Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Gazetki reklamowe składane

(2 opinie klienta)

cena od

337,00 

 netto

Dostępny format: A5 pion, A4 pion, A3 pion

Dostępny papier: kreda połysk 90g

Nakład już od 500 sztuk

Cennik gazetek

Opis

Drukujemy GAZETKI REKLAMOWE SKŁADANE

Drukowane gazetki reklamowe są coraz istotniejszym narzędziem wspierającym sprzedaż, dając możliwość potencjalnemu Klientowi zapoznania się z aktualnymi promocjami czy też z dostępnym asortymentem firmy. Za pomocą gazetek handlowych z pewnością zachęcisz Klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Gazetki promocyjne składane sposobem na wyprzedzenie konkurencji

Gazetki reklamowe zazwyczaj przybierają formę przyjazną dla oka, dlatego też przeglądane są choćby z ciekawości, a dzięki nim wzrasta ruch w Twoim sklepie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przedstawią produkt, który jest w tak atrakcyjnej cenie, że żal byłoby go nie kupić. Zasadnym są zatem działania marketingowe polegające na druku gazetek składanych z atrakcyjną ofertą Twojej firmy, które mogą być strzałem w dziesiątkę dla Twojego biznesu, zwłaszcza w dobie wzmożonej konkurencji. Dzięki inwestycji w druk gazetek wybijesz się ponad swoją konkurencję skutecznie komunikując na zewnątrz swój przekaz reklamowy.

Gazetki reklamowe – zbiór ofert w jednym miejscu

Gazetki handlowe składane idealnie sprawdzą się jako dopełnienie przeprowadzanej akcji promującej ofertę Twojej firmy. Bez wątpienia są wręcz niezastąpione, jeśli Twoja oferta zmienia się cyklicznie.

Koszt druku gazetek składanych jest niezwykle niski, dzięki zastosowaniu papieru kredowego błysk o gramaturze 90g. W tego typu gazetce nie wyróżnia się okładki papierem o sztywniejszej gramaturze, ani nie stosuje się też żadnych zszywek. Gazetka jest zwyczajnie złożona na pół, przez co zyskujesz 4 strony na przedstawienie oferty. Dzięki niskim kosztom produkcji, w łatwy sposób możesz poinformować potencjalnych Klientów o nowościach czy promocjach na wybrane produkty. Sprawdź jak miło zaskoczy Cię cena druku.

Ostateczny format gazetki składanej na pół to do wyboru A3 297x420mm, A4 210x297mm, a nawet A5 148x210mm.

Zaletą wypuszczania w obieg tanich gazetek reklamowych jest przedstawienie konkretnej oferty ze zdjęciami. Gazetki nie zawierają bowiem ogólników, tak jak ulotki, dlatego też tak bardzo chętnie zabierane są do domu, by je przejrzeć. Dodatkowo dają możliwość przedstawienia konkretnego zastosowania produktu. Przeglądając gazetkę, w której zwykle jest mnóstwo produktów, każdy znajdzie jakiś dla siebie, nawet jeśli wcześniej nie miał potrzeby jego posiadania. Wówczas może zaspokoić swoje pragnienia poprzez zakup interesującego produktu w Twoim sklepie.

Cennik gazetek reklamowych

Gazetki nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię gazetki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Gazetki reklamowe składane format A4 do A5, kreda połysk 90g, 1.000 szt. tylko 276 zł netto !!
Gotowe w 3 dni, darmowa dostawa.

Wycena gazetek reklamowych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Gazetki reklamowe składane

  1. Zuzanna P.

   Komunikatywna pani z obsługi klienta, która mi pomogła wybrać optymalny papier dla mojego projektu. Druk jest naprawdę dobrej jakości. Mogę z czystym sumieniem polecić.

  2. Olaf G

   Dobra cena, ładny wydruk, dobry czas realizacji.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.