych

Katalogi nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię katalogi ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena katalogów klejonych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Katalogi klejone

  1. Przemysław D.

   Polecam tą drukarnię, katalogi drukują szybko i profesjonalnie. Jakość jest bardzo dobra, a ceny konkurencyjne.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.