Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

znajdź
Generic filters
znajdź
Generic filters

Teczki Premium

(2 opinie klienta)

cena od

264,00 

 netto

Dostępny format: A4

Dostępny papier: kreda mat 350g

Nakład już od 10 sztuki

Cennik teczek

Opis

Drukujemy TECZKI PREMIUM

Teczki ofertowe to podstawowy atrybut każdego handlowca, którego zadaniem jest utrzymać relacje z dotychczasowym Klientem oraz pozyskać kolejnego zadowolonego Klienta, w umiejętny sposób przekazując ofertę reprezentowanej firmy. Nie ulega wątpliwości, że żeby prezentacja produktu czy usługi wypadła w sposób profesjonalny, ważne jest by handlowiec miał ze sobą materiały, które pomogą mu w sprzedaży oferowanego produktu czy usługi. Teczki reklamowe okazują się być niezbędne, przekazując istotne treści w usystematyzowany sposób. Z pomocą teczek bezsprzecznie przekażesz potencjalnemu nabywcy spójną i uporządkowaną ofertę Twojej firmy. Dzięki dodatkowym materiałom reklamowym zamieszczonym wewnątrz, z pewnością przekażesz atrakcyjną wizualnie ofertę, wobec której nie można przejść obojętnie.

W teczkach ofertowych Premium zamieścisz nie tylko ofertę swojej firmy, ale także w wyjątkowy sposób przekażesz ważne dokumenty. Wzbudzisz poczucie ważności osoby obdarowanej, a Twoja firma zostanie odebrana jako profesjonalna i godna polecenia.

Wybierz teczki Premium i stwórz warunki do lepszej pracy

Teczki firmowe Premium pozwolą przedstawić Twoją firmę w eleganckiej oprawie. Decydując się na dodatkowe specjalne wycięcie na wizytówkę ułatwisz kontakt z przedstawicielem firmy. Ofertówki drukujemy już od 10 sztuk na papierze kredowym o gramaturze 350g. Dodatkowo możemy wyposażyć je w gumki, dzięki którym zabezpieczone zostaną materiały znajdujące się w środku.

Wyjątkowość ofertówek Premium wiąże się bezpośrednio z dodatkową opcją wykończenia / uszlachetnienia. 

I tak do wyboru dajemy Ci sposób uszlachetnienia: folia błyszcząca nada połysku produktowi, matowa doda elegancji i subtelności produktowi, soft touch jest aksamitna w dotyku oddziałując na dotyk, matowa w połączeniu z lakierem wybiórczym UV podkreśli wybrane elementy np. logo warstwą błyszczącą, natomiast folia soft touch z lakierem wybiórczym UV wywoła piorunujący efekt dzięki błyszczącym elementom na tle matowej aksamitnej w dotyku powierzchni.

Szczegóły mają szczególne znaczenie – polecamy szczególne teczki Premium

W zależności od przeznaczenia oferujemy teczki jednobigowe zgięte na pół bez grzbietu lub dwubigowe z grzbietem 5,5mm, a nawet 10mm, jeśli zależy Ci na pomieszczeniu większej ilości materiałów. Standardowy format A4 (210x297mm) pomieści ważne materiały, faktury, czy np. papier firmowy.

Zmieścisz w nich wszystko to co istotne dla Twojej firmy.

Wybierając wersję Premium teczki ofertowej dodatkowo po otwarciu u dołu pozostawimy specjalne miejsce- nacięcie, które umożliwi włożenie wizytówki, byś mógł w dyskretny sposób przekazać Klientom bezpośredni kontakt do siebie.

Cennik teczek

Teczki nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię teczki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena teczek

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?


  2 opinie dla Teczki Premium

  1. Zenon W.

   Druk teczek ofertowych w tej firmie to bardzo dobra jakość wydruku i konkurencyjne ceny. Szybka dostawa. Gorąco polecam 🙂

  2. Sara T.

   Świetne wyróżnienie loga błyszczącym lakierem

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *