Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Naklejki samoprzylepne

(3 opinie klienta)

cena od

 netto

Dostępny format: indywidualny

Dostępne podłoże: folia monomeryczna połysk / mat

Nakład już od 1 sztuki

Cennik naklejek

Naklejki samoprzylepne z folii monomerycznej nacinane na ploterze cięte po obrysie cięte na pojedyncze użytki arkusze druk tania Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUKUJEMY NAKLEJKI SAMOPRZYLEPNE

Naklejki samoprzylepne z folii to popularny materiał reklamowy. Stosowane są do przeprowadzania akcji promocyjnej firmy. Dzięki nim przeprowadzisz działania na większą skalę, a dane Twojej firmy będą cały czas w zasięgu wzroku. Naklejki mogą pełnić funkcję zarówno marketingową jak i informacyjną. Najczęściej wykorzystywane są do znakowania produktów. Jednakże, żeby przyniosły wymierne korzyści, wymagają dużych nakładów.

Naklejki samoprzylepne z folii monomerycznej – podnieś wartość swoich produktów

Dzięki profesjonalnemu znakowaniu produktów podniesiesz ich wartość w oczach Klientów.

Ale to nie jedyne zastosowanie naklejek, możesz je wykorzystać także do oklejania szyb, mebli, płyt, maszyn, a nawet samochodów.

Bardzo dobrze sprawdzają się również w roli gadżetów reklamowych, jeśli nie posiadasz produktów, na które mógłbyś je zastosować. Naklejki w tym przypadku zamieszczane zostają na materiałach promocyjnych firmy ułatwiając prezentację oferty oraz sprzedaż produktów czy usług.

Stań się liderem w swojej branży znakując produkty naklejkami z logo

Stwórz profesjonalny wygląd Twojej firmy, niech wszyscy zobaczą czym się zajmujesz, jakie produkty masz w ofercie. Zadbaj o dobry kontakt z Klientami, spraw by przywiązali się do Twojej marki, do Twoich produktów. Dane kontaktowe wykorzystane na naklejkach ułatwią Klientom składanie zamówień. Zdobywaj nowe zlecenia, zostawiając swą konkurencję w tyle !

Naklejki samoprzylepne o także fajny pomysł na prezent- podziękowanie za dotychczasową współpracę. Z pewnością mile zaskoczysz swych Klientów.

Do wlepienia – naklejki samoprzylepne

Płaskie naklejki samoprzylepne są jedną z najtańszych form reklamy dostępną na rynku. Dzięki nim oznakujesz sprzęt elektroniczny, sprzęt agd, okna, drzwi, bramy, czy maszyny przemysłowe. Pomoże Ci to w pozyskaniu nowych Klientów oraz umocnieniu relacji z dotychczasowymi. Naklejki to nieustanna reklama. Być może produkty, które sprzedajesz będą potrzebowały po jakimś czasie serwisu, a Ty jesteś w stanie go zapewnić. Naklejki umieszczone na produkcie ułatwią Ci ponowny kontakt z odbiorcą. Rozpowszechniaj dane kontaktowe Twojej firmy, znakuj sprzedawane produkty, spraw by Klienci wrócili na kolejne zakupy, zwiększ szansę pozyskania nowych Klientów.

Wiele możliwości, dzięki folii monomerycznej

Przykładów zastosowania naklejek jest wiele. Mogą one służyć do znakowania produktów codziennego użytku, do oklejania paczek, oklejania pudełek, oklejania kopert wyróżniając je ciekawą grafiką, oklejania żywności, oznakowania przedmiotów zakupionych z UE, oklejania ścian, jako instrukcje dla użytkowników, ostrzeżenia przed niewłaściwym wykorzystaniem produktu, czy jako tabliczka znamionowa produktu. Naklejki nieustannie cieszą się popularnością w branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, czy też chemicznej.

A może zmieniłeś lokalizację firmy, wówczas naklejki wykorzystasz na zaktualizowanie danych na wydrukowanych wcześniej materiałach reklamowych.

Druk naklejek – zaskakuj kształtem

Naklejki samoprzylepne drukujemy na folii samoprzylepnej białej matowej lub błyszczącej w dowolnym wymiarze i kolorystyce. Zdecyduj czy chcesz, żeby miały regularne czy też nieregularne kształty. Regularne kształty w formie prostokąta czy kwadratu są cięte na gilotynie, natomiast nieregularne kształty są nacinane na ploterze. Dysponujemy ploterem, który wytnie dowolny określony wykrojnikiem kształt. Dzięki samoprzylepnej warstwie możesz je łatwo umieścić w miejscu planowanych działań promocyjnych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo jeśli zechcesz uszlachetnimy je folią matową lub błyszczącą.

Naklejki samoprzylepne wydrukujemy dla Ciebie oraz dodatkowo je natniemy byś łatwiej mógł je odkleić. Do dyspozycji masz arkusz 128x100cm. Zastanów się nad kształtem naklejki, my zajmiemy się drukiem oraz nacięciem do dowolnego kształtu.

Wydrukowany i nacięty arkusz z naklejkami możemy przekazać Tobie:

– bez usunięcia folii oraz bez transferu

– z usunięciem folii oraz z transferem, dzięki czemu łatwo przekleisz naklejki na wybraną powierzchnię

– z usunięciem folii, bez transferu, wówczas usuniemy zbędną folię znajdującą się pomiędzy naklejkami

Cennik folii monomerycznej

Naklejki nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię naklejki ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena folii monomerycznej

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  3 opinie dla Naklejki samoprzylepne

  1. Brygida F.

   Polecam druk naklejek w tej drukarni. Jakość jest naprawdę dobra, a cena również bardzo konkurencyjna. Z pewnością skorzystam z tej firmy ponownie w przyszłości.

  2. Paula M.

   Zamówiłam naklejki cięte po obrysie. Wyszły super. Dziękuje

  3. Jakub M.

   Oby tak dalej prosze państwa. Naklejki zamawiałem do tej pory u konkurencji. Zaskoczyła mnie wysoka jakość wydruku hmm nie wiedziałem że moje naklejki będą wyglądać lepiej…

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.