Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Katalogi szyte

(1 opinia klienta)

cena od

155,00 

 netto

Dostępny format: A6 pion, A5 pion, A5 poziom, A4 pion, A4 poziom, DL pion, kwadrat

Dostępny papier: offset 90g, kreda błysk/mat 130g, 170g, 250g

Nakład już od 5 sztuk

Cennik katalogów

Opis

Drukujemy KATALOGI SZYTE

Jednym z bardzo często zamawianych materiałów reklamowych użytkowanych przez firmy są katalogi szyte. Sięgają po nie przede wszystkim firmy chcące wyróżnić się oryginalną oprawą dla prezentacji swej wyjątkowej oferty. Katalogi szyte cieszą się z pewnością pozytywnym odbiorem przez potencjalnych Klientów, zawierają bowiem konkrety dotyczące oferty, przykuwają wzrok profesjonalnie przygotowanymi zdjęciami produktowymi wraz z rzeczowym opisem. Soczyste zdjęcia jeszcze lepiej przyswajane są przez odbiorców, dzięki czemu skutecznie zaprezentujesz swoją ofertę, niezależnie czy działasz w obszarze produkcyjnym czy usługowym. Spotkaj się z pozytywnym odbiorem godnej uwagi oferty, wysokiej jakości produktów i świadczonych usług przedstawionych w przejrzystej formie.

Skuteczna prezentacja oferty przy pomocy katalogów szytych

Katalogi zszyte zszywką płaską lub oczkową niezwykle przydatne okazują się podczas targów branżowych, wystaw, konferencji, itp. Ze względu na swoją formę wyróżniają się na tle materiałów reklamowych konkurencji, gdyż są zawsze pod ręką. Poza tym zwracają swoją uwagę, budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa w oczach odbiorcy oraz ułatwiają nawiązanie długotrwałych owocnych kontaktów. Bezsprzecznie katalogi wykorzystywane są do promocji zarówno przez duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy, dlatego że zawierają istotne informacje dotyczące firmy w jednym miejscu.

Ciekawa zawartość zasługuje na wyjątkową oprawę

Zaletą katalogów szytych jest możliwość ich wydruku w niewielkiej ilości stron oraz w niskim nakładzie, dzięki czemu przedstawisz swoją działalność w sposób niezwykle profesjonalny przy niewielkich nakładach finansowych. Katalogi zachęcają do zapoznania się z ich zawartością dzięki odpowiedniej szacie graficznej, która jest wyrazem wysokiego profesjonalizmu reprezentującego ją przedsiębiorstwa. Z wykorzystaniem katalogów reklamowych masz szansę pokazać mocne strony swojej działalności oraz osiągnąć zamierzone cele oraz zyski. W katalogach szytych do dyspozycji masz powierzchnię, na której szczegółowo zaprezentujesz ofertę swojej firmy. Oferta może dotyczyć zarówno produktów jak i usług. Ty decydujesz, jak obszerny będzie Twój katalog. W drukarni zlecisz druk katalogów szytych już od 8 stron z okładką, które z powodzeniem wykorzystasz jako broszurki reklamowe, foldery reklamowe, gazetki sklepowe, prospekty czy np. przewodniki. Zwiększając liczbę stron katalog dobrze sprawdzi się w roli prospektu produktów, magazynu, czasopisma branżowego lub szczegółowego cennika.

Katalogi szyte- profesjonalne produkty reklamowe

Dzięki konkretnej ofercie przedstawionej w szytych katalogach przyciągniesz niejednego wymagającego Klienta skłonnego do skorzystania z Twoich usług. Dlatego warto korzystać z narzędzi wspierających sprzedaż w firmie. Wykorzystując katalogi w codziennej pracy ułatwisz osiąganie celów reklamowych swoim przedstawicielom handlowym. Katalogi są profesjonalnymi materiałami reklamowymi, które świetnie wyeksponują produkty i usługi w relacji z Klientami jak i kontrahentami. Kreatywna prezentacja oferty w elegancko przygotowanych broszurach odznaczających się drukiem najwyższej jakości oraz starannym wykonaniem pomoże Ci w budowaniu przewagi na konkurencyjnym rynku.

Mocne zszywki zapewnią bezpieczne użytkowanie katalogu

Oferujemy druk katalogów szytych tradycyjnymi zszywkami płaskimi lub zszywkami oczkowymi, dzięki którym katalog ofertowy wepniesz do segregatora.

Dostępne formaty katalogów- format A4 210x297mm, format A5 148x210mm, format A6 105x148mm, format DL 99x210mm oprawimy za pomocą metalowych zszywek po dłuższym lub krótszym boku. W ofercie także format niestandardowy – kwadrat o wym. 120x120mm lub 210x210mm.

Minimalna ilość stron dla katalogów szytych to 4 strony plus 4- stronnicowa okładka, maksymalna to aż 56 stron plus okładka 4- stronnnicowa. Okładkę standardowo drukujemy na grubszym papierze o gramaturze 250g a nawet 350g, a jeśli zależy Ci na cięciu kosztów to możemy wydrukować ją na papierze kredowym w gramaturze wnętrza.

Jeśli zależy Ci na dodatkowym wyróżnieniu katalogu, pokazaniu się jako prestiżowa firma, to okładkę możemy wzbogacić o dodatkowe uszlachetnienia folią mat, folią błysk, folią soft touch lub połączeniem folii mat z lakierem wybiórczym UV czy nawet folii soft touch z lakierem wybiórczym UV.

Skorzystaj z szerokiej oferty prezentacji produktów i usług firmy i wybierz ofertę najlepszą dla Twojego biznesu.

Cennik katalogów szytych

Katalogi nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię katalogi ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena katalogów szytych

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  1 opinia dla Katalogi szyte

  1. Żaneta J.

   Do skorzystania z usług drukarni przekonała mnie profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa drukarnia-czestochowa.pl
   Druk katalogów bezproblemowy, bez dodatkowych kosztów związanych z dostawą. Polecam

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.