Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Naklejki podłogowe – folie

(3 opinie klienta)

cena od

 netto

Dostępny format: własny

Dostępne podłoże: folia podłogowa

Nakład już od 1 sztuki

Cennik naklejek podłogowych

Folia podłogowa z laminatem antypoźlizgowym reklamowa wycinana w dowolnym kształcie tania Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUKUJEMY NAKLEJKI PODŁOGOWE

Reklama jest wszechobecna, bombarduje nas swoimi przekazami gdziekolwiek się nie spojrzymy. Spotykana wewnątrz, a także na zewnątrz w różnorakiej formie. Stworzona obecnie do wykorzystania na dotąd niezagospodarowanych powierzchniach- reklama na podłodze.

Tak. To nowa forma zareklamowania produktu / usługi Twojej firmy.

Naklejki podłogowe- możliwości reklamy przed Tobą

Folia na podłogę najczęściej wykorzystywana jest do reklamy krótkookresowej. Nie znaczy to jednak, że jest nietrwała. Otóż naklejka na podłogę zabezpieczona jest dodatkowo laminatem antypoślizgowym, który chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przechodnia przed poślizgnięciem. Bez obaw można także używać detergentów do umycia podłogi, bez omijania powierzchni reklamowych. Matowy laminat chroni reklamę przed utratą barw. Folia jest łatwa w aplikacji, posiada też klej, który łatwo usuniesz bez pozostawienia śladów. By dobrze się trzymała, należy pamiętać, że zaklejana powierzchnia – płytki, panele, gładkie posadzki, gumolit- musi być czysta i sucha.

Samoprzylepne naklejki podłogowe to świetny pomysł na reklamę.

Idąc na wprost, czy też wchodząc do jakiegoś pomieszczenia mimowolnie patrzymy pod nogi. Widzimy powierzchnię płaską po której się poruszamy, dodatkowo wolną od reklam. Skoro z góry, z boku, zewsząd znajdują się reklamy, to dlaczego by nie użyć jej na podłodze ? Dlaczego by nie zachęcić Klienta do zakupu poprzez naklejkę reklamową umieszczoną pod nogami ?

Naklejki reklamowe umieszczone na podłodze z pewnością przykują uwagę niejednego potencjalnego Klienta. Od teraz podłoga nie musi być nudna, może a nawet powinna przykuwać oko treściami reklamowymi. Reklama na podłodze daje niesamowite dotąd możliwości.

Tylko od reklamodawcy zależy jak będzie postrzegana. Na naklejce umieścisz dowolny przekaz, a dodatkowo w razie potrzeby naklejkę dotniemy do dowolnego kształtu. Dobrze zaprezentują się grafiki produktów, logo, czy też hasła reklamowe. Gwarantujemy soczystość kolorów. Minimalna wielkość naklejki to 50x50cm, maksymalna to nawet 150x300cm. Oczywiście mile widziane są formaty pośrednie. Ten typ wyklejonej reklamy posłuży Ci od 2 do 6 m-cy, trwałość naklejki zależna jest od ruchu pieszych w miejscu wyklejenia.

Warto skorzystać z tej skutecznej formy reklamy promując swój produkt / usługę, wyprzedzając konkurencję.

Nowoczesna forma reklamy – reklama na podłodze

Dzięki wykorzystaniu nietypowej powierzchni, która obecnie w większości w ogóle nie jest zagospodarowana, reklama Twojego produktu/ usługi nie zginie w gąszczu pozostałych form reklamy i będzie dostrzeżona przez potencjalnego Klienta. Być może to właśnie ta forma przekazu zaskoczy odbiorcę reklamy i skłoni do skorzystania z Twojej oferty.

Warto zainwestować w reklamę, która będzie w zasięgu wzroku, a właściwie u stóp Twojego potencjalnego Klienta.

Naklejki oprócz funkcji reklamowych spotykanych w punktach handlowych i usługowych, mogą pełnić także funkcje informacyjne np. wskazujące drogę do sklepu, banku, marketu… Mogą być w formie strzałki, figury geometrycznej lub innym dowolnym. Od kreatywności zależy sposób ich wykorzystania. Naklejki podłogowe mogą być wykorzystywane np. do dekoracji sklepów, biur, budynków, domów, pasaż

Cennik naklejek podłogowych

Naklejki podłogowe nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię naklejki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Naklejki podłogowe, 1 m2 tylko 150 zł netto !!
Gotowe w 4 dni, darmowa dostawa.

Wycena naklejek podłogowych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  3 opinie dla Naklejki podłogowe – folie

  1. Anna O.

   Zamówiona naklejka podłogowa zwraca szczególną uwagę wchodzących do studia

  2. Witold R.

   Naklejka wycięta z największą precyzją

  3. opinia

   Pierwszy raz zwróciłem uwagę na taki rodzaj reklamy. Gdy odbierałem wizytówki od razu “wpadłem” na tę naklejkę. Teraz mam taką u siebie w biurze. Naklejka podłogowa sprawia wrażenie solidnej, jest gruba. Jakość oceniam na pięć gwiazdek

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.