Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Pieczątki – datowniki

cena od

 netto

Dostępny format: 30x20mm, 45x30mm

Nakład już od 1 sztuki

Cennik pieczątek

Pieczątka datownik firmy Wagraf dostępna w Drukarni Częstochowa

Opis

PIECZĄTKI DATOWNIKI

Pieczątka z datownikiem służy pomocą przy sprawnym zarządzaniu biurem, magazynem

W tego typu automatycznej pieczątce zamieszczony jest nie tylko datownik, ale także dowolna treść. Na papierze pozostawia odciśniętą treść z aktualną datą. Niezbędne w pracy, w której do codziennych obowiązków należy stemplowanie dokumentów z datą wpływu czy np. z datą zapłaty. Chętnie wykorzystywane w biurach, urzędach, aptekach oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze stałym obiegiem dokumentów.

Pieczątka- datownik zapewnia ład i porządek w dokumentach

Pieczątki- datowniki oferujemy w dwóch rozmiarach, do wyboru 30×20 mm oraz 45×30 mm, które idealnie dopasujesz do Twoich potrzeb. Niezależnie od zamawianego datownika, odciskana data ma wysokość 3mm.

Nie musisz ciągle wpisywać odręcznie tej samej adnotacji na różnego rodzaju dokumentach, ułatw sobie pracę z pieczątką wskazującą datę.

Przykładem praktycznego zastosowania automatu jest wybór aktualnej daty z adnotacją typu: Zapłacono, Zatwierdzono, Anulowano, itp.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma różne potrzeby, dlatego też zamieścić można każdą dowolną treść, która ułatwi funkcjonowanie firmy.

Pieczątka z funkcją datownika ułatwia pracę

Jest to świetny rodzaj pieczątki biurowej, który spotkasz w każdej instytucji do oznakowania datą przyjmowanych wniosków lub wydawanych dokumentów.

W pracy biurowej, w której mozolnie codziennie uzupełniasz wielokrotnie datę przyjęcia paczek na magazyn, czy dokumentów w których data dostarczenia ma ogromne znaczenie, warto wspomóc się datownikiem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pieczątki – datowniki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.