Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Banery standardowe

(7 opinii klienta)

cena od

46,00 

 netto

Dostępny format: produkt indywidualnie konfigurowany

Dostępny materiał: Frontlight 510g

Nakład już od 1 sztuki

Cennik banerów

Baner standardowy reklamowy sprzedażowy druk banerów tania Drukarnia Częstochowa

Opis

Drukujemy BANERY STANDARDOWE

Banery reklamowe to najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej

Liczy się korzyść

Baner reklamowy jest stosunkowo tani w porównaniu z innymi formami reklamy. Grafika zamieszczona na banerze odwzorowuje soczyste barwy. Niewątpliwie ogromną zaletą jest to, że posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Poza tym jest trwały, lekki, łatwy w transporcie, montażu czy demontażu w inne miejsce. Materiał wykorzystywany do produkcji banerów przypomina „plandekę samochodową”.

Banery promujące Twoją działalność

Jeśli dysponujesz miejscem oraz masz pomysły by zaistnieć, wykorzystaj właśnie tę formę reklamy. Dobierz grafikę oraz rozmiar banera i zdobywaj nowych klientów. Drukujemy banery do wymiarów 10x3m w jednym brycie, tzn. bez żadnych łączeń, większe wymiary połączymy ze sobą.

Jeśli nie masz pomysłu na reklamę wielkopowierzchniową – zaufaj naszemu doświadczeniu, stworzymy ją dla Ciebie. Baner reklamowy z ciekawym projektem graficznym z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Banery reklamowe podświadomie mogą wpływać na decyzje zakupowe Klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowanym elementem reklamy. Warto więc oprócz tekstu zamieścić również grafikę nawiązującą do charakteru prowadzonej działalności oraz przykuwającą uwagę odbiorców.

Druk banerów standardowych w dobrej cenie

Banery reklamowe standardowe drukujemy na podłożu Frontlight 510g w technologii Mild Solvent. Technologia ta pozwala na druk banerów z wysokiej jakości odwzorowaniem kolorystycznym. Banery standard odporne są na warunki pogodowe.

Oferta druku wysokiej jakości banerów reklamowych skierowana jest zarówno do firm jak i osób fizycznych. Baner równie dobrze może dotyczyć sprzedaży domu, mieszkania, lokalu.

Banery wykonujemy pod dowolny wymiar, boki zgrzewamy, a całość oczkujemy co ok. 50cm

Dbamy o wysoką jakość wydruku, przez co nie sposób przejść obok naszych banerów bez zwrócenia uwagi na prezentowaną treść i grafikę.

Baner standard to świetny nośnik reklamy. Dzięki użytej technologii nadruk będzie trwały z wyraźnie intensywnymi kolorami.

Staramy się zaspokajać potrzeby naszych Klientów, dlatego też w ofercie naszej drukarni znajdziesz w zależności od potrzeb zarówno tani baner ekonomiczny, baner standardowy zadrukowany z jednej lub z dwóch stron jak i baner odblaskowy widoczny po zmroku.

Cennik banerów standardowych

Banery nie muszą być drogie 🙂 oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

7 opinii dla Banery standardowe

 1. Jakub C.

  witam baner ok, żywe kolory, zamówienie szybko zrealizowane polecamy ich

 2. Krystyn N.

  Zleciłem druk banera, doszedł na czas. Polecam drukarnię, 🙂

 3. Grzegorz M.

  Dzień dobry, zamówiłem baner reklamowy na ogrodzenie. Wydruk dużo lepszy niż w innej drukarni. Miłe uczucie dostać baner dzień wcześniej 🙂 przyznaje 5 gwiazdek Polecam każdemu !!!

 4. Jola C.

  Świetna jakość, bardzo miły kontakt.

 5. Henryk U.

  Polecam za możliwość oczkowania co 25 centymetrów

 6. Urszula J.

  Bardzo ładny wydruk. Moja reklama jest teraz widoczna z daleka. Polecam baner reklamowy

 7. Anastazja F.

  Terminowo i dobrze wykonany baner. Jestem zadowolona

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.