Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Banery ekonomiczne

(4 opinie klienta)

cena od

43,00 

 netto

Dostępny format: produkt indywidualnie konfigurowany

Dostępny materiał: Frontlight 510g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik banerów

Baner ekonomiczny reklamowy druk banerów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy BANERY EKONOMICZNE

Banery ekonomiczne – w zasięgu wzroku

Banery reklamowe są jedną z form reklamy zewnętrznej a także wewnętrznej, dzięki której niskim kosztem dotrzesz do potencjalnych Klientów. Zaletą tej formy reklamy jest możliwość wykorzystania dużej powierzchni. Im większy będzie baner, tym bardziej będzie rzucał się w oczy niezależnie czy jedziemy samochodem, czy przechodzimy obok.

Wystarczy, że dysponujesz wolną powierzchnią na ogrodzeniu czy przez lokalem, by z łatwością zamieścić tego typu reklamę. Baner reklamowy dobrze sprawdzi się również wewnątrz pomieszczeń, np. na targach, w miejscach dużego natężenia pieszych.

Banery bardzo dobrze sprawdzą się powieszone na ogrodzeniach wzdłuż często uczęszczanych dróg.

Dobrze sprawdzą się w firmach, które chcą na bieżąco informować o promocjach, czy zmieniającej się ofercie.

Tanie banery reklamowe polecane są do reklam krótkoterminowych

Banery reklamowe ekonomiczne jednostronne drukujemy na podłożu Frontlight 510g w technologii Hard Solvent. Technologia ta pozwala na wydruk banerów o dużych powierzchniach, które oglądane będą z większych odległości. Baner ekonomiczny charakteryzuje się intensywnymi kolorami, jednakże z bliskiej odległości widoczne są pasy farby, dające efekt tzw. boiska. Ponadto banery ekonomiczne odporne są na warunki pogodowe, a wydruk jest dobrze zespolony z podłożem.

Zastosowanie banerów jest wszechstronne

Banery reklamowe mogą zostać wykorzystane do promocji produktów, promocji usług czy przy sprzedaży nieruchomości. Są one niezwykle popularne, służą do promocji firmy, ekspozycji marki i logo. Bardzo często banery zastępują lub uzupełniają tradycyjne formy reklamy takie jak szyldy, bilbordy, tablice, czy reklamy podświetlane.

Gdzie je umieścić? Na budynkach, elewacjach, ścianach, ogrodzeniach, balkonach, jako ścianka reklamowa, wolnostojąca konstrukcja oraz wszędzie tam, gdzie jest widoczna atrakcyjna i niewykorzystana powierzchnia, wystarczy się rozejrzeć. Z łatwością go przetransportujesz w wybrane miejsce bez ryzyka powstania uszkodzeń.

Eksponować możesz wiele, może to być nazwa i adres firmy z logo, ekspozycja produktu z jego fotografią i logiem firmy, czy choćby nawet grafika przedstawiająca zakres wykonywanych usług z danymi kontaktowymi i logo firmy. Tutaj nie ogranicza nas powierzchnia.

Banery ekonomiczne wybierane są najczęściej, kiedy priorytetem jest cena

Cennik banerów ekonomicznych

sprawdź ile kosztuje baner reklamowy. Wystarczy, że uzupełnisz wymiary, szerokość i wysokość w centymetrach i poznasz cenę oraz przybliżony czas wykonania banera.

Super cena druku
Wycena wydruku

Wycena banerów ekonomicznych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.

4 opinie dla Banery ekonomiczne

 1. Witold D.

  Zakupiłem kiedyś baner w innej drukarni i był groszy wydruk. Baner był solidnie zapakowane. Na pewno złożę zamówienie nie raz 🙂

 2. Radosław I.

  Baner potrzebowałem na działkę z informacją że jest na sprzedaż. Wydruk ładny. Jedna gwiazdka mniej bo nie sprzedają banerów ze stelażem

 3. Szymon M.

  Zamówiłem baner na ogrodzenie o sprzedaży domu. Termin dotrzymany a sam baner wygląda na porządny.

 4. Olek J.

  Szybka realizacja, darmowa dostawa – polecam banery z tej drukarni

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.