Drukarnia Częstochowa - doradzamy - projektujemy - drukujemy. Zadzwoń 34 387 10 30 lub 798 477 871

Naklejki 3D wypukłe

(2 opinie klienta)

cena od

 netto

Dostępny format: własny

Dostępne podłoże: folia monomeryczna połysk, uszlachetnienie: żywica poliuretanowa

Nakład już od 50 sztuk

Cennik naklejek

Naklejki wypukłe z efektem 3D z żywicy poliuretanowej reklamowe z logo firmy do oznakowania produktów druk tania Drukarnia Częstochowa

Opis

DRUKUJEMY NAKLEJKI 3D WYPUKŁE

Naklejki wypukłe 3D pomagają firmie w zwiększeniu jej rozpoznawalności, utrzymaniu obecnych oraz zdobywaniu nowych Klientów niskim kosztem. Niezastąpione są w miejscach, gdzie mile widziana jest elegancka i dyskretna reklama. Dzięki wypukłym naklejkom 3D umieszczonym na sprzedawanym czy też serwisowanym sprzęcie zwiększysz szansę, że to właśnie Twoją firmę wybierze potencjalny Klient. A jeśli w dyskretny sposób będziesz przypominał o swojej marce, wówczas z pewnością powróci do Twoich produktów czy też oferowanych usług. Klienci lubią wracać do produktów i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Podnieś prestiż Twojej firmy!

Naklejki 3D wypukłe idealnie uwypuklą Twoją markę

Dzięki wypukłym naklejkom 3D w wysublimowany sposób masz możliwość dotarcia do Klientów. Reklama tego typu jest dyskretna, nie razi w oczy, doskonale jest zauważona w momencie kiedy Klient potrzebuje informacji o produkcie czy usłudze. Idealnie sprawdzi się przy organizacji akcji reklamowych dumnie prezentując logo firmy. Naklejki wypukłe umocnią wizerunek firmy, podkreślą jej profesjonalizm, podniosą wartość oferowanego produktu w oczach klienta, ułatwiając mu ponowne zakupy.

Zamieszczaj je więc na produktach, gadżetach, urządzeniach które sprzedajesz, serwisujesz, dodawaj jako gratis do produktów, jako upominek reklamowy. Z pewnością tylko na tym zyskasz.

Druk naklejek 3D – jakość w rozsądnej cenie

Naklejki wypukłe 3D oferowane przez Drukarnię Częstochowa wykonane są z żywicy poliuretanowej, która nadaje naklejce efekt trójwymiarowości, podkreślając barwy wydruków oraz chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na kolorową wydrukowaną naklejkę nanoszona jest warstwa przezroczystej żywicy poliuretanowej, która uwypukla naklejkę, sprawiając, że jej struktura jest przyjemna w dotyku. W przeciwieństwie do oferowanego w wielu firmach tańszego odpowiednika tj. żywicy epoksydowej, nasze naklejki odznaczają się wysoką trwałością, nie żółkną, są odporne na warunki atmosferyczne. Bez problemu umieścisz je na metalu, tworzywie sztucznym, szkle, armaturze.

Naklejki dostarczane w arkuszach mogą mieć nie tylko kształt prostokąta, kwadratu czy koła, ale także dowolny, nieregularny kształt, przez co zwiększą swój efekt wizualny.

Naklejki żelowe służą nie tylko celom reklamowym, ale także informacyjnym przekazując informację oraz ozdobnym zdobiąc pomieszczenia.

Udana prezentacja z efektem 3D, dzięki naklejkom wypukłym

Zastosowań wykorzystania naklejek wypukłych 3D jest wiele.

Najczęściej wykorzystywane są w branży agd i rtv, branży motoryzacyjnej, meblarskiej, komputerowej, medycznej, budowlanej i wykończeniowej, przyklejane na panelach czołowych urządzeń elektronicznych. Najczęściej umieszczane jest logo dumnie prezentujące firmę, ale także numer telefonu, czy też adres strony www. Naklejki mogą być także formą gadżetu reklamowego, dzięki któremu zwiększysz widoczność Twojej marki. Mogą to być np. wklejki do breloków, na otwieraczach, klipach długopisów, teczkach, czy naklejki wykorzystane do personalizacji nietypowych opakowań.

Zastosujesz je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Być może masz inny pomysł na wykorzystanie tego typu naklejek w Twojej firmie ? Zrealizujmy go razem.

Odporna na warunki atmosferyczne reklama na naklejkach wypukłych 3D

Skorzystaj z oryginalnego estetycznego sposobu oznakowania Twojego produktu, Twojej usługi.

Zainwestuj w długotrwałą reklamę odporną na czynniki zewnętrzne i spodziewaj się efektów.

Wprowadzony na rynek produkt przez wiele lat będzie promował Twoją firmę. Zwiększysz tym samym możliwość pozyskania nowych Klientów w przyszłości. Wyróżnij logo, markę. Wpłyń na atrakcyjność prezentowanej przez Ciebie oferty firmy.

Cennik naklejek wypukłych 3D

Naklejki 3D nie muszą być drogie 🙂 

oferujemy atrakcyjne  ceny uwzględniając  czas realizacji, jakość wydruku oraz nowoczesny park maszyn.

Wkrótce udostępnimy pełen cennik na naszej stronie, ale już teraz możesz sprawdzić nasze niskie ceny – napisz do nas.
Skorzystaj z formularza do wycen albo napisz do nas na czacie. 

Super cena druku
Wycena wydruku

Interesują Cię naklejki 3D wypukłe ? Wyślij nam wiadomość przygotujemy ofertę. Odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.

PROMOCJA

Wycena naklejek wypukłych 3D

Odpowiadamy na wiadomość tego samego dnia w Drukarnia Częstochowa.  Projekt graficzny

  Preferowany kontakt telefoniczny czy przez e-mail ?

  2 opinie dla Naklejki 3D wypukłe

  1. opinia

   Robią wrażenie. Duży plus że w biurze drukarni można zobaczyć różne przykładowe wzory naklejek 3d. Wyglądają ładnie mam nadzieję że są tak wytrzymałe jak mówią

  2. Andrzej G.

   Naklejki 3D pierwsza klasa. Świetnie komponują się z serwisowanym przeze mnie sprzętem. Już niedługo na pewno ponowię realizację. Pozdrawiam

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.