Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Notesy spiralowane

(2 opinie klienta)

cena od

128,00 

 netto

Dostępny format: A6, A5, A4, DL

Dostępny papier: wnętrze offset 80g, okładka karton 300g

Nakład już od 25 sztuk

Cennik notesów

Notesy spiralowane z logo firmy grafiką hasłem reklamowym druk notesów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy NOTESY SPIRALOWANE

Notesy spiralowane – zawsze przed konkurencją

Notes reklamowy jest praktycznym gadżetem, z którego z pewnością będą korzystać Twoi Klienci. Dzięki temu, że służy do notowania i jest zawsze pod ręką, Ty zyskujesz przewagę nad konkurencją.

Notesy spiralowane są niezbędne podczas spotkań biznesowych, służąc do promocji firmy. Najczęściej rozdawane są podczas targów, konferencji, akcji promocyjnych, eventów, zawsze ciesząc się dużą popularnością. Zapewniają utrwalenie wizerunku oraz poszerzają zasięg marki, dzięki umieszczeniu na nich elementów identyfikacji wizualnej. Dzięki swej praktycznej funkcji, w notesach spiralowanych można szybko i wygodnie zanotować informacje, a obdarowany Klient będzie miał je przy sobie jeszcze długo po spotkaniu.

W notesach spiralowanych notujesz na okrągło

Notes na spirali to doskonały gadżet do umieszczenia na nim treści reklamowych typu logo, haseł reklamowych, danych adresowych i kontaktowych, adresu www. Może być w linie, w kratkę, z logo w tle czy po prostu gładki z danymi firmy. Solidnie wykonany, dzięki czemu odbiorca doceni jego wartość. Nieodłączny towarzysz w codziennym życiu. W przypadku notesów masz pewność, że odbiorca nie wyrzuci ich do kosza zaraz po ich wręczeniu.

Zapewne docenisz przydatność tego gadżetu w firmie, a Twoi odbiorcy także zabierając go do domu. Dzięki umieszczeniu kartek na spirali w wygodny sposób nie tylko zrobisz notatki ale i przechowasz je w jednym miejscu. Notatki już się nie zgubią. A jeśli notujesz ofertę, wycenę, kartkę z łatwością oderwiesz przekazując ją zainteresowanemu Klientowi.

Zwiększ zainteresowanie Twoją firmą

Kreuj pozytywny wizerunek swej firmy w oczach Klientów poprzez profesjonalnie przygotowane notesy reklamowe. Spraw, by Twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji, by została zapamiętana. Inwestując w gadżety reklamowe dla Twoich obecnych i przyszłych Klientów zadbaj o estetykę, użyteczność wręczanego produktu reklamowego.

Wybierz notes odpowiedni dla Twojego biznesu

Dostępne formaty to A6 (105×148 mm), A5 (148×210 mm), A4 (210×297 mm), DL (99×210 mm). Notes na spirali zakupisz w Drukarni Częstochowa w wersji z grubą okładką z liczbą kartek 50 lub 100 wewnątrz notesu

Cennik notesów

Notesy nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię notesy ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena notesów

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Notesy spiralowane

  1. Żaneta A.

   Wydruk bardzo dobrej jakości, polecam jako notesy firmowe

  2. Jerzy T.

   Super jakość notesów i szybka dostawa. Polecam!

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.