Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Płyta Plexi druk UV szyld tablica

(3 opinie klienta)

cena od

 netto

Dostępne podłoże: płyta plexi bezbarwna gr. 2mm oraz 5mm

Druk: UV – bezpośrednio na płycie plexi

Zadruk: jednostronny z białym poddrukiem, jednostronny bez poddruku

Wykończenie: brak, nawiercanie otworów, frezowanie do dowolnego kształtu

Nakład już od 1 sztuki

Cennik płyta Plexi druk UV

Bezbarwana płyta plexi gr. 2mm lub 5mm druk UV jednostronny z białym poddrukiem lub bez poddruku transparentna frezowanie do dowolnego kształtu Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUK UV SZYLDÓW TABLIC NA PŁYCIE plexi

Szyldy z plexi czy też tablice informacyjne z plexi są idealnym pomysłem na zareklamowanie Twojej firmy. Dzięki oznaczeniu miejsca prowadzonej przez Ciebie działalności ułatwiasz Klientom możliwość dotarcia do siedziby Twojej firmy. Reklama z płyty plexi jest najpopularniejszą formą oznakowania, gdy firmie zależy na prestiżu. Wyglądem nie różnią się od szkła. Plexi może być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdyż materiał ten odporny jest na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Najczęściej z płyt plexi wykonuje się tablice oraz szyldy, ale mogą to być także logotypy, litery, tabliczki z numerem domu, czy też podświetlane tablice.

Szyldy, tablice reklamowe z nadrukiem UV na płytach plexi

Dzięki bezpośredniemu drukowi UV na płycie plexi masz pewność, że nadruk będzie na trwałe przylegał do podłoża. Pod wpływem czynników zewnętrznych nadruk nie zdeformuje się. Nic nie ma prawa się odkleić, co po pewnym czasie może mieć miejsce w przypadku płyt plexi, na które przykleja się naklejki z grafiką reklamową. Reklama na płycie plexi w druku UV prezentuje się elegancko, oddając fotograficzną jakość oraz soczystość zastosowanych kolorów.

Jeśli zależy Ci na prestiżowym oznakowaniu miejsca prowadzonej przez Ciebie działalności, to wybór plexi będzie rozwiązaniem idealnym.

Zadrukowana płyta plexi – elegancka forma aranżacji biura, domu

Druk UV na płytach plexi doskonale nadaje się także do dekoracji wewnątrz pomieszczeń. Drukowana grafika na płytach plexi odznacza się idealnym odwzorowaniem kolorów, idealnie dostosowuje się do otoczenia, wszędzie wygląda elegancko i ładnie. Dlatego też coraz częściej pokrywa się je wydrukami dekoracyjnymi, zdobiącymi wnętrze domów, biur, sklepów, restauracji, banków, hotelów, czy chociażby urzędów. Od teraz żaden pomysł na reklamę, czy też dekorację pomieszczeń nie przejdzie do lamusa. Jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych zleceń o nieregularnych kształtach.

Określ jaką tablicę potrzebujesz – wycinamy dowolne kształty

W Drukarni Częstochowa nie tylko masz opcję zamówienia płyty plexi z wydrukiem UV, ale także możesz wybrać dodatkową opcję frezowania do dowolnego kształtu, dzięki czemu swej reklamie nadasz niezwykłego charakteru. Wycięta do dowolnego kształtu reklama będzie miała elegancką matową krawędź.

Drukujemy UV jednostronnie w pełnym kolorze na płycie plexi z białym poddrukiem lub bez poddruku (wówczas uzyskasz efekt półprzeźroczystości). Do wyboru masz dwie grubości płyty: 2mm oraz 5mm. Zdecyduj jaki format będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli chcesz w drukowanym materiale nawiercimy dodatkowo otwory oraz wytniemy dowolny kształt.

W ofercie drukarni online znajdziesz również płytę plexi mleczną grubości 3mm, którą również dodatkowo możemy nawiercić lub nadać jej określony dowolny kształt.

Minimalny rozmiar jaki zamówisz w naszej drukarni internetowej to 20x20cm, natomiast maksymalnie jesteśmy w stanie wykonać druk UV na płycie plexi o wym. 100x200cm. Potrzebujesz pośredni wymiar ? Nic prostszego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Cennik tablic szyldów

Szyldy tablice nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię szyldy tablice ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Płyta plexi bezbarwna gr. 2mm, druk UV jednostronny z białym poddrukiem, 1 m2, tylko 202 zł netto !!
Gotowe w 3 dni, darmowa dostawa.

Wycena tablic szyldów

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  3 opinie dla Płyta Plexi druk UV szyld tablica

  1. Piotr S.

   Polecam te drukarnie, drukują szybko i profesjonalnie. Jakość jest bardzo dobra, a ceny konkurencyjne.

  2. Konrad F.

   Tabliczki firmowe w dowolnym formacie- polecam

  3. Bogumiła S.

   Dziękujemy za druk tabliczek do centrum medycznego

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.