Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Teczki Premium

(3 opinie klienta)

cena od

264,00 

 netto

Dostępny format: A4

Dostępny papier: kreda mat 350g

Nakład już od 10 sztuki

Cennik teczek

Teczki firmowe z logo ofertowe na dokumenty wcięcie na wizytówkę, uszlachetniane folią błysk, folią mat, folią soft touch wyróżnienie elementów projektu lakierem wybiórczym UV druk teczek tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy TECZKI PREMIUM

Teczki ofertowe to podstawowy atrybut każdego handlowca, którego zadaniem jest utrzymać relacje z dotychczasowym Klientem oraz pozyskać kolejnego zadowolonego Klienta, w umiejętny sposób przekazując ofertę reprezentowanej firmy. Nie ulega wątpliwości, że żeby prezentacja produktu czy usługi wypadła w sposób profesjonalny, ważne jest by handlowiec miał ze sobą materiały, które pomogą mu w sprzedaży oferowanego produktu czy usługi. Teczki reklamowe okazują się być niezbędne, przekazując istotne treści w usystematyzowany sposób. Z pomocą teczek bezsprzecznie przekażesz potencjalnemu nabywcy spójną i uporządkowaną ofertę Twojej firmy. Dzięki dodatkowym materiałom reklamowym zamieszczonym wewnątrz, z pewnością przekażesz atrakcyjną wizualnie ofertę, wobec której nie można przejść obojętnie.

W teczkach ofertowych Premium zamieścisz nie tylko ofertę swojej firmy, ale także w wyjątkowy sposób przekażesz ważne dokumenty. Wzbudzisz poczucie ważności osoby obdarowanej, a Twoja firma zostanie odebrana jako profesjonalna i godna polecenia.

Wybierz teczki Premium i stwórz warunki do lepszej pracy

Teczki firmowe Premium pozwolą przedstawić Twoją firmę w eleganckiej oprawie. Decydując się na dodatkowe specjalne wycięcie na wizytówkę ułatwisz kontakt z przedstawicielem firmy. Ofertówki drukujemy już od 10 sztuk na papierze kredowym o gramaturze 350g. Dodatkowo możemy wyposażyć je w gumki, dzięki którym zabezpieczone zostaną materiały znajdujące się w środku.

Wyjątkowość ofertówek Premium wiąże się bezpośrednio z dodatkową opcją wykończenia / uszlachetnienia. 

I tak do wyboru dajemy Ci sposób uszlachetnienia: folia błyszcząca nada połysku produktowi, matowa doda elegancji i subtelności produktowi, soft touch jest aksamitna w dotyku oddziałując na dotyk, matowa w połączeniu z lakierem wybiórczym UV podkreśli wybrane elementy np. logo warstwą błyszczącą, natomiast folia soft touch z lakierem wybiórczym UV wywoła piorunujący efekt dzięki błyszczącym elementom na tle matowej aksamitnej w dotyku powierzchni.

Szczegóły mają szczególne znaczenie – polecamy szczególne teczki Premium

W zależności od przeznaczenia oferujemy teczki jednobigowe zgięte na pół bez grzbietu lub dwubigowe z grzbietem 5,5mm, a nawet 10mm, jeśli zależy Ci na pomieszczeniu większej ilości materiałów. Standardowy format A4 (210x297mm) pomieści ważne materiały, faktury, czy np. papier firmowy.

Zmieścisz w nich wszystko to co istotne dla Twojej firmy.

Wybierając wersję Premium teczki ofertowej dodatkowo po otwarciu u dołu pozostawimy specjalne miejsce- nacięcie, które umożliwi włożenie wizytówki, byś mógł w dyskretny sposób przekazać Klientom bezpośredni kontakt do siebie.

Cennik teczek

Teczki nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię teczki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena teczek

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  3 opinie dla Teczki Premium

  1. Lilia S.

   Kilka dni temu przyszły zamówione teczki w bardzo ładnej jakości. Mają najlepszą cenę teczek. Firma godna polecania

  2. Zenon W.

   Druk teczek ofertowych w tej firmie to bardzo dobra jakość wydruku i konkurencyjne ceny. Szybka dostawa. Gorąco polecam 🙂

  3. Sara T.

   Świetne wyróżnienie loga błyszczącym lakierem

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.